PDA

View Full Version : Лявата ми срамна устна е огромна



pritesnena
12-10-2006, 10:51
Двете ми срамни устни са напълно различни по големина. Знам, че е нормално, но моето е прекалено. Много съм притеснена. Едната май е нормална. ЛЯВАТА е направо... не мога да ви опиша. Поне пет пъти по-голяма. :( То и лявата ми гърда е по-голяма от дясната, но не си личи. Много съм притеснена. Ще ми дадете ли някакви снимки на клитори, за да сравня. Възможно ли е да се свие понякакъв начин срамната ми устна? :| На никого не съм казала досега, защото ме е срам :(

12-10-2006, 11:05
не знам,но все едно аз съм го писала това.имам абсолютно същия проблем.лявата ми срамна устна е много много по-голяма и изобщо не прилича на другата.и аз много се притеснявах защо е така,но ми се наложи да отида на гинеколог(не заради това) и очаквах много да се учуди като види,но той не каза нищо.значи си е нормално.смисъл от естетическа гледна точка може да не е много красиво,но иначе не е някакъв здравословен проблем за щастие.няма начин да се оправи според мен освен с някаква пластична операция,но такива не се правят в България.просто всяка жена е различна и срамните устни също.опитай се да се приемеш такава,каквато си.не си единствената.а относно до гърдите-почти няма жена с 2 еднакви.винаги едната е малко по-голяма.това е нормално. :wink:

pritesnena
12-10-2006, 11:09
е,да знам, че не е нищо здравословно. Но ми е много грозно и се чудя като почна да правя секс как ще се отсрамя :(

12-10-2006, 11:16
ако искаш снимки виж това http://www.paradizo-sex.com/malepages/penisdebate/main/page46.htm просто абсолютно всеки е различен.ако теб не те е срам от себе си няма да имаш проблеми.не мисля,че за мъжететова е проблем.

BLaCk_LaDY_
12-10-2006, 13:52
normalno e,mila :wink: