PDA

View Full Version : Malko me zadushava.....oh....vuzduh :D



Tesinka
12-10-2006, 12:30
Zdraveite.
S nego hodq ot 1 godina i ne6to.
Mnogo se obi4ame....daje prekaleno mnogo.Oba4e naposledak malko me zadushava...V smisal vseki den iska da se vijdamee....koeto e normalno,no na men mi se iska moje bi prez den, za da ne si omruznem i da oburna vnimanie i na drugi neshtaa......I kato sme navun kogato mi obru6ta vnimanie samo na men mnogo me zadushava,a kogato obru6ta vnimanie na priqtelite si men me zabravq....!V4era 4-5h bqhme zaedno... doide vreme da si trugvam i ne mi beshe mn dobre i iskah da se pribera,a toi me spirashe i kazvashe "neiskam da si trugvash,iskam da sme oshte zaedno..." I 4ak me izdrazni..... Obi4am go mnogo kakto i toi men ,no 6te e polezno prosto za vruzkata ni da se vijdame malko po-rqdko...A kato mu go kaja neznam kakva shte e reakciqta mu..Vie kak bihte postupili ?
I vse pak tezi,koito smqtat temata za glupava....neka prosto q propusnat i ne otgovarqt.
I blagodarq na tezi,koito mi dadat nqkakuv savet pone. :)

GeRgY
12-10-2006, 12:43
от една страна това е хубаво... твоята стратегия за да не си омръзнете и тя е хубава.. а това че той иска да си виждате всеки ден означава че те ОБИЧА... това е още по-хубаво.. Но наистина се нуждаете от малко почивка... незнам... разделете се за няколко дена.. правете неща които не сте правили до сега... НЕКА МАЛКО ТИ ДА КОМАНДВАШ както му се вика ;)

BeBcHeTo
12-10-2006, 12:50
От една страна е хубаво.....но наистина треа се виждате поне през ден за да не си омразнете..мн бързо.Поговори с приятеля си..айде успех!

Myrcheto
12-10-2006, 13:58
Az ne mislq,che da ne si omryznete e prichina... no sled kato na teb ne ti e dobre taka, znachi prosto trqbva da pomislish za sebe si i da postypish kakto shte se chuvstvash po-dobre.No mislq,che ako mu kajesh tova,toi nqma da go razbere po pravilniq nachin,a ako smqtash che shte-deistvashi:)
Inache izmislqi si primerno che imash da uchish ili nqkakvi zadyljenie,za da razredish ili pone skysish sreshtite.

SouL^*DiViNe
12-10-2006, 15:05
predloji mu..tva .da se vijdate pone prez den...i 6e vidim.

perky_girl
12-10-2006, 15:11
Защо го казваш на нас?! :twisted: Какво да ти помогнем ние?
Аз смятам,че ако седнете на едно кафе и му кажеш това което написа тук,ще е много по-ползотворно отколкото всичките мнения,които ще се дадът в тази тема.

sexy_dizzy
12-10-2006, 15:16
Мила, аз също съм в подобно положение.Случвало ми се е да ми се обади към обяд и да му казвам, че просто не ми се излиза и след това да се сърди и тн.Въпреки всичко излиза без мен, но понякога адски ме задушава и не става въпрос само за това.Става въпрос и за смс-и от други, трябва да му давам отчет за всичко, реша ли да изляза веднъж САМО с приятелки, отново се сърди, дори си изключва телефона и ми заявява"Няма да ми звъниш повече".Стана вече банален с това.Говорили сме много пъти за това, но просто сякаш ми минава през другото ухо.Затова вчера нарочно му вдигнах скандал, за да не може да се виждаме извесно време.Малко да си почина, както се казва.
Наистина, най-важното е да говориш с него, иначе това задушаване ще продължава.Кажи му, че искаш да имаш повече време за учене и други неща...
Но без разговор, няма как да се променят нещата.

malkata_
12-10-2006, 18:47
Ооо и аз съм с моя от 1 година почти...случвало ми се е да ме дразни малко като иска постоянно да се виждаме,но нас ни спасяват посещенията при леля му(щото тя е в друг град)...а някой път просто казвам че имам работа и немога да изляза с него...не ми се иска да го лъжа така,но немога и да му кажа че ме дразни понякога...цупи се че не се виждаме всеки ден ама му минава :roll:

The Interceptor
12-10-2006, 19:01
Според мен ако му го кажеш няма да има добър резултат. Може да те разбере погрешно и да си помисли че искаш да му бягаш или да скъсате и т.н.
Смятам че е по добре тяка през ден да не се виждате, а ти му казвай че имаш много да учиш, вашите не те пускат или имаш някакав неотложен ангажимент и постепенно ще привикнете така. Но в никакъв случай не се отдръпвай от него!
Успех :D

12-10-2006, 23:59
I kato sme navun kogato mi obru6ta vnimanie samo na men mnogo me zadushava,a kogato obru6ta vnimanie na priqtelite si men me zabravq....

E nqma li purvo da razbere6 kvo v kraina smetka iska6?!? Egati prostotiqta... kato ti obru6tal vnimanie te zadu6aval, a puk kato ne ti obru6ta pak si nedovolna? E kvo iska6 v kraina smetka?

Tesinka
12-11-2006, 18:33
Mersi na vsi4ki ; ))

nasty_f
12-11-2006, 20:47
Просто му кажи,че...Не можеш ли да си измисляш някакви оправдания.Казвай му,че имаш много за учене и искаш малко да се стегнеш,пък и найстина можеш да го направиш...Не знам друго какво..

hoseto_
12-11-2006, 21:10
първото което ми направи впечатление: "ходя с него от година и НЕЩО". Обикновенно жените помнят с доста голяма точност (до секундата), времето през което са заедно с един мъж, но както и да е. Първо реши ти какво искаш. Хем много внимание ти обръщал, хем пък по някой път не ти обрищал. Просо характера му е такъв. Щом ходиш с него от година и нещо то би трябвало да го знаеш. Приеми го такъв какъвто е и не се опитвай да го промениш.

Tesinka
12-12-2006, 17:29
първото което ми направи впечатление: "ходя с него от година и НЕЩО". Обикновенно жените помнят с доста голяма точност (до секундата), времето през което са заедно с един мъж, но както и да е. Първо реши ти какво искаш. Хем много внимание ти обръщал, хем пък по някой път не ти обрищал. Просо характера му е такъв. Щом ходиш с него от година и нещо то би трябвало да го знаеш. Приеми го такъв какъвто е и не се опитвай да го промениш.

Prosto neiskam da pisha takiva podrobnosti i da se obqsnqvam tolkova ot kolko vreme hodim - 1 godina, 12, dena trugnahme to4no na 29 v 19.35h ... spomnqm si 4e beshe dosta studeno ama sled parvata celuvka mi stana mnogo toplo de...... aa spomnqm si 4e predi tova duv4eh duvka....nqma kak da ne otbeleja tazi podrobnost ...(kakuv e smisala da se obqsnqvam tolkova ot kolko vreme hodim... kazvam vi kolkoto da imate nqkakva predstava :) )

Iskah da kaja 4e kogato mi obrushata vnimanie..prekaleno mnogo neotlu4no e do men i postoqnno trqbva da sme gushnati i da me celuva prez 2 mins...koeto ot edna strana ne e losho,vse pak tova e znak 4e me obi4a i durji na men ama ponqkoga mi stava dosadno... a tova kato sme sami...ama kato izlezem i s nqkoi drugi negovi fr. men me zabravq i me drazni tova nqkaksi.....

Aaa za opravdaniqta...da kazvam 4e po neshto imam da u4a toi - "Ami haide togava da ti pomogna..." :D
No vupreki vsi4ko go obi4am razbira se :)
Blagodarq na vsi4ki pak :))
Usmihvaite se :)

bacterium
12-13-2006, 08:17
Ех... ами според мен трябва да му го кажеш в очите. Този път си признавам - не знам всичко :lol: . Това още не съм го изпитала...поради простата причина че ние май взаимно се задушаваме X_x

iiirish
12-13-2006, 13:57
няма да ти давам съвети. единственото нещо, което ще ти кажа е, че аз бях в същото положение и в последствие разбрах, че моето безразличие към желанието му да сме непрекъснато заедно и издразването ми от постоянното му внимание, са били просто израз на досада от прекомерната му любов! и аз разбрах, че с този натиск от негова страна и моята любов е умряла отдавна без да съм го разбирала

ton1
12-14-2006, 08:25
1. Ако обичаш някой наистина толкова много,и 15 часа ще са ти малко от личен опит го знам.
2. Ще ти разкажа една поговорка така да я наречем : Въжето е като любовта ... Колкото повече стягаш,тя се задуваша и не може да диша,но като отпуснеш въжето е възможно да я изпуснеш,трябва да се научиш(в случая приятеля ти който 'много обичаш') как да се стяга примката хем да не се задушава хем да не изпускаш... Когато стигнеш до там единственото което може да ви раздели е ... Някой друг да скъса въжето!

Tender Poison
12-14-2006, 19:01
Права си...просто му кажи,че се нуждаеш от пространство

BUBU_to4ka_TO
12-14-2006, 19:04
Zdraveite.
S nego hodq ot 1 godina i ne6to.
Mnogo se obi4ame....daje prekaleno mnogo.Oba4e naposledak malko me zadushava...V smisal vseki den iska da se vijdamee....koeto e normalno,no na men mi se iska moje bi prez den, za da ne si omruznem i da oburna vnimanie i na drugi neshtaa......I kato sme navun kogato mi obru6ta vnimanie samo na men mnogo me zadushava,a kogato obru6ta vnimanie na priqtelite si men me zabravq....!V4era 4-5h bqhme zaedno... doide vreme da si trugvam i ne mi beshe mn dobre i iskah da se pribera,a toi me spirashe i kazvashe "neiskam da si trugvash,iskam da sme oshte zaedno..." I 4ak me izdrazni..... Obi4am go mnogo kakto i toi men ,no 6te e polezno prosto za vruzkata ni da se vijdame malko po-rqdko...A kato mu go kaja neznam kakva shte e reakciqta mu..Vie kak bihte postupili ?
I vse pak tezi,koito smqtat temata za glupava....neka prosto q propusnat i ne otgovarqt.
I blagodarq na tezi,koito mi dadat nqkakuv savet pone. :)

6to prosto ne mu kaje6 vsi4ko tova????? hubavo e da si otkroven s 4oveka koito obi4a6...ina4e toi nqma kak da se popravi i ot tova 6te stradate i dvamata...ama ti si re6ava6...