PDA

View Full Version : когато надеждата умира последна 2



просто_Аз
12-10-2006, 15:06
Здравейте,благодаря,че си дадохте мнението за темата ми,но сега имам и още едно въпросче ако може да ми отговорите ще ви бъда задължена.
:arrow: Той много ми липсва,страшно много,обаче неможах да си организирам тайфата да идем тази вечер там където работи.Та въпроса ми е :arrow: вчера аз му звъннах на телефона,а толкова ми се иска и сега да го чуя..толкова много,едва издържам.Та според вас много нахално ли ще е вече?Смисъл отново аз да го потърся..не че той не ме търси,обаче той сега вече е на работа и зная че няма да може той да се обади...а аз искам да го чуя..Какво мислите да му се обадя или не??!!! ](*,)
благодаря предварително
и за отговорите на тзи и на предишната ми тема :smt008

SouL^*DiViNe
12-10-2006, 15:12
spored men..iz4akai do utre i togava mu zvynni....

Inside of me
12-10-2006, 15:14
НЕ.

perky_girl
12-10-2006, 15:15
spored men..iz4akai do utre i togava mu zvynni....

е те утре колкото разбрах ще се видят,защото май са от едно училище,поне аз съм с такова впечатление #-o
еми няма лошо да му звъннеш.за да успееш в този живот трябва да си нахален :-D

koalka
12-10-2006, 18:20
Най-добре му звънни.

Crafter
12-10-2006, 18:22
НЕ! В никакъв случай не се обаждай на момче. И Принц Чарлз да е - не! Имай търпение.
Необходимо ли е да обяснявам, че като му е обадиш ще покажеш, че си слаба и зависима?

nasty_f
12-10-2006, 18:27
Защо пък да не му се обадиш,какво толкова?!

The Interceptor
12-10-2006, 18:49
НЕ! В никакъв случай не се обаждай на момче. И Принц Чарлз да е - не! Имай търпение.
Необходимо ли е да обяснявам, че като му е обадиш ще покажеш, че си слаба и зависима?

о господи ... #-o



Обади му се разбира се! Няма какво толкова. И той ще се зарадва сигурно (:

12-10-2006, 19:10
abe kakvi sa tiq gluposti 4e ako my zvanne6 6te pokaje6 4e si slaba i zavisima?! - nai mn da stigne do izvoda 4e ti e priqtno da govorish s nego!!
OBADI MY SE!!!

Inside of me
12-10-2006, 19:44
Пак не.Ако му званиш постоянно ще знае че си му вързана в кърпа и може да загуби интерес,по-добре изчакай той да ти се обади.Имай малко търпение и ако все пак не го направи в близките 1-2 дни му се обади,Пък и тая раябота с телефоните не е много читава,в смисъл ако ще му званиш накарай го да излезете някъде.