PDA

View Full Version : Какво да правя???



nobody
12-10-2006, 16:26
Ето я моята история. Имах си гадже- много си го обичах, и той мен(уж). Едно момиче през цялото време, в което бяхме гаджета се опитваше да го свали. Аз му казвах да не направи някоя глупост, ама той винаги ми викаше, че обича само мене и че тая му е безразлична. Два пъти сме се поскарвали с тая, а единия път даже се сбихме.
Та отиваме преди 1 месец на един купон аз и моето момче, е там беше и тая нещастница. Както и да е- аз явно пих малко повече и изгубих гаджето си. По едно време ми беше много когти и един др фр ме заведе на 2-рия етаж, ако ще повръщам да е на 2 етаж. Та отиваме и аз го помолих да ме остави сама в банята. След около 10 мин излизам и влезнах в др стая, защото мислех, че там е кухня и ще мога да се измия. Та влизам аз и какво да видя- гаджето ми на пода с оная. Леле полудях. Тя беше върху него и аз отидох и я блъснах, а след това забих един юмрук на него. Веднага го зарязах. Сега от 1 месец насам той не спира да ми звъни и да ми се извинява. Аз не искам и да го чуя, смених си номера на тела. Не сме от едно даскало, оабче той всеки де е в моето даскало. Там се правя, че не го забелязвам, не му обръщам никакво внимание.
Вчера ме пресрещна на входа ми и ми каза, че това било грешка. Че не трябва да му се сърдя, той бил пият и такива неща. Аз се ядосах и го ударих отново в окото. Той само каза, че аз съм СЪЗДАДЕНА за него и той щял да ми отвори очите, за да го разбера, но нямало да е по трудния начин.
Писна ми, МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ. КАК ДА ПОСТЪПЯ? а аз все още си го обичкам, ама нз какво да направя- да го забравя или да му простя. ПЛС ПОМОГНЕТЕ МИ!!! :(((

12-10-2006, 16:32
abe... spored men ako go obi4ash nqma da se 4ydish kak da postypish, 6te6e da my prostish, 1 mes. e dosta dylgo vreme, i v karina smetka e bil piqn, a i 6tom o6te iska da e s teb qvno te obi4a :)

{SwEeT_anGeL_F}
12-10-2006, 16:47
Имам доста познати с твоя проблем и момчетата са били пияни и после много съжаляваха за това .. та.. ако пък толкоз ти са моли..изслушай го пак какво иска от тебе кво има да ти каже..ако искаш събери се с него се пак е бил наистина пиян, а момчетата кат са напият мислят само с Долната си глава (НИЩО ЛИЧНО КЪМ МОМ4ЕТАТА ОТ ФОРУМА но знайте че е така :)) )така че ако още го обичаш-дай му шанс..ако го пропилее ..то не е за теб това момче :)

BeBcHeTo
12-10-2006, 16:52
Като го оби4аш са варни при него

koalka
12-10-2006, 18:13
Предполагам,че изневяра се понася трудно,но и ти се замисли..колко е силна твоята любов,при положение,че толкова много ти се извинява и ти говори всички тези неща,а ти не искаш да му простиш?По-добре веднага отиди при него и се съберете.Той те обича и ти сама можеш да разбереш дали е искрен.Имай в предвид,че ако му беше все тая щеше просто да престане да те търси,а той след 1 месец не престава да те търси,което говори,че той те обича...

vvs_go
12-10-2006, 19:25
4ukai se s nai dobriq mu priqtel i posle se vyrni pri nego

He3HauKa
12-10-2006, 20:54
Много кофти случка.Ако аз бях на твое място ,нямаше да го погледна повече.Всеки греши,но той е нарушил обещанията си,направил го е точно с това момиче,а и ти си била на купона...... Той не те заслужава [-X

IzGuBeNo^AnGeL4E
12-10-2006, 21:00
Аз съм на мнение че щом 1 път го е направил значи и 2ри пут ще има каква е гаранцията че утре няма пак да се натряска и пак да е с друга!Може и наистина да си е взел полука но това наистина много ме самнява :-k

MoHuTo
12-10-2006, 22:10
Еми щом и ти го обичаш, според мен трябва да му дадеш втори шанс, а той ако го пропилее значи просто не те заслужава!Друг е въпросът че това може да се повтори и потрети, но все пак ти си решаваш! :-k

aliencheto
12-10-2006, 22:32
Имам доста познати с твоя проблем и момчетата са били пияни и после много съжаляваха за това .. та.. ако пък толкоз ти са моли..изслушай го пак какво иска от тебе кво има да ти каже..ако искаш събери се с него се пак е бил наистина пиян, а момчетата кат са напият мислят само с Долната си глава (НИЩО ЛИЧНО КЪМ МОМ4ЕТАТА ОТ ФОРУМА но знайте че е така :)) )така че ако още го обичаш-дай му шанс..ако го пропилее ..то не е за теб това момче :)
Момче съм и те подкрепям за вскичко казано :) Но не може да се отрече, че много момичета си го просят и няма как да устойм.

Inside of me
12-10-2006, 22:44
Човек се учи от грешките си,прости му.Ако го повтори го разкарай каквото и да ти струва.

12-10-2006, 23:18
Ето я моята история. Имах си гадже- много си го обичах, и той мен(уж). Едно момиче през цялото време, в което бяхме гаджета се опитваше да го свали. Аз му казвах да не направи някоя глупост, ама той винаги ми викаше, че обича само мене и че тая му е безразлична. Два пъти сме се поскарвали с тая, а единия път даже се сбихме.
Та отиваме преди 1 месец на един купон аз и моето момче, е там беше и тая нещастница. Както и да е- аз явно пих малко повече и изгубих гаджето си. По едно време ми беше много когти и един др фр ме заведе на 2-рия етаж, ако ще повръщам да е на 2 етаж. Та отиваме и аз го помолих да ме остави сама в банята. След около 10 мин излизам и влезнах в др стая, защото мислех, че там е кухня и ще мога да се измия. Та влизам аз и какво да видя- гаджето ми на пода с оная. Леле полудях. Тя беше върху него и аз отидох и я блъснах, а след това забих един юмрук на него. Веднага го зарязах. Сега от 1 месец насам той не спира да ми звъни и да ми се извинява. Аз не искам и да го чуя, смених си номера на тела. Не сме от едно даскало, оабче той всеки де е в моето даскало. Там се правя, че не го забелязвам, не му обръщам никакво внимание.
Вчера ме пресрещна на входа ми и ми каза, че това било грешка. Че не трябва да му се сърдя, той бил пият и такива неща. Аз се ядосах и го ударих отново в окото. Той само каза, че аз съм СЪЗДАДЕНА за него и той щял да ми отвори очите, за да го разбера, но нямало да е по трудния начин.
Писна ми, МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ. КАК ДА ПОСТЪПЯ? а аз все още си го обичкам, ама нз какво да направя- да го забравя или да му простя. ПЛС ПОМОГНЕТЕ МИ!!! :(((

Ti sega na nqkakvi nepoznati 6te raz4ita6 da napravqt tvoq izbor vmesto teb li?
Ti trqbva sama da si re6i6 kakvo iska6 i koe e po dobre... ako smqta6 4e nqma da se povtori bi mogla da mu prosti6, no ako ne e taka nqma smisul da se zanimava6...