PDA

View Full Version : КЛАСНО НА ТЕЗИ ТРИ ТЕМИ!!!ПОМОЩ!!!!



peps_from_mars
12-10-2006, 17:10
Хора моля помогнете ми.Във вторник имам класно и ше бъде една от тея три теми:
1."Чудното влияние на гюловата ракия"-(3-та глава на повестта Маминото детенце)
2."Свободата-избор и дълг на достойната личност"(На прощаване{лирически увод и картината на свободата})
3."Животът на хъшовете между мъченичеството и героизма"-(първа глава на повестта "Немили-хедраги")


ПЛС ХОРА даийте малко хелп [-o< [-o< [-o< [-o<

12-10-2006, 18:14
ooo i na men ,ti 7 klas li \:D/ \:D/ i az taka
nqkoi pomogni mi :smt008

12-10-2006, 18:23
Леле седмокласник да иска помощ за лис .. Щом едно класно не можеш да си напишеш, на изпитите какво ще правиш?

reason
12-10-2006, 19:00
Има едни сборници на Веди(издателството)и там има много теми ,там има за целия 7 клас мисля.

peps_from_mars
12-10-2006, 19:07
към последния пост от гост:
виж ся гай...попринцип не се обясняам много .....нащта даскалка по бълг. ез е в болнични и не сме карали от доста веме.ся я замества една която преподава на много висок стил и попринцип учи 10-11 клас хора...а за немили недраги просто 1 дума не е дала но тва е положението...иначе попринцип си правя съчинения разсъждения то добрии нямам проблем за сега,но при положение че не познаваш текста и не си го анализирал как ше разсъждаваш?!тааа...попринц п за съчнинения разсъждения не искам помощ(е в редки слуечи като този)...затва че...
Искам само да изясня нещо което наистина често срещам и това са постове като този.Искам просто да изясня на някой хора които си мислят че нямам работа,че тва не е така.защото съм срещала постове от типа"ама ти не учиш..искаш ние да ти го прайме" или нещо такова.вижте хора това не е така.Че някой има нужда от помощ ,не значи че не си учи уроците.. :wink: :wink: :wink: :-s

peps_from_mars
12-11-2006, 17:37
въъъй хора моля ви помогнете ми треа ми спешноооо [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

papz
12-11-2006, 18:30
Ем ще ти дам един съвет ;) Значи четеш критика върху тези творби и там отиваш и започваш да пишеш това което мислиш аз поне така правя и винаги получавам високи оценки :) Ае и успех на класното :)

i'm so excited!
12-11-2006, 18:39
така правя и аз. моята даскалка, милата, е толкова тъпичка, освен да разтяга локуми, друго не прави.
просто четеш си произведението един път, после прочиташ 1-2 пъти някоя готова тема или критика, вадиш най-важните неща от там в един план и си готова. не е толкова трудно, а и произведенията ти са лесни и сравнително приятни:))