PDA

View Full Version : STRAH ME E!ISKAM POMO6T!



baby_vamp
12-10-2006, 18:04
Hi!
Moje da vi se struva stranno,no tva e moqta istoriq-hodq s edno mom4e po4ti godina.Obi4am go mn.Problemat idva ot tova,4e i dvamata iskame da go napravim,no vinagi az provalqm ne6tata.Mn sam tapa!Toi go iska,az go iskam?6te kajete-kav e problema togava?Ami strah me e!Strah me e ot tova,4e moga da zabremeneq.Znam,4e ima hilqdi predpazni sredstva,no....pak si me e strah da ne stane nqkoe beb4e/ta moje i pove4e:}/ i da si probalq jivota na 19god.Toi kazva,4e daje 2 prezervativa 6te sloji i az pak ne!
A idva i Nova Godina-iska da sme zaedno,ne6to kato romanti4na ve4er i ve4e ne znam kvo da pravq!
Daite nqkav savet!
Blagodarq predvaritelno!
4ao

Kitana
12-10-2006, 18:15
отпусни се стига с тази бременност ..
има предпазни мерки .. не се безспокой.. по4ети малко пове4е по въпрса .. да обагатиш малко знанията си ако ли не ПОНЕ ще се поуспокоиш ..
и МОЖЕ ДА ИЗПОЛЗВАШ и освен кондоми и противоза4атъ4ни ако искаш!

suzanna
12-10-2006, 18:21
:) Страхът ти е нормален и мисля, че всяко отговорно момиче го е изпитвало някога. Аз също бях така в началото и много се спичах. И все пак ще се чувстваш много по-сигурна, щом си избрала да го направиш с някого, с когото държите един на друг! Така че давай смело. Презервативите са си презервативи - щом ги използвате, всичко е 6, ако се скъсат - без паника - има и хапчета за "след това", които обаче не е желателно да се използват много често. Само първия път не мисли за това, защото и без това ще е достатъчно особено. На никого не бих препоръчала противозачатъчни, защото съм ги пила и ги пия, макар и заради здравословен проблем, но все пак гинеколог може да предпише най-добрите за теб и така ще си по-спокойна. Успех!

shizzle
12-10-2006, 18:22
Мога да ти кажа две неща:

1. Щом се чувстваш несигурна, значи двамата с приятеля ти не сте стигнали до момент, в който да правите секс. Не му вярваш достатъчно? Не го искаш достатъчно? Страх те е? Независимо кой е проблемът, по-добре е да изчакате.

2. Правилното използване на презервативи предпазва на 100% от бременност. Само в този форум сме десетки хора, правели стотици, че и хиляди пъти секс всеки. Всеки от нас ползва презервативи или други средства за предпазване и досега е нямало "грешки". А сега си представи само в България колко хора разчитат на подобна контрацепция, защото ТЯ ДЕЙСТВА (хаха, това прозвуча като реклама) Няма какво да се жалиш за нероден Петко. Все едно никога да не се качиш в кола, защото се страхуваш от катастрофа (а кактастрофите са много по-вероятни от забременяване при правилно използване на контрацептиви) Ако се страхуваш момчето да не направи грешка - сега е идеалното време да идеш на гинеколог. Той ще ти изпише противозачатъчни, ще ги почнеш (трябва да ги пиеш известно време преди първия акт или от началото на цикъла, лекарят ще ти обясни) и точно за Коледа ще си готова. Нека това бъде подаръкът ти за любимия човек.

shizzle
12-10-2006, 18:25
Кхх, докато си напиша поста и двама вече са отговорили преди мен :evil:

Kitana
12-10-2006, 18:32
Кхх, докато си напиша поста и двама вече са отговорили преди мен :evil:
ee ne se коси .. да ама твоя пост е по из4ерпателен и смислен :) етоо видя ли няма защо да се "нервиш :)" :wink:

12-10-2006, 18:37
Samo edin savet 6ti dam nedeite s dva prezervativa tka e po opasno za6toto ediniq moje da se izhluzi i po golqma belq da stane

bulgarche
12-10-2006, 19:02
Всичко живо се плющи...и рядко забревменява :-D
Пий противозачатъчни и ползвай и презерватив...не знам какво повече

koalka
12-10-2006, 19:06
Е,трябва все някога да преодолееш страха си,ако искаш да правите секс.Просто ако сте с презерватив-НЯМА да забременееш,освен ако не се скъса,но все пак бъдете по-внимателни.

12-10-2006, 19:10
Hi!
Moje da vi se struva stranno,no tva e moqta istoriq-hodq s edno mom4e po4ti godina.Obi4am go mn.Problemat idva ot tova,4e i dvamata iskame da go napravim,no vinagi az provalqm ne6tata.Mn sam tapa!Toi go iska,az go iskam?6te kajete-kav e problema togava?Ami strah me e!Strah me e ot tova,4e moga da zabremeneq.Znam,4e ima hilqdi predpazni sredstva,no....pak si me e strah da ne stane nqkoe beb4e/ta moje i pove4e:}/ i da si probalq jivota na 19god.Toi kazva,4e daje 2 prezervativa 6te sloji i az pak ne!
A idva i Nova Godina-iska da sme zaedno,ne6to kato romanti4na ve4er i ve4e ne znam kvo da pravq!
Daite nqkav savet!
Blagodarq predvaritelno!
4ao

Хаххаха по-полека бейби! то не се забременява туко така. Ако спазвате всичко което е написано на хартийката в кутията от пр няма от какво да се притесняваш. Абсолютно няма от какво да се притесняваш. Глеам момчето е готово да сложи и два, значи и то не иска да имате деца толкова рано. Момчето се грижи за теб. Отпусни се и спокойно!

vvs_go
12-10-2006, 19:35
protivoza4ataty4ni 2 in 1 antibaby i lekuvalo bilo cikyla

deidiy
12-10-2006, 21:18
направетего с презерватив и пий хапчета като толкова се притесняваш :)

LoRinSeR
12-10-2006, 21:31
Е някоя на 12 да попита това ще я разбера. Но на 19 години на попиташ такова нещо ? :shock:

XXX_f
12-11-2006, 07:42
направетего с презерватив и пий хапчета като толкова се притесняваш :)
i go nakarai da svurshi navunka

krem4et0
12-11-2006, 08:50
И аз се притеснявах от това,но си пия хапчета и правя секс с презерватив. понеже ще кажат тука-пак съветвате момичето да се трови с хормони- не пий хапчета,но ползвайте 1 презерватив и когато той се усети,че ще свърши да извади пенисът от влагалището ти. А и още нещо-децата не стават толкова бързо и лесно. На 19 си-прочетни и се порзрови колко трудно е да се забременее.

SINDEL
12-11-2006, 08:58
Мене също ме е било страх, но в крайна сметка хората са прави - ако се пазите (било то с хап4ета, било с гума) шансовте да направите белята са нулеви :wink:
Да не говорим, ако 4етеш темите във форума от време на време, колко хора омазват нещата (от незнание или от глупост) и пак бебета няма. Реално погледнато те не се правят ей така от въздуха. Добре е 4е си загрижена за себе си и явно си много отговорно моми4е, но на 19 години трябва да ти е ясно как стават нещата. :?
Пък да не говорим 4е тъкмо сега ти е времето да правиш секс и да си поживееш... :-D

BorderManager
12-11-2006, 10:43
Mn sam tapa!Няма какво повече да се добави. [-(

^FIESTA^_M
12-11-2006, 13:33
Наистина си тъпичка! ке ке

malka_sladuranka
12-11-2006, 15:13
абе кво викате че е тъпичка бе..притеснява се момичето пффф че сте и вие..
а по темата...наистина няма от какво толкова да се притесняваш ако използвате предпазни средства ;) така че деиствайте

TROY
12-11-2006, 15:16
Hi!
Moje da vi se struva stranno,no tva e moqta istoriq-hodq s edno mom4e po4ti godina.Obi4am go mn.Problemat idva ot tova,4e i dvamata iskame da go napravim,no vinagi az provalqm ne6tata.Mn sam tapa!Toi go iska,az go iskam?6te kajete-kav e problema togava?Ami strah me e!Strah me e ot tova,4e moga da zabremeneq.Znam,4e ima hilqdi predpazni sredstva,no....pak si me e strah da ne stane nqkoe beb4e/ta moje i pove4e:}/ i da si probalq jivota na 19god.Toi kazva,4e daje 2 prezervativa 6te sloji i az pak ne!
A idva i Nova Godina-iska da sme zaedno,ne6to kato romanti4na ve4er i ve4e ne znam kvo da pravq!
Daite nqkav savet!
Blagodarq predvaritelno!
4ao

Погледни тази моя тема : http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=68429&start=0 . Искам да ти кажа,защото от това ми стана тъпо.Няма начин да забременееш ако не искаш (има мн начини за предпазване) ! И в никакъв случей 1 дете не е провал :shock: [-X Но все пак ти си решаваш :smt006

12-11-2006, 15:17
a e slagash 1 sportex nemat kusane tez kondomi !! nikoga nemoi sa skysa !! povqrvai mi na 16-god sum i sym proal :D :D

12-11-2006, 19:05
Hi!
Moje da vi se struva stranno,no tva e moqta istoriq-hodq s edno mom4e po4ti godina.Obi4am go mn.Problemat idva ot tova,4e i dvamata iskame da go napravim,no vinagi az provalqm ne6tata.Mn sam tapa!Toi go iska,az go iskam?6te kajete-kav e problema togava?Ami strah me e!Strah me e ot tova,4e moga da zabremeneq.Znam,4e ima hilqdi predpazni sredstva,no....pak si me e strah da ne stane nqkoe beb4e/ta moje i pove4e:}/ i da si probalq jivota na 19god.Toi kazva,4e daje 2 prezervativa 6te sloji i az pak ne!
A idva i Nova Godina-iska da sme zaedno,ne6to kato romanti4na ve4er i ve4e ne znam kvo da pravq!
Daite nqkav savet!
Blagodarq predvaritelno!
4ao

Госпожице.човек не може да е тапа,особено много.Плюс това,ако наистина си вярвате,не го изпробвайте,виното ще се съсипе.
Проблемът е,че не вярвате в двойните презервативи.Ами,сложете тройни,колко просто и семпло решение.Ако не стане,течният силикон е по 5 лева парчето,бегом! =P~

panterata
12-11-2006, 20:21
ами не се тревожи.. като е с презерватив няма проблем :) а и ако недай си боже се спука има хапчета.. спокойно.. не сте малки :) а с 2 презерватива е по лошо най добре с един! :)

fire_spark
12-11-2006, 20:45
недейте с 2 презерватива!!!!много по-несигурно е!и аз ще кажа като другите,че има много начини за предпазване,не се забременява лесно и няма от какво да се притесняваш.прави си кефа и не му мисли чак толкова- се пак си на 19!

shadow4e
12-11-2006, 20:47
Спокойно, де! То ако се забременяваше толкова лесно, то досега България бая повече от 7 млн души щеше да е :lol:

I'm the lie...
12-12-2006, 17:42
Mn sam tapa! mila nqma ostri hora :smt005

{Poison}
12-12-2006, 18:10
Ти сериозно ли си на 19?????Май ти е минало времето да задаваш такива въпроси,попитай някоя 13-14 годишна и ще ти разясни как стават нещата.

Heartbreaker
12-12-2006, 18:50
Иди на психиатър, а бе момиче на 19 си....

Nonsense
12-15-2006, 22:06
Няма от какво да се притесняваш за зачеването, но според мен не от това те е страх [-(