PDA

View Full Version : Ne znam kakvo da pravq.....pomognete



FireSweet
12-10-2006, 19:43
Tazi tema moje da prozvu4i adski banalna no vse pak se nujdaq ot saviet!1 mesec s edno mom4e...mnogo predi da stanem gadjeta stanahme mnogo dobri priqteli,spodelqhme si kakvi li ne ne6ta i vinagi ima6e za kakvo da si govorim.Sega sled kato trugnahme pak e dolu-gore taka.Imalo e momenti s nelovko mul4anie no sled tova vse se e namiralo da si kajem ne6to.Problema e v tova 4e mnogo me e strah da ne go zagubq.Toi ne govori mnogo za 4uvstvata si,a tova me kara da se zamislqm dali izpitva ne6to kum men.A moje bi e prekaleno rano.Kogato ne se vidim 1 den po4ti vinagi mi e kazval 4e sum mu lipsvala i 4e e 6tql da otka4i sam....Moje bi prosto si tursi kompaniq znam li!Stra6no mnogo se sumnqvam v nego i ot edna strana me e strah 4e zaradi tova moga da go zagubq,ot druga me e strah 4e moje bi me luje...Ne iskam da go zagubq i sqka6 nz kak da go zadurja...Pls kajete si mnenieto za tova koeto napisah po-gore (i bez ubidi) !!! :?

IzGuBeNo^AnGeL4E
12-10-2006, 19:55
Аве мила сама казваш че момчето попринцип не си изразявя чувствата това не означава че те мами! [-X АЗ съм сащата много мразя да говоря за чувства и съм наясно че така наранявам хора и ги карам да се чувстват неигурни но просто някои хора сме си такива и те съветвам не го карай насила да ти се обяснява в любов защото наистина това е кофти и тогава наистина ще го загубиш!Просто го приеми такъв какъвто е колкото и да е трудно :?

12-10-2006, 23:46
Tazi tema moje da prozvu4i adski banalna no vse pak se nujdaq ot saviet!1 mesec s edno mom4e...mnogo predi da stanem gadjeta stanahme mnogo dobri priqteli,spodelqhme si kakvi li ne ne6ta i vinagi ima6e za kakvo da si govorim.Sega sled kato trugnahme pak e dolu-gore taka.Imalo e momenti s nelovko mul4anie no sled tova vse se e namiralo da si kajem ne6to.Problema e v tova 4e mnogo me e strah da ne go zagubq.Toi ne govori mnogo za 4uvstvata si,a tova me kara da se zamislqm dali izpitva ne6to kum men.A moje bi e prekaleno rano.Kogato ne se vidim 1 den po4ti vinagi mi e kazval 4e sum mu lipsvala i 4e e 6tql da otka4i sam....Moje bi prosto si tursi kompaniq znam li!Stra6no mnogo se sumnqvam v nego i ot edna strana me e strah 4e zaradi tova moga da go zagubq,ot druga me e strah 4e moje bi me luje...Ne iskam da go zagubq i sqka6 nz kak da go zadurja...Pls kajete si mnenieto za tova koeto napisah po-gore (i bez ubidi) !!! :?

Ni6to ne pre4i da go pita6 za 4uvstvata mu ili da mu kaje6 tova koeto napisa tuk... kato krie6 pritesneniqta si ot nego te se zadulbo4avat o6te pove4e... razgovora vinagi e mnogo vajno ne6to... a ako prosto si tyrsi kompaniq nqma6e da e sus teb...

teenkopele
12-11-2006, 02:03
Tazi tema moje da prozvu4i adski banalna no vse pak se nujdaq ot saviet!1 mesec s edno mom4e...mnogo predi da stanem gadjeta stanahme mnogo dobri priqteli,spodelqhme si kakvi li ne ne6ta i vinagi ima6e za kakvo da si govorim.Sega sled kato trugnahme pak e dolu-gore taka.Imalo e momenti s nelovko mul4anie no sled tova vse se e namiralo da si kajem ne6to.Problema e v tova 4e mnogo me e strah da ne go zagubq.Toi ne govori mnogo za 4uvstvata si,a tova me kara da se zamislqm dali izpitva ne6to kum men.A moje bi e prekaleno rano.Kogato ne se vidim 1 den po4ti vinagi mi e kazval 4e sum mu lipsvala i 4e e 6tql da otka4i sam....Moje bi prosto si tursi kompaniq znam li!Stra6no mnogo se sumnqvam v nego i ot edna strana me e strah 4e zaradi tova moga da go zagubq,ot druga me e strah 4e moje bi me luje...Ne iskam da go zagubq i sqka6 nz kak da go zadurja...Pls kajete si mnenieto za tova koeto napisah po-gore (i bez ubidi) !!! :?

Той е с теб. Не сте се виждали един ден и му липсваш...откача. Това би трябвало да ти говори за това, какви чувства има към теб. Няма от какво да се притесняваш, че не ти казва много за тях. Може би предпочита да ги показва?! Замисли се. :wink:

bulgarche
12-11-2006, 10:38
Момчетата по-рядко изразяваме чувствата си. Аз с много малко хора съм ги споделял.
Неловкото мълчание...аз понякога обичам тишината...достатъчно ми е да съм с "моя човек".
Ако сте всеки ден заедно...едва ли има толкова какво да си разказвате. Коментирайте ставащото в момента :)

sherry
12-11-2006, 11:11
Спечели доверието му. Разбирай го, трябва да си му подкрепа. Ако не му се говори и мълчи, ако има проблеми, разбери го. Ако не му се говори за това, уважи избора му, после сам ще ти каже какво му е имало. Моят приятел беше същия отначалото, супер много ме сдухваше, защото понякога не ми казваше нищичко за това как се чувства и какво става в живота му...Аз стоях отстрани като някоя непозната и се чудех само какво има. С времето започна да се отпуска и да ми споделя. Всичко ще се оправи, трябва да си силна и да не си мислиш глупости, наистина момчетата по - трудно разкриват чувствата си.

nasty_f
12-11-2006, 11:13
Не мисля,че те мами,може би просто така е свикнал...А и чувствата по-често се изразяват с жестове и въобще с поведение.Нямя нещо лошо в това,те някои момчета са много различни,едни предпочитат през цялото време докато имат приятелка да и казват,колко много я обичат,други го изразяват с действия,а когато си говорите не е за чувства.А и какво искаш,да ти казва всеки ден "ОБИЧАМ ТЕ" и да не ти го доказва!Това е просто фраза,която от често повтаряне според мен започва да звучи като "добър ден"! :wink:

FireSweet
12-11-2006, 12:17
Благодаря на всички Ви за отговорите по темата.Искам само да допълня,че веднъж когато си говорихме и той ми каза,че никога досега не е бил верен само на една.И ми каза че този път е решил да не изневерява.След което го попитах "Че какво може да те спре и този път да не постъпиш така та аз дори няма да разбера?".Той ми каза че няма да го направи и е 100% сигурен.Лошо ли е ако му подлагам думите на съмнение и то видимо?Защото е имало моменти в които той ми е казвал "Ти пак не ми вярваш".Как мислите по този въпрос ??? :-k

teardrop
12-11-2006, 12:31
Благодаря на всички Ви за отговорите по темата.Искам само да допълня,че веднъж когато си говорихме и той ми каза,че никога досега не е бил верен само на една.И ми каза че този път е решил да не изневерява.След което го попитах "Че какво може да те спре и този път да не постъпиш така та аз дори няма да разбера?".Той ми каза че няма да го направи и е 100% сигурен.Лошо ли е ако му подлагам думите на съмнение и то видимо?Защото е имало моменти в които той ми е казвал "Ти пак не ми вярваш".Как мислите по този въпрос ??? :-k

Като ти е казал, че на никоя не е бил верен е нормално да се съмняваш сега. Но освен това ти е казал и, че този път не иска да изневерява, което от своя страна е значело, че този път чувствата са истински (ако не те е излъгал, но не вярвам, няма за какво да го прави). Недей да се съмняваш, той е с теб и явно иска теб. Все пак си имай едно на ум за всеки случай. Но не се оставяй на безсмислените чудения дали те мами или не. Показвай му, че му имаш доверие и че го обичаш. Бъди щастлива :-)

koalka
12-11-2006, 13:16
Просто говори открито и бъди честна с него...Той трябва да знае за съмненията,за да ти помогне да ги преодолееш.

ko6mar4e
08-03-2009, 13:18
Спечели доверието му. :) 8)

Sh@d0w
08-03-2009, 13:19
Тая тема е от преди 3 години бе...защо я изрови :shock:

RiseGirl
08-03-2009, 13:28
друга работа освен да копаете, нямате ли си :-o