PDA

View Full Version : Moderated:Пих Постинор и вече втора седмица ме болят гърдите



12-10-2006, 19:55
значи,ноември месец ми дойде и няколко дена след като ми свърши пих постинор и пак ми дойде и по4наха мн да ме болят гърдите,и така вече втора семдмица ме болят.каже те ми тва нормално ли е така да ме болят?благодаря предварително


Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

ABSOLUTme
12-10-2006, 20:01
:shock: mi normalno e.predstavi si go samo - toku shto ti e minal cikula,zimash postinor,razbivash si hormonalniq balans,za da ti doide pak i psole te bolqt gurdite..mii normalno 8-[

shizzle
12-10-2006, 20:06
За какво, по дяволите, си пила Постинор!? Иначе - да, нормално е. Ако пазиш опаковката, можеш да погледнеш листчето. Там са описани мнооого странични ефекти. Постинорът ти разкапва здравето.

shalis
12-10-2006, 20:16
За какво, по дяволите, си пила Постинор!? Иначе - да, нормално е. Ако пазиш опаковката, можеш да погледнеш листчето. Там са описани мнооого странични ефекти. Постинорът ти разкапва здравето.

xax, za kakvo moje da go pie spored teb?
A ina4e po temata....normalno e, postinora ti podludqva organizma pri vsi4ki polojeniq.

shizzle
12-10-2006, 20:26
Ами тя го описа като "еми то ми дойде цикъка и после си пих постинор, ей така, и то.." ^^