PDA

View Full Version : търсяси приатели като мен



yonikos
12-10-2006, 22:22
здравеите незнам как да започно но ше карам на пред аз съм на 18 по4ти на 19 години но за сажаление сам инвалид с един ампутиран крак някде от 4 години ше станат и жижотами от тогава запо4на дасе скапва ж следните ситоаци приателкатами ме заряза много мои приатели кадето мислех 4есами такива се одръпнаха от мен някои хора дори ме избягват 4е сам разли4ен от тях несам здрав като тях за това искам с надеждата да видя дали тук мог да си намерянякои прител които мойе да и като мен http://free.botevgrad.com/p3tar/pevici/raina_coooool.jpg

Sladkata_Nansi
12-10-2006, 22:30
Zdrasti!Ne razbiram za6to vinagi stava taka s razli4nite hora! :smt009 Ne znam mnogo v momenta kakvo da ti napi6a,no ako iska6 mojem da badem priqteli!Moje bi 6te prozvu4i malko tapo v momenta,no ako ima6 nujda ot priqtelsko ramo moje6 da raz4ita6 na men!SIgurno nqma6 mnogo doveri v horata i za tova sigurno ti e trudno da se doveri6 na nqkoi!Naistina se nadqvam da si nameri6 priqteli,koito da cenqt tova,koeto si!Raz4itai na men!!!

yonikos
12-11-2006, 09:33
благодаряти за подкрепата която иска6 да ми даде6 Sladkata_Nansi по принцип 4овек е по4ти невазможно дне6но време ве4е да се немери 4овек които иска да подкрепя хора като мен и много други в моето положение 6тото се пак аз несам единствен :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
http://free.botevgrad.com/p3tar/pevici/raina_coooool.jpg

Sladkata_Nansi
12-11-2006, 10:06
Taka e,prav si-ne znam nakade varvi sveta!Az znam,4e ti si kato vsi4ki ostanali i ne pravq razlika.Za tova i pisah tuk,za6toto naistina iskam da pomogna s kakvoto moga! :)

12-11-2006, 10:44
e az pomo6t netyrsq tyrsq samo priateli na koito im nepuka 4e sam takyv
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Sladkata_Nansi
12-11-2006, 13:27
E zna4i ve4e ima6 edna priqtelka :smt006

yonikos
12-11-2006, 20:01
благодаряти много за оказано приателство sladkata_nansi такива хора като теб са рядкост
http://free.botevgrad.com/p3tar/pevici/raina_coooool.jpg

DjBaloon
12-11-2006, 20:31
jalko i tujno e tova za tvoite priqteli,ili da se popravq te sa jalkite... takiva hora nezaslujava da gi pozdravqvash shte vidish s vremeto shte namerish novi priqteli i shte gi preseesh dokato stignehs do istinskite :wink: Broi me i men za priqtel :smt023

Titan
12-11-2006, 20:46
I az sym s teb ;)
Mnogo mi e interesno ako i na tqh im se slu4i neshto kakyv 6te im stane jivota...

BLaCk_LaDY_
12-12-2006, 07:23
Naistina e mnogo kofti taka...e,i az sym s teb :wink:

Sladkata_Nansi
12-12-2006, 08:37
Vijda6 li kolko priqteli nameri tuk :smt006 Za tova badi silen i nqma da se ot4aiva6 ot ni6to i nikogo ;)

yonikos
12-12-2006, 11:41
наистина е така намерих приатели които даме подкрепят но небих им пожелал на другите даим се слу4и това което и на мен Titan това на никои него пожелаван ни6то 4е са постъпиле так теси имат собсвени живот аз си имам мои колкото и да малко по трудни4ак наистина таова ме радва 4е има хора които са задружни =D> =D> =D> =D> само едно голямо благодаря мога даим кажа
http://free.botevgrad.com/p3tar/pevici/raina_coooool.jpg

12-12-2006, 15:25
Ei priqtel!
Zdravei!Moga da ti kaja 4e i az sam kato teb..Moga da ti kaja 4e sled kato otkriha bolestta mi(to se i vijdashe ama..)pochti 50% ot taka narechenite mi "priateli" me izostaviha..Zashto?!Ami zashtoto ne sam kato tqx..zashtoto sa povurhnostni kopeleta..ne cenqt choveshkoto!Vse pak semeistvoto i istinskite mi priateli sa s men!I sam siguren 4e vseki ot tqx me podkrepq i se nadqvat da ozdraveq nqkoga!Malko sa xorata kato tqx naistina..Az sam s teb :) Ne sklanqi glava!Shte se spravish!I sam siguren che shte namerish ISTINSKI PRIQTELI,koito da te cenqt i uvajavat!Nameri si oshte edin(azxexe)Kusmet! :smt006 :mrgreen:

yonikos
12-13-2006, 13:08
Ei priqtel!
Zdravei!Moga da ti kaja 4e i az sam kato teb..Moga da ti kaja 4e sled kato otkriha bolestta mi(to se i vijdashe ama..)pochti 50% ot taka narechenite mi "priateli" me izostaviha..Zashto?!Ami zashtoto ne sam kato tqx..zashtoto sa povurhnostni kopeleta..ne cenqt choveshkoto!Vse pak semeistvoto i istinskite mi priateli sa s men!I sam siguren 4e vseki ot tqx me podkrepq i se nadqvat da ozdraveq nqkoga!Malko sa xorata kato tqx naistina..Az sam s teb :) Ne sklanqi glava!Shte se spravish!I sam siguren che shte namerish ISTINSKI PRIQTELI,koito da te cenqt i uvajavat!Nameri si oshte edin(azxexe)Kusmet! :smt006 :mrgreen:
------------------------------------------------------------------------------------------

наистина така едно 50% от така наре4ените приатели и4езват кат ве4ерният залез от една страна ако тва небесе слу4ило няма6е да разбера колко струват като приатели тези които си ми останаха приател4ета дори идваха да ме виждат в болницата докато другите непожелаха дори поне да звънат да видят как съм. А за Whisskas дати кажа в България е така нас ни избягват 6тот според мен явно дори и на самата държава и непука за на самите аз сами несам се предал напълно за6тото знам 4е несам единсвен
http://free.botevgrad.com/igo/snimki/Copy%2520of%2520bscap000.jpg

Tess
12-13-2006, 17:37
Здравей!И аз се включвам към групата на приятелите въпреки че се пиша като гост и искам да ти кажа,тези твоите "приятели" ги остави просто това не са истински хора,сигурна че ще си намериш истински приятели.Наистина сега ми е много трудно да пиша понеже не мога да си представя какво ти е.Но не се притеснявай и не се затваряй в себе си,и ти ще намериш своите Истински приятели,сигурна съм.Ето даже вече си намери няколко :wink:

yonikos
12-14-2006, 10:36
о6те веднай благодаря на вси4ки за оказаното садеиствие тва което пражитеможе само да ме радва и да ме кара да се 4уствам добре такива хора акто вас са безцени секи един 4овек трява да се радва 4е има такива приатели :) :) :)
http://free.botevgrad.com/p3tar/pevici/raina_coooool.jpg

Titan
12-14-2006, 18:20
А човек имаш ли скайп или нещо такоа?
Че какви приятели сме ти, само като го кажем? Ако ме разбирате. :-k
Ако имаш скайп напиши ми го на ЛС че да не ти се лепне некой изрод...

yonikos
12-15-2006, 08:07
imam skype :)

Tokio_Hotelkata
12-15-2006, 23:03
I az sum s teb :-)

teenkopele
12-16-2006, 02:20
imam skype :)

Прати ми го, ако искаш. :wink:

yonikos
12-18-2006, 13:51
skype---yonikos

mirc name--yonikos

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

гшо
12-19-2006, 16:03
Здравей,
Аз съм инвалид и също съм с ампутиран крак. Имам хубаво семейство и дете. Не се отчайвай. Бори се с живота

yonikos
12-19-2006, 17:47
Здравей,
Аз съм инвалид и също съм с ампутиран крак. Имам хубаво семейство и дете. Не се отчайвай. Бори се с живота

радвамсе много за теб 4е неси се о4ял и си продалжил дасе бори6 вазхи6тавам се на такива хора катоп теб всеки един като теб ми казва това да се боря с живота опитвам се наистина ноти казвам 4е никак нее лесно това

SpAcE_LaDy
12-21-2006, 19:51
ei, sladur4e:) zdravei:) Ne trqbva da se predava6, kakto sam kaza, no ne za6toto ne si ideinstveniqt, trqbva d te krepi misulta, 4e vse o6te ima6 verni priqteli i 4e vinagi moje6 da nameri6 novi i da povqrva6 v tqh, te 6te ti otvurnat sus su6toto, pone ako sa istinski hora.. horata, koito nqmat cennsoti samo.. biha oburnali grub na edin 4ovek kato teb, tova, 4e si maaalko po-razli4en ot dr-te ne te pravi po-malko 4ovek ot tqh, gore glavata i samo napred, nali?:)))) Q se usmihni i obe6tai, 4e 6te bude6 vesel i s gordo vdignata glava, za6toto ti si postignal mnogo pove4e v jivota ot mnogo hora, z koito postijenie v jivota sa nqkakvi suvsem. tupi(s izvinenie) ne6ta.. bude 100% 4vek, vupreki, 4e si malko po-razli4en:)
Cunki ot men. I da znae6, 4e ima6 o6te edin priqtel v moe lice i ako ti trqbva ne6to svirkai:) uspex i gore glavata:)

yonikos
12-22-2006, 06:51
ei, sladur4e:) zdravei:) Ne trqbva da se predava6, kakto sam kaza, no ne za6toto ne si ideinstveniqt, trqbva d te krepi misulta, 4e vse o6te ima6 verni priqteli i 4e vinagi moje6 da nameri6 novi i da povqrva6 v tqh, te 6te ti otvurnat sus su6toto, pone ako sa istinski hora.. horata, koito nqmat cennsoti samo.. biha oburnali grub na edin 4ovek kato teb, tova, 4e si maaalko po-razli4en ot dr-te ne te pravi po-malko 4ovek ot tqh, gore glavata i samo napred, nali?:)))) Q se usmihni i obe6tai, 4e 6te bude6 vesel i s gordo vdignata glava, za6toto ti si postignal mnogo pove4e v jivota ot mnogo hora, z koito postijenie v jivota sa nqkakvi suvsem. tupi(s izvinenie) ne6ta.. bude 100% 4vek, vupreki, 4e si malko po-razli4en:)
Cunki ot men. I da znae6, 4e ima6 o6te edin priqtel v moe lice i ako ti trqbva ne6to svirkai:) uspex i gore glavata:)

e s vdignata glavasm i prodaljavam lek polek napred baistina no nee naistina taka lesno kakto izglejda trudnoe nego kazvam za pryv pyt :wink: :wink: :wink: :wink: no prodaljavam se pak napred usmivka usmivki vinagi i na seki bih dal :) :) :) radvam se za vas mnogo i go kazvam pak hora kato vas sa BEZCENI

D1v`Petel
12-25-2006, 23:02
Пич не е важно дали си здрав човек , инвалид , или с друг цвят на кожата.По отговорите , които даваш съдя , че си интелегентен и умен човек , така че не бъди отчаян.Няма смисал , приятели би могал да намериш сред всички (като не броим ламите , които ще ръсят безмозъчно тъпи и прости шеги....просто игнорирай такива хора).Живота е пред теб на 18 си.Пък и медицината се развива със всеки изминал ден...Щом вече тестват някаква имунизация против ХИВ (до колкото разбрах от някаквя Тв) нищо чудно в някой хубав ден да можеш да правиш всички неща , които си искал до този момент.Така ,че давай смело напред.Успех :wink: