PDA

View Full Version : СЪН



гостенка
12-10-2006, 22:30
От 1 месец не съм с гаджето си което обичам и за пръв път обичам някой,аз скъсах с него и той ме чака защото и той ме обича,исках малко почивка и си я получих с неангажиращи кратки игри.С това момче се виждаме почти всеки ден като сме от една компания и дори да не ходим си правим нон стоп намеци дори някой път се и цункаме.И все пак аз не исках да ходим точно сега защото исках малко разнообразие а и скъсахме поради караници и се чувствах някак си задължена.
И все пак си мисля за него както и той за мене ... преди няколко дена сънувах как седя на едно дърво и идва ангел при мен който ми казва да се сетя за миговете ни заедно,тогава момчето ми се явява на сън и ми се явяват някакви спомени.Смея да твърдя че дори да сме в супер отношения сега и да си излизаме често,доста го дразнех нарочно като му говоря някакви неща за някой колко е хубав(това нормално ли е според вас в смисъл всички момичета ли правите така както и аз нарочно дразнене за да го държа изкъсо за да си мисли за мен,и все пак поддържах и огъня с намеци).
Какво мислите за последният ми въпрос за женските игри за дразнене и дали и вие го правите ?И какво за тълкуването на съня ми ?

12-10-2006, 22:33
И другият ми въпрос е : Нормално ли е това,да обичам някой но да не искам да съм вече 1 месец(е вече размислих де) и да искам да съм с други момчета защото с тях е неангажиращо а и с тях не правя секс(това момче ми е 1-т).И докато не съм с него хем да му вкарвам намеци че го обичам,хем да го дразня с други момчета като говоря за тях и т.н ?

MoHuTo
12-10-2006, 22:36
Ами ако го обичаш и той теб, аз не мога да разбера защо не сте заедно?! :shock: Какво чакаш да изстинат чувствата му, или пък твоите???А относно съня, може би значи нещо, но какво...хммм...нз може би ти напомня колко хубаво ви е било заедно НзЗз точно не съм специалист в тая област :-k

MoHuTo
12-10-2006, 22:37
Ами нЗ според мен не е твърде нормално, да го обичаш, а да не искаш да си с него :shock: Изобщо не мога да си го представя даже!!! :-k

12-10-2006, 22:45
Ама аз не съм казала че не искам никога...даже като скъсахме му казах че ша бъда с надеждата пак да се съберем и че едва ли ще трае повече от месец това нещо такова :)
?
а уе на 15 години съм уе дори да обичам ... и само не казвайте че не знам кво е да обичаш щото съм била с доста момчета и знам ква е разликата!

aliencheto
12-10-2006, 22:51
Всеки иска свобода. Аз питам, защо ви е тая свобода като тя се превръща в самота?! Защо да сте с някой означава, че нямате свобода?! Ако се обичате и си вярвате няма да имате ограничение в свободата! Всеки мисли, че трябва да пази любимия човек близо до себе си, за да не избяга. Щом има опасност това да се случи, какво очаквате да излезе от отношенията ви?! Все едно птиче в клетка. Както ще прочетете малко по доло, "Ако обичаш някой, пусни го на свобода. Ако той се върне е завинаги твой, ако не, значи никога не е бил".

aliencheto
12-10-2006, 22:53
Ама аз не съм казала че не искам никога...даже като скъсахме му казах че ша бъда с надеждата пак да се съберем и че едва ли ще трае повече от месец това нещо такова :)
?
а уе на 15 години съм уе дори да обичам ... и само не казвайте че не знам кво е да обичаш щото съм била с доста момчета и знам ква е разликата!
Ехх, колко глупави деца има по света :|

12-10-2006, 23:28
Specifi4no da go drazni6 kato govori6 za nqkoi drugo mom4e kolko bil gotin i t.n. mogat da dovedat edinstveno do karanici i da go napravqt mnogo razdraznitelen i vuob6te ne bih se u4udil 4e se karate imenno zaradi tova, 6toto sled kato e razdranen moje mn lesno da izbuhne.
Ima drugi na4ini i jenski igri4ki s koito moje6 da go durji6 pri sebe si, no tova konkretno moje da ima samo negativni efekti, povqrvai mi... dori moje da te pomisli za leko momi4e 6tom taka hlutva6 po vseki(a imenno tova 6te si misli 6tom govori6 kolko bil gotin toq i onq).

Suni6tata nqma kakvo da se tylkuvat... nqma nau4no dokazani nikakvi konkretni ne6ta za tqh, taka 4e tylkuvaneto im si e 6arlatanstvo, ni6to pove4e

Otnosno posledniq vypros: ne e normalno da obi4a6 nqkoi i da ne iska6 da si s nego... ako naistina ne iska6 qvno 4uvstvata ti ne sa dostatu4no silni i lubov e tvurde silna duma za slu4aq.

12-11-2006, 16:25
Добре де явно доста не ме разбират поне за СЪНЯ ми кажете ... трябва ли да се вслушам в съня си:)