PDA

View Full Version : Uroci po PEENE v1v VARNA



real-girl
12-10-2006, 22:35
Zdraveite,az s1m edno momi4e,koeto mn se interesuva ot peeneto i izklu4itelno mnogo iskam da se zanimavam s tova po-specialno,za6toto imam uset k1m muzikata,sluh,glasovi v1zmojnosti i t.n.,zanimavala s1m se s muzika dosta vreme,a i s1m ot muzikalno semeistvo-i maika mi,i ba6ta mi sa muzikanti,samo deto ne mojem da popadnem na nqkoi svesten prepodavatel v1v Varna..vse me nabutvat na nqkoi super komersialni hora,koito iskat ot teb samo parite i ne ti davat umeniq,p1ti6ta za razvitie i eventualna izqva..zna4i,az nai-mnogo iskam sqka6 da se zanimavam s estrada i 4ovek1t,s koito rabotq da me iztlaska napred,taka 4e sled vreme eventualno da izlqza i na scena..ta,mojete li da mi prepor14ate nqkoi dob1r u4itel,koito da napravi to4no tova? Az s1m na 16 i tova naistina e ot ogromno zna4enie za men,bih kazala daje,4e mi e prizvanie ! 6te 4akam otgovorite vi-kakto vi kazah,ot Varna s1m i se nadqvam nqkoi da me naso4i k1m nqkoi to4en pedagog. Blagodarq vi predvaritelno !

real-girl
12-11-2006, 13:57
Nikoi li ne znae ni6to po v1prosa,tuk nqma li hora ot Varna !?

real-girl
12-11-2006, 15:51
Qvno az 6te s1m edinstveniqt 4ovek,koito 6te post-va tuk ne6to :) Taka li da razbiram,nqma nikoi kompetenten po v1prosa? :roll: Mn stranno mi se vijda tova,no kakto i da e-6te namerq nqkoi,koito da mi pomogne. Blagodarq vi se pak :lol: