PDA

View Full Version : Какво е искала да каже? :S



12-11-2006, 10:03
С бившето ми гадже се разделихме след като си личеше, че нещо куцаше, въпреки, че и двамата много се обичахме. Е, аз поех по своя път както и тя. Тя тръгна с един мой приятел,ходиха известно време (даже и аз не знам колко) и тя го скъса. Един ден си говорихме и тя ми каза колко много ме обича и т.н. а аз тогава не знаех, че вече са скъсали и й казах "Е, ти нали си имаш гадже? Дано си щастлива" и т.н. и тя ми каза, че е тръгнала с него само защото е искала да ме забрави.. От една страна това значи че изпитва още чувства към мен, но от друга... тя каза, че е искала да ме забрави... ](*,) това звучи повече от ужасно, а аз продължавам да я обичам и се чудя какво е искала да ми каже с това и това значи ли, че вече не ме понася..

12-11-2006, 10:04
сори има малка грешка.. когато си говорихме тя не ми каза, че ме обича, а само че е тръгнала с него колкото да ме забрави ;-)

MartiSSima
12-11-2006, 10:36
Ами какво да ти кажа, аз същото го казах на бившия ми, защото всеки ден да мислиш за някого, мисълта за него да те изгаря и да си блъскаш главата в стената защо така е станало те побърка.Когато обичаш някого а не можеш да си с него е така.Осъзнала е, че те обича което ме навежда на мисълта, че едва ли си и безразличен.Дай и втори шанс но почнете от самото начало, гради доверие давайте си подкрепа и кой знае може този път да излезе нещо красиво и дълго!Пожелавам ти успех, ако мога с нещо да помогна драсни едно лично!

bulgarche
12-11-2006, 11:40
Не! Не значи че не те понася. Просто за да приеме по-леко раздялата...това почти всички момичета го правят, какво и "искам да си остенем приятели"...
Ако наистина мислиш че можеш пак да си с нея...може да пробвате.

sherry
12-11-2006, 12:07
Пробвайте...Ако и тя още те обича, както ти нея, може да се получат нещата. Ако не, здраве да е, поне ще знаеш, че си опитал.

nasty_f
12-11-2006, 12:29
Ми,щом е искала да те забрави,значи е имала в приедвид,че все още те обича,но го е казала,малко по-заобиколено :wink: .Хванете се пак!Когато едно момиче се опитва да забрави някой,това значи,че още има чувства към него и не може да забрави хубавите моменти с него :wink:

koalka
12-11-2006, 14:23
Казала го е,защото си е мислила,че ти не я обичаш и,че не искаш да си с нея.А и недейте да се разделяте за щяло и нещяло,щом твърдите,че се обичате...Просто говори с нея и й предложи да се съберете,след като се обичате.

MoHuTo
12-11-2006, 15:12
Казала го е,защото си е мислила,че ти не я обичаш и,че не искаш да си с нея.А и недейте да се разделяте за щяло и нещяло,щом твърдите,че се обичате...Просто говори с нея и й предложи да се съберете,след като се обичате.

Съгласна съм!!! :mrgreen:

iiirish
12-11-2006, 16:33
не виждам какво толкова се чудиш :-s та тя в прав текст ти е казала, че те обича (сам си го написал това). а че е тръгнала със твой приятел... ми за мен лично това както и да го погледнеш не е начина да забравиш някой!

12-11-2006, 17:27
ТЪП ли си,наистина може да е искала да те забрави но не е успяла за това ти е казала колко мн те е обичала...

12-11-2006, 17:35
vij sega. Vsi4ki dosega sa pravi. Ama nikoi ne oba6ta vnimanie na tova 4e
e iskala da go zabravi (dotyka qsno za6to) ama ako go e zabravila!?!
Ne kazam 4e ne moje da go obi4a o6te (daje tfa da go obi4a e po veroqtno) no i drugoto e vazmojno :roll:
No nepremenno govori s neq ;)
Yspeh! :wink: