PDA

View Full Version : чувствам се ужасно самотна и нехаресвана...



12-11-2006, 14:54
Здравейте!аз съм едно много самотно момиче,което е на 14 години и никога сам нямала гадже!незнам дали е нормално на моята възраст все още да не съм изпитала тръпката на любовта....Всички мои приятелки и приятели се хвалят с гаджетата си....а аз нямам с какво...кажете ми как мога да се приспособя по лесно към момчетата и да успея да си хвана гадже,защото се чувствам ужасно самотна и тъжна......

iiirish
12-11-2006, 15:02
не смятам, че на 14 трябва да се отчайваш. живота е пред теб и тепърва ти предстоят хубавите неща в него. това че сега нямаш гадже не е проблем. важно е да имаш добри приятели, които ти помагат и родители, които да те разбират и подкрепят. останалото си идва от самосебе си.
а това, че на твоята възраст връстниците ти вече се били влюбвали... абе лапешка му работа :? каквото и да мислят сега, след години ще осъзнаят какво значи наистина да обичаш, а не просто да си хлътнал по някой. жалко че никой от тях не прави разликата между двете чувства. те винаги си мислят, че изпитат ли по-силна тръпка към някой вече са влюбени [-X напълно погрешно!

така че споко - има време ;)

nasty_f
12-11-2006, 15:10
Аз съм в същото положение и също съм на 14,с разликата,че съм имала гадже,но сам 1.Вече имам чувството,че човек трябва да е грозен,за да го харесват...Отчайващо,найсти на и аз се чувствам нежелана...

SUGAR_F
12-11-2006, 15:18
аз пък мисля че момчетата гледат само външността и дали едно момиче е отракано. винаги между 13-19 години е важно не да се отличаваш а да си от стадото с овцете-димек да пушиш,да пиеш и да се дрогирваш а резултатите-никой не мисли за тях!а защо трябва да е така?защо хората не искат да се отличават да бъдат различни а не един от цялото.....по-късно се осъзнават,ама вече е твърде късно...затова истинските момичета са отблъсквани и наранявани,защото явно се отличават от "всички"....

teardrop
12-11-2006, 15:59
Нормално е да се чувстваш така. Всеки е минал през това, на тази възраст всички сме много емоционални и чувствителни. Не си мисли, че само ти си така :wink: Напълно добре си си, не си болна щом нямаш гадже. Хората са го казали - всичко с времето си :-)

Disorder
12-11-2006, 16:00
Хахах :) Това, че не можете да си намерите приятели не значи, че момчетата са тъпи. И освен това, за какви гаджета ми говорите, та вие сте още деца. Защо по-добре не си гледате уроците и не се занимавате с нещо по-приемливо за възрастта ви, а те гаджетата сами ще почнат да идват след време. Без да се обиждате, но не мисля, че това би трябвало да е на дневен ред за вас 14-годишните и надали факта, че приятелките ви са имали гаджета говори много добре за тях. Изчакайте да се дооформите физически и тогава ще се утоли този ви глад за мъжко внимание. :)

hoseto_
12-11-2006, 16:41
Какво става с тоя живот :shock: Да не се връщаме към 20-те години на миналия век когато са се женели/омъжвали на 15-16 години??? :-k
Била на 14 и нямала гадже. Е чакай де

12-11-2006, 16:42
Бъди себе си...Възрастта ти показва, че тепърва ти предстоят най-горещите любовни истории :P Въпрос на време е да намериш с кого да ги споделиш, но знай, че скоро това ще стане и ти ще си 246237357357 пъти по-щастлива от приятелките си, които си въртят на пръста по 2-3 'лапета! (не искам да ги обиждам, щото все пак са ти приятелки, ама....) Успех и със здраве! :)

OtherDimension
12-11-2006, 16:46
mnogo vajno

koalka
12-11-2006, 17:22
Важното според мен е,че имаш приятели и приятелки,на които да разчиташ.Не е проблем,че на 14 си нямала гадже,аз нямах до 15. :wink: Това не трябва да те притеснява според мен.Познато ми как се чувстваш в момента,но съм сигурна,че ще намериш момче,което ще те направи щастлива. :)

12-11-2006, 17:27
всичко с времето,мила ;) ще има време и за гаджета,а сега...за даскало ;-) И какво от това,че вс тови приятели имат???На теб пречи ли ти да излизаш с приятелчета и да се забавляваш? Радвай се на свобода и прави каквото си искаш :)

GeRgY
12-11-2006, 17:30
Важното според мен е,че имаш приятели и приятелки,на които да разчиташ....МНОГО ТОЧНО КАЗАНО.... !! Приятелите ти помагат за всичко в живота.. с времето ще разбереш а това че си на 14 да не ти прави впечатление ;) Утре ще си на 16.. и ще намериш точния човек

12-11-2006, 17:46
Kato si na 20 i nqma6 gadje togava ela da se oplakva6

SickBoy
12-11-2006, 17:46
поустни дена снимка и ми пиши,хехе!!

Amayo
12-11-2006, 18:48
Кат имаш интернет що не влизаш в aha.bg :lol: ?

KisskilleRcHe
12-11-2006, 18:52
Дай си телефона пак аз ще му мисля после.... :)

maria_smb_f
12-11-2006, 18:58
Хм я постни един pic може би затва да не те харесват момчетата?
spox аз ще ти помогна макар и да не те познавам! Имаш ли skype?

KisskilleRcHe
12-11-2006, 19:02
Хм я постни един pic може би затва да не те харесват момчетата?
spox аз ще ти помогна макар и да не те познавам! Имаш ли skype?

Много си прав.... И аз ще окажа съдействие.... :)

real-girl
12-12-2006, 11:31
mii..to i az bqh t1i do skoro,pri tva s1m na 16,ama kato gr1m ot qsno nebe mi se poqvi moq nastoq6t lubim :-) ti ne se 6a6kai,mila! 6te si nameri6 i ti nqkoi,s koito da ti e kef da si prekarva6 vremeto..samo ne nasilvai situaciite iii ne zabravqi- Nai-Hubavoto tep1rva predstoi ;} na 14 si..ima6 vsi4koto vreme na sveta!

JiMiTo
12-12-2006, 11:42
... на 14 години...все още се изграждаш като личност...нормално е да взимаш пример от другите, но все пак бъди себе си..незнам какво е истинската любовта, но някои ден , ако ти е писано я откриваш... споко за къде си се разбързала живей си живота и това е, любовта ще доиде най-малко когато я очакваш ...

BeBencEto
12-12-2006, 11:48
tova che do sega si nqmala gadje ne te pravi po-razlichna ot drugite..ta chak i da se otkazvash..bezsmisleno e...ako iskash gadje ogledai se...nabeleji si nqkoi i zapochvai da deistvash,a ako vse oshte ne vijdash takuv chovek..prosto zapochni da obshtuvash i poveche i da se sreshtash s novi i novi hora...taka ne samo shte sreshtnesh liubovta,no i shte si namerish novi priqteli i zabavleniq

MoHuTo
12-12-2006, 11:48
О божее! :shock: Ама ти не си на 23 какво се оплакваш!Само на 14 си живота е пред теб!Спокойно и ти ще си намериш гадже :)

DaHuTyYyY
12-16-2006, 17:05
Еи, горе главата, та ти си само на 14... целия живот е пред теб... спокойно... пък и няма нищо лошо в това, че си нямала гадже... има време. недей да се отчайваш

BeBcHeTo
12-16-2006, 17:42
Важното е 4е имаш приятели......а пък гаджета колко щеш ше имаш после се 4удиш що толкова си ги искала....

TypotoKopele
12-16-2006, 18:53
v toq forum samo tova li se pravi edin reve za neshto i drugite go uspokoqvat nqma li pone edin realist da kaje che...prosto moje da e zadrastena da pravi neshto v taq nasoka

Amayo
12-17-2006, 11:26
v toq forum samo tova li se pravi edin reve za neshto i drugite go uspokoqvat nqma li pone edin realist da kaje che...prosto moje da e zadrastena da pravi neshto v taq nasoka
Има кой да го коже ма понеже не ни дреме кой знае колко си траем.
:arrow: Да си фане гадже и няма да е самона...

FiRe_LaDy
12-17-2006, 12:04
Kakto vsqko neshto ima losha strana .. taka ima i dobra.Moga da ti kaja,che za sega mojesh samo da se radvash.Pojelavam ti da izpitash skoro tova prekrasno chuvstvo lubov.No ne i nespodelenata lubov.Az kato sym sreshnala veche lubovta i sega me boli ... predpochitam da ne q beh izpitvala ... ima si vreme za vsichko.Shte ti doide vremeto i na teb. :wink: