PDA

View Full Version : offf tezi papki !!!



pritesnitelna
12-11-2006, 16:23
Ne puskam tazi tema za da vi molq da mi spodelite nqkakvi kremove,losioni i kakvo li oshte ne...!Samo spodelqm...
Ta problema mi s tova prosluvuto akne pochna ot blizo dve godini,tochno kogato pocnaha i moite golemi pritesneniq s daskaloto !!!Ot togava si kupuvah kakvi li ne produkti,hodih na lekar,opitvah s dieti - e ne efekt nikakav :smt013 Nakraq osaznah neshto:Che toq gaden problem koito imam nai veroqtno idva ot gadnoto daskalo !Vsichko pri men qvno e na psihicheska osnova...no kakvo da napravq kato sam si ot pritesnitelnite i ot po chuvstvitelnite...ne moga da se promenq !
I taka... :smt010 qvno nqma da se opravq skoro...pone dokato ne svar6at pritesneniqta s tapoto daskalo :smt010 :smt010 :smt010

momichenceto0o0
12-11-2006, 16:49
ami iskam i az da ti kaja 4e ne si edinstvenata.Moqt problem e podoben samo deto az se potq kato por.... ot pritesnenie si4ko zapo4na ot izpitite mi sled 7-mi klas togava zapo4nah i se potq v daskaloto kato se pritesnqvam pak az sam sashto mn pritisnitelna ama ujasno mn i.. ne znam moje i ot hormoni da e se pak ot si4ko moje da e ama i ot pritesnenie taka 4e.. jivota e takyv trqbva da go priemem.Pak ti kaza 4e ne iskash da ti kazvat losioni ama az kato imam papka xha i si q maja s Akne out vinagi sam si bila s nego i za 2-3dena mi minava. uspehcheta ti jelaq :lol:

12-11-2006, 20:57
ami vij sq i az s1m s16tno mn pritesnitelna i na men s16to mi izlizat p1pki! znam ujasno e! poqviha se ot lqtoto nqkade i ot 2-3 meseca vzeh da gi maja s Clean&Clear!v prozra4ko 6i6ence e, te4nosta e sinq. vsqka ve4er predi da legna si po4istvam liceto s nego, to e na spirtna osnova i na sutrinta naistina ima efekt! da vidqh 4e si pisala da ne ti prepor14vame kremove, losioni i t.n. no vse pak az re6ih za6toto moje da ti pomogna! i samo 6te ti kaja 4e nqkakvi p1pki ne biva da ti podcenqvat samo4ustvieto, taka 4e gore glavata! are uspeh! ;)

krisi_l@loka
01-05-2007, 10:08
Значи аз имах същия проблем като твоя - крем PALLY - във всяка аптека го има на цена два лева и ще ти стигне за около една година ! на мен много ми помогна - цялото ми чело беше в пъпки и за една седмица изчезнаха купи си го ! Дано ти помогне и на тебе