PDA

View Full Version : bolii



ddzzzz
12-11-2006, 17:27
mn boli be hora probvah da si sloja tampon za 1 pat i mn me zabolq dori ne mojah da go napaham celiq...be6e mn suho imam 4uvstvoto 4e zaredi tova me bole6e tolkova mn nqkak si vse edno starje6e...nqkakvi predlojeniq kak da go postavq po lesno i bezbolezneno?ne sam nikak tqsna bi trqbvalo da moje da vleze lesno...nz nz nqkakvi predlojeniq?6te sam vi mn blagodarna :-k

i'm so excited!
12-11-2006, 17:42
смени посоката.
и си купи ОБ про комфорт

radito
12-11-2006, 17:58
щом не си много тясна както казваш значи си отворена така ли да разбирам?!..тогава незнам защо се получава така?ама да знаеш, че 1 тампон се поставя по-лесно като 1-во си се изпишкала!айде успех следващия път! \:D/
П.С.а и не е вярно че ОБ са най-добрите!на мен не ми харесват изобщо!

fire_spark
12-11-2006, 18:03
смени посоката.

в какъв смисъл да смени посоката :roll: можеш ли да обясниш малко по-подробно :wink:

12-11-2006, 18:49
ама да знаеш, че 1 тампон се поставя по-лесно като 1-во си се изпишкала!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ТИ В РЕД ЛИ СИ?!?Знаеш ли какво съдържа урината?!?Явно не-непотребни вещества и изобилие от всякакви микроби!!!Трябва не само да не е пишкала преди това,ами и да се е измила със интимен сапун по възможност.Как ще си набута мръсен тампон,докоснал дори капчица урина-нали попадналите там микроби ще започнат да се размножават и ще си направи някоя инфекция,да стане някоя беля!
В НИКАКЪВ СЛУчАЙ не се прави такова нещо.Това е като първо да си топнеш тампона в тоалетната и после да го използваш!

Sarabi
12-11-2006, 18:50
ама да знаеш, че 1 тампон се поставя по-лесно като 1-во си се изпишкала!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ТИ В РЕД ЛИ СИ?!?Знаеш ли какво съдържа урината?!?Явно не-непотребни вещества и изобилие от всякакви микроби!!!Трябва не само да не е пишкала преди това,ами и да се е измила със интимен сапун по възможност.Как ще си набута мръсен тампон,докоснал дори капчица урина-нали попадналите там микроби ще започнат да се размножават и ще си направи някоя инфекция,да стане някоя беля!
В НИКАКЪВ СЛУчАЙ не се прави такова нещо.Това е като първо да си топнеш тампона в тоалетната и после да го използваш!

Аз :mrgreen:

IdiOtKa
12-11-2006, 19:18
ааа само да попитам ти като си си слагала тампона било ли ти е вобще дошло или еи така просто да пробваш ... по принцип когато не ти е дошло или в оискедните дни се слага по трудно ..

ddzzz
12-11-2006, 19:22
da nerazpolojena sam v momenta no ve4e mi svar6va ... te4e slabo no vse pak te4e

radito
12-11-2006, 21:12
ама да знаеш, че 1 тампон се поставя по-лесно като 1-во си се изпишкала!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ТИ В РЕД ЛИ СИ?!?Знаеш ли какво съдържа урината?!?Явно не-непотребни вещества и изобилие от всякакви микроби!!!Трябва не само да не е пишкала преди това,ами и да се е измила със интимен сапун по възможност.Как ще си набута мръсен тампон,докоснал дори капчица урина-нали попадналите там микроби ще започнат да се размножават и ще си направи някоя инфекция,да стане някоя беля!
В НИКАКЪВ СЛУчАЙ не се прави такова нещо.Това е като първо да си топнеш тампона в тоалетната и после да го използваш!
тва пък кво общо има??? :shock: аз не топвам никаде тампона!по-добре си трай!shut uuuuuuuuuuup! :smt006 :smt019
P.S.и за сапуна не споменавам щото то си е пределно ясно! :smt016

Sarabi
12-12-2006, 11:35
Казах като.Няма да мисля сега примери като за олимпиада-сами можете да се сетие ,че е нехигиенично.
Абе който иска да си бута урина в.......

XXX_f
12-12-2006, 15:05
ami edno suvet4e moga da ti kaja, kato si go slagash klekni...taka po lesno vliza

radito
12-12-2006, 18:07
ami edno suvet4e moga da ti kaja, kato si go slagash klekni...taka po lesno vliza
а да и тва забравих да добавя! :wink:

[m!s$_k@pr!$]
12-12-2006, 18:17
Ами значи много е важно дали си девствена. Защото аз видях както ти си написала ne sam nikak tqsna но незнам какво имаш в предвид-уточни се :D

rali4ka91
12-14-2006, 10:57
На първо място ОB и то пробвай за начало най - малкия размер.Наистина е важно дали си девствена, но дори когато си би трябвало наи-малкия да ти влиза без проблем и да не го усещаш.