PDA

View Full Version : Хора, нямам стимул да уча!!!



12-11-2006, 17:45
:( :( :( :(
не малко хора и учители (защото те не са ..) са ми казвали че
потенциалът ми е огромен.. само трябва да си седна на задния орган
но.. ето сядам, пускам музика, почвам да зяпам сайтове и глей кво става от обяд станало вечер, доспи ми се и отивам без допълнителни знания на другия ден..
какво да правя, нищо не ме стимулира.. седнах за една седмица и на другата изкарах пет 6ци ... а ето сега отново ме прихвана.. а знам че точно УТРЕ ще имаме сериозни изпитвания ВСИЧКИ... направо съм обезумял, какво да правя, защо не мога да се стимулирам???????
притеснявам се за себе си

:? :? :?

peps_from_mars
12-11-2006, 17:54
:( :( :( :(
не малко хора и учители (защото те не са ..) са ми казвали че
потенциалът ми е огромен.. само трябва да си седна на задния орган
но.. ето сядам, пускам музика, почвам да зяпам сайтове и глей кво става от обяд станало вечер, доспи ми се и отивам без допълнителни знания на другия ден..
какво да правя, нищо не ме стимулира.. седнах за една седмица и на другата изкарах пет 6ци ... а ето сега отново ме прихвана.. а знам че точно УТРЕ ще имаме сериозни изпитвания ВСИЧКИ... направо съм обезумял, какво да правя, защо не мога да се стимулирам???????
притеснявам се за себе си

:? :? :?

начи моа ти кажа че на мене ми казват АБСОЛюТНО СЪЩИТЕ НЕЩА!!!!"ама ти можеш...ама мн те мързи..."...и донакъде е така...е ся седнах на компа само за 2 мин ,а седя от половин час...казват ми че съм била разсеяна...но много трудно мога да се концертрирам...пък и+тва у нас имаме малко дете (на 3 год) което много ме смущава и от тва съм още по разсеянаи тва лапе на ме остава да уча...но како и да е...попринцип аз знем че може и да мога но при мене и обстоятелствата са други,но съм разсяна ...а васички казват че мога.....имам знания :smt017 :smt017 :smt017

d3s0
12-11-2006, 18:01
до сега не сам чул някой учител да казва че някой ученик е пъп. може да каже че сме глупави ама това е друг въпрос. Аз съм същия марзи ме да уча да пиша и т.н. затова си намерих решение.
Купих си лаптоп и сега ходя с него на даскало седя на 1вия ред да съм по близо до разклонителя защото батерията не е вечна и пиша и когато се прибера в нас и си преглеждам и се получава :idea:

гостът от преди малко
12-11-2006, 18:05
мдам, ама офф какво да правим???????
сигурен съм , че ако има някой до мен, който през точно 20 секунди да ми казвва 'ае не се разсейвай, давай...' ама с подходяща интонация и не някой възрастен ми тиийн или какичка на около 20тина год. хихи
и за финал 'давааай ако го научиш и изкараш 6 ще те водя с колежките ми на диско..' ха (не си мислете че съм студент, напротив, 16 години) но такава ми е фантазията..
и сега по-сериозно , ДАЙТЕ ДА НАПРАВИМ НЕЩООООО!!!!!!!!

YouR_PoisoN
12-11-2006, 18:08
Това което правите го правите за себе си... помислете за бъдещето... какъв стимул искате изобщо!?!?!?!?!


ПП. Мнооого ме мързи и напрочетох абсолютно нищо с изключение на заглавието :-D

papz
12-11-2006, 18:27
Еми като те мързи да учиш не учи :) С благи думи висока оценка получаваш ;) А пък където нестава така преписваш ;)

Amayo
12-11-2006, 18:38
Отиди побачкай три седмици на сточна гара да разтоварваш вагони. Стимула ще бъде мощен вярвай ми.