PDA

View Full Version : kakvo mislite vie?



niin4eto
12-11-2006, 18:24
здравейте форумци :smt006
искам да ви попитам какво мислите по моят проблем :wink:

:arrow: харесвам едно сладурче от моето даскало,супер пич е! :smt055 Та с това въпросно момченце си флиртуваме от време на време Идва при мен и тръгва да ме гали по косата или ме прегръща,говорим си мили :D работи и темподобни работи :smt057 Когато му взех номера още същата вече му писах sms -чета и той ми отговаряше супер миличко :smt054 През събота и неделя се чувахме и продължихме с флиртчетата :smt046 Обаче днес като се видяхме и той се държа супер гадно,смисъл никакво внимание някъде около 5 часа :smt013 По едно време аз не издаржах и му написаш съобщение: 'ще изглеждаш чудесно ако свалиш 2кд дрехите ти не тежът ли точно толкова.Какво ще кажеш ;) а и м/у другото желая те..." при което не получих нито отговор нито среличка /после ми се оправда с факта,че е бил в час/ накрая малко преди аз да си тръгвам ми обърна малко внимание като дойде при мен и аз му викам 'нещо май не ти е на кеф' и той 'цяла нощ не съм спал' и аз 'дай една усмивка за мен' и той 'не ми е до усмивки' и аз 'еми хубаво хайде чао тогава' и си тръгнах при което до като ми казваше 'чао' и той ме гледаше някак странно... :smt060
Ей хора честно незная к'во да мисля ](*,) според вас имам ли някакъв шанс или да го забравя докато не съм се влюбила в него
миси предварително :smt006

koalka
12-11-2006, 18:33
Не е гаранция,че веднъж като се е държал зле,не те харесва.Все пак не може да си сигурна за причината.Всеки човек има лоши дни понякога и се случва да си го изкара на някой друг.Просто в следващите няколко дни проследи държанието му и,ако то се е променило,по-добре поговори с него.

12-11-2006, 18:36
Какво говориш?Определено имаш шансове-давай смело...
на всеки се случва да не му е ден...не се е държал с теб лошо, заради теб самата..не го взимай лично..
ксъемт =D>

hoseto_
12-11-2006, 18:36
детски ми ти работи. Ще се правим на недостъпни. Я не му обръщай внимание няколко дена и ще видиш как ще дотичка при теб

perky_girl
12-11-2006, 19:04
'колкото повече бягаш от един човек той толкова повече те желае,колкото повече му се натискаш той толкова повече смята,че си негов/негова"
мисля,че това въжи и за теб :)
:-k както казаха вече
Просто в следващите няколко дни проследи държанието му и,ако то се е променило,по-добре поговори с него.


късмет

Crafter
12-11-2006, 19:07
Съгласен съм с дадените преди мен мнения. Искам само да добавя, че е напълно възможно момчето да не е било добре(физически). И аз съм имал дни, в които съм недоспал и крайно раздразнителен. Забрави за случилото се, но също така създай малко дистанция. Нека той те потърси следващия път.

iiirish
12-11-2006, 20:53
нищо не ти пречи да опиташ. не мога да разбера защо трябва така да се вайкате?! не сте хукнали да се жените нали? :-s хората са казали: от опит глава не боли! винаги е в твоя полза да преживееш колкото се може повече неща за да бъдеш наясно със себе си един ден да кажеш, че знаеш какво искаш

12-12-2006, 10:37
Здравей!Само да ти кажа браво,че не си от онези момичета,които позволяват срама да им попречи да бъдат с човека с когото искат да са! =D> Продължавай в същия дух!
Дано най-накрая това момченце,вземе предприеме нещо повече от обикнен флирт \:D/

:smt006

femile-devil
12-12-2006, 10:41
Mislq 4e mom4etata to4no tova ne haresvat.E ne vsi4ki razbira se,no golqma 4ast ot tqh predpo4itat te da izprashtat takiva sms-i.Vij mila tova e li4no moe mnenie,no go spodelqm:)Postarai se da se pravish na bezrazli4na.Mislq 4e shte ima polza:)

perky_girl
12-12-2006, 10:46
Въз основа на следното твърдение :arrow:
Mislq 4e mom4etata to4no tova ne haresvat.E ne vsi4ki razbira se,no golqma 4ast ot tqh predpo4itat te da izprashtat takiva sms-i.Vij mila tova e li4no moe mnenie,no go spodelqm:)Postarai se da se pravish na bezrazli4na.Mislq 4e shte ima polza:) искам отново да си изкажа мнението по тази тема!
1во :arrow: има много момчета,които обичат да ги търсят
2ро: :arrow: доста голяма част от мъжкото общество мрази когато момичето/жената в началото проявявам интерес към него,а после се прави на безразлична
3то :arrow: това,че момичето е малко по флиртаджииски настроена,а не е от тип 'срамежливи' само е в нейн плюс!

Това е моето мнение :!:

BeBencEto
12-12-2006, 12:14
ако те харесва..той сам ще се върне...може би наистина му е било гадно и не е бил доспал,но си постъпила глупаво...трябваше да му покажеш,че държиш на него..опитвайки се да му помогнеш..като разбереш защо не е спал и тн и тн...но трябваше минало свършено...

sherry
12-12-2006, 12:50
Пробвай, даже да не станат нещата, голяма работа :-D
Може да е имал лични проблеми, затова да не ти е обърнал внимание, не винаги може да е на кеф.

vvs_go
12-12-2006, 13:10
Да позная: милият батко е 5 години по голям от теб, ма курво

perky_girl
12-12-2006, 17:01
Да позная: милият батко е 5 години по голям от теб, ма курво

1во :arrow: За какво я наричаш курва? Ти знаеш ли въобще значението на тази дума или я използваш като обърщение към момичетата?!Или си много зле защото не знаеш значението на дадената дума,но я използваш,или ако го знаеш,си много прост,защотот съм сигурна,че дори неможеш да докажеш,че момичето е такова?! :twisted:

2ро :arrow: Дори да приемем,че даденото девойче е курва,какво ти дава шибаното право да я обиждаш?!Точно ТИ?!С какво си по-добър от нея?!Та ти въобще познаваш ли я?! :smt017

3то :arrow: Още веднъж доказваш,че дори не знаеш за кого става въпрос в тази тема.Явно нито познаваш момичето нито момчето?! :twisted:

И най-важното-явно избиваш на комплекси,щом не успя да дадеш свястен съвет,а започна направо с обидите!!! :smt013 Много добре знаеш,че в правилата пише,ако нямаш смислен отговор на даден проблем,по-добре не пиши в темата,отколкото само да пратиш нещо,което да няма никаъв смисъл!!! :smt097


Много си зле!

12-13-2006, 06:33
Да позная: милият батко е 5 години по голям от теб, ма курво

1во :arrow: За какво я наричаш курва? Ти знаеш ли въобще значението на тази дума или я използваш като обърщение към момичетата?!Или си много зле защото не знаеш значението на дадената дума,но я използваш,или ако го знаеш,си много прост,защотот съм сигурна,че дори неможеш да докажеш,че момичето е такова?! :twisted:

2ро :arrow: Дори да приемем,че даденото девойче е курва,какво ти дава шибаното право да я обиждаш?!Точно ТИ?!С какво си по-добър от нея?!Та ти въобще познаваш ли я?! :smt017

3то :arrow: Още веднъж доказваш,че дори не знаеш за кого става въпрос в тази тема.Явно нито познаваш момичето нито момчето?! :twisted:

И най-важното-явно избиваш на комплекси,щом не успя да дадеш свястен съвет,а започна направо с обидите!!! :smt013 Много добре знаеш,че в правилата пише,ако нямаш смислен отговор на даден проблем,по-добре не пиши в темата,отколкото само да пратиш нещо,което да няма никаъв смисъл!!! :smt097


Много си зле!

Ti da ne si po dobre?

perky_girl
12-13-2006, 15:31
Да позная: милият батко е 5 години по голям от теб, ма курво

1во :arrow: За какво я наричаш курва? Ти знаеш ли въобще значението на тази дума или я използваш като обърщение към момичетата?!Или си много зле защото не знаеш значението на дадената дума,но я използваш,или ако го знаеш,си много прост,защотот съм сигурна,че дори неможеш да докажеш,че момичето е такова?! :twisted:

2ро :arrow: Дори да приемем,че даденото девойче е курва,какво ти дава шибаното право да я обиждаш?!Точно ТИ?!С какво си по-добър от нея?!Та ти въобще познаваш ли я?! :smt017

3то :arrow: Още веднъж доказваш,че дори не знаеш за кого става въпрос в тази тема.Явно нито познаваш момичето нито момчето?! :twisted:

И най-важното-явно избиваш на комплекси,щом не успя да дадеш свястен съвет,а започна направо с обидите!!! :smt013 Много добре знаеш,че в правилата пише,ако нямаш смислен отговор на даден проблем,по-добре не пиши в темата,отколкото само да пратиш нещо,което да няма никаъв смисъл!!! :smt097


Много си зле!

Ti da ne si po dobre?

Поне давам съвет,който дори да не помогне ще и е от полза,сръвнение с обидите на vvs_go !