PDA

View Full Version : Как ви звучи тази позаиция...?



KisskilleRcHe
12-11-2006, 18:49
Здравейте !!!
Дойде и мойто време да напиша нещо тук.... Моята история е много интересна, но ще ви я разкажа на кратко...: Ходих с едно момиче 2-3 месеца.... Не е много... И в Перък тя ме вика и ми казва, че иска да ми каже нещо от 2-3 дена.... И аз и казжам да ми каже..... :) И сетете се какво ми казва тя...:( На мен момчетата ми омръзват много бързо! Искам да скъсаме! И аз какво да направя... Викам добре и т'ва е.....:) Та значи не искам съвет как да се сдобря с нея, защото аз не повтарям... Просто ме интересува, какви ви звучи позицията: "На мен момчетата ми омръзват много бързо!" ?

Благодаря ви !!! :D

Crafter
12-11-2006, 18:51
Много мислиш по въпроса. Искала е да скъсате - готово. Карай нататък и въобще не я мисли.

KisskilleRcHe
12-11-2006, 18:53
Абе мен ме интересува как ви звучи позицията иначе на мен ми е ясно, че е искала да скъса....

Crafter
12-11-2006, 19:01
Добре. На теб как искаш да ни звучи? Виждам, че си инат и ще ти предложа няколко варианта:
1. Мръсница - възползвала се е от теб.
2. Лигла - Не знае какво иска.
3. Мръсна лигла - погледни горните две
4. Обикновено момиче, на което и е писнало от теб - случват се и такива работи.
5. Извънземна - изсмукала ти е живеца и сега ще се нахвърли на друг.
6. Таен агент на Интерпол - мисията е засекретена. Вероятно търси секретна информация късаеща научната ти разработка на тема "Как едно и едно се равнява на едно".

deidiy
12-11-2006, 19:04
Добре. На теб как искаш да ни звучи? Виждам, че си инат и ще ти предложа няколко варианта:
1. Мръсница - възползвала се е от теб.
2. Лигла - Не знае какво иска.
3. Мръсна лигла - погледни горните две
4. Обикновено момиче, на което и е писнало от теб - случват се и такива работи.
5. Извънземна - изсмукала ти е живеца и сега ще се нахвърли на друг.
6. Таен агент на Интерпол - мисията е засекретена. Вероятно търси секретна информация късаеща научната ти разработка на тема "Как едно и едно се равнява на едно".
няма какво повече да се добавя :-D
абе не се занимавай с нея :)

hoseto_
12-11-2006, 19:04
мииииииииииииииииии или си попаднал на нифоманка или си и бил просто за забава или както често се случва е искала да накара някой друг да ревнува
PS: или туй дето каза Crafter

white_chik
12-11-2006, 19:23
Колкото и жестоко да звучи,разбирам момичето.С веремто,ако не е имало любов,хората си писват - това е неизбежно.Може да е кофти,но поне тя е било откровена с теб

nasty_f
12-11-2006, 20:14
Ми...Омръзнал си на момичето и е искала да спрете до там,по-добре,че не те е лъгала :lol:

12-11-2006, 20:21
i da dobavim ot crafter 7. BITCH

iiirish
12-11-2006, 20:30
явно тя не намира в момчетата това, което търси или по всяка вероятност все още не е наясно какво иска. и двете позиции могат в една или друга степен да бъдат вярни!
всеки има право на избор и на собствен път в живота. но не е толкова трудно да вървиш по този път, колкото да избереш правилния когато си на кръстопът или се луташ безцелно ;)

Lambo
12-11-2006, 20:35
Ае пич не се обиждай ама си мн тъп ;) Както и тя :D Просто не е измислила нещо по-умно да те зареже с него ;)

sherry
12-11-2006, 20:38
О, от мене да знаеш, хич не се и опитвай да си я върнеш. Явно много са й се покачили акциите и си мисли, че може да прави каквото иска с теб. След като ти е казала, че много бързо и омръзват момчетата, значи причислява и теб към бройката, ти също не си й грабнал вниманието и не иска да ходи вече с теб. Ми така да бъде. Колкото повече тичаш след нея, толкова повече ще те тъпче, а ти съответно ще страдаш. Съвземи се и не й обръщай внимание, това е начинът, да се справиш с това положение.

natural
12-11-2006, 20:49
Еми броо както понякога момчетата получават сигнали :D Така е и при момичетата дали ще е друго момче или чувствата и към теб не са били нещо кой знае какво :) не искам да звуча грубо, но си е така :) ако не си струва да се бориш за нея просто я забрави. В Благоевград има страшни момичета не ми се вяева да е единствената !

MoHuTo
12-11-2006, 21:10
Еми просто е искала да скъса с теб, вече не е искала да сте заедно!Просто е!Омръзнал си и!Няма какво повече да му мислиш, забрави за нея!

Th3WildAng3l
12-12-2006, 10:05
"На мен момчетата ми омръзват много бързо!"

Замисли се какво не си и дал, какво не си и предоставил. Не е нужно момичето да е тъпо. Ако е тъпо, глупаво, лигла и прочие - замисли се какъв си ти, за да я харесаш, да тръгнеш с нея и да имате връзка 2-3 месеца. Явно нещо не и е достигало. И аз съм така. Много трудно се доверявам на някой, малко неща могат да ме впечетлят и търся връзка, която да ми носи приключение и да има тръпка през цялото време. И когато тръпката отмине, а любовта я няма .. просто не мога да продължа напред. Може би нещо подобно е и с въпросното момиче.
Така че конкретен отговор на въпроса ти: звучи ми 1. ПОЗНАТО; 2. НОРМАЛНО за тийн; 3. МАЛКО ГРУБО - можело е и по по-мил начин да го каже.

vvs_go
12-12-2006, 12:53
kurvata i da i e pisnalo ot teb ne te e izostaila po pravilniq na4in Kvo zna4i Az smenqm mom4etata byrzo lape6ki istorii

KisskilleRcHe
12-12-2006, 18:44
Благодаря ви много!!!! А всъщност на мен въобще не ми пука за нея вече... Аз и казах: "Да го духа!!!" Защото аз съм с едно момиче докрай и никога не повтарям.... А и вече съм решил само по разгонени ку**и да ходя.....

Благодаря ви !!!

BunnYY_f
12-12-2006, 18:51
И аз да кажа :-D За мене мацката не знае какво иска и се опитва да привлича внимание като днес е с един, утре с друг!