PDA

View Full Version : "istinski" priqteli



nqma nikoi
12-11-2006, 19:31
mn e hubavo kogato 4ovek e imal nqkoi "istinski" priqtel,razkril se e pred nego abe napraiil e si4ko kvot se prai pred nai blizkiq ti 4ovek i na kraq e bivan zaebavan ot nego :D az sq izjivqvam nqkuv takuv bezpriqtelski period i mi e mn zabavno i kakto me ne biva mn mn v pravene na novi priqtelstva me o4akva dosta zabaven jivot za napred.a ne moga da parq priqtelstva ne za drugo,a za6toto ne mi e lesno da se sblija ili razkriq pred seki,tova mn rqdko go pravq,no kato go napravq I HOP vednaga tovi mi "blizuk" 4ovek mi zabiva noj v gurba

izvoda e :budi si sam,priqtelite samo ti precakvat jivota

sq mi e mn kofti 4e za poreden put sum v takva sistuaciq i koftito 4e s seki sledva6t put vse po zle stava i vse po predadena se 4ustvam i moje bi slovata koito sum kalaza sa prekaleno silni

mi ne iskam nqkv suvet ot vas kvo da pravq i kak da opravq situaciqta,6tot kak da go kaja "Az sum 4ovek s principi"(kakto kazvate "iskata mi priqtelka") i mi pisna vse da i hodq po guza i vse az sum krivata,kato iska krai eto i krai,kato ne i puka zdrave da e,i na men 6te mi mine po nqkoe vreme,da se nadqvame do togava da ne sblijavam s NIKOGO Pove4e ta da nqma pove4e takivq priqtni izcepki

mn se sumnqvam 4e nqkoi e pro4el do tuk moite izliqniq,ama az sve pak da vi se izvinq na si4kite gre6ki i tem podobni deto bihte trugnali da kritikuvate(a moje bi ne bihte) i bezrazborniet mi misli i t.n. i t.n.

em merci 4e go pro4etohte,az se 4ustvam malko pooblek4ena samo ot fakta 4e go napisah,i vi blagodarq 4e se qvihte kato moi slu6ateli

lek den/leka ve4er :) (a moje bi utro...)

12-11-2006, 20:10
hi i spokoino!i az bqh v takav zastoi..vqrno moje bi o6te sam v nego no..imam edna priqtelka..vqrno edna e no znam sas sigyrnost 4 e istinska iskam da ti kaja 4e dori i v nai syper gadnite sityacii vinagi se poqvqva nqkoi taka 4e..spokoino i ti 6te nameri6 nqkoi(a moje ova da e nqkoi gotino mom4e koi znae :wink: )

Sladkata_Nansi
12-11-2006, 20:10
Az iz4etoh cqloto ti pismo,za6toto obi4am da izslu6vam i da davam saveti,no ti ne iska6 savet,taka 4e nqma da te tovarq s izli6ni dumi i misli ;) Badi 6tastliva!

NaDuFcHe
12-11-2006, 20:38
Ot men da znaesh "Nqma istinski priqteli,prosto dobri poznati!"

peps_from_mars
12-12-2006, 07:45
hi baby!!!pro4etah cqloto ti pismo i ostanovih 4e NE SAMO AZ imam tozi su6tiq problem -a imenno da neam fr..6oto poe4eto sa nekfi bokluci det samo te predavat i mislqt za guzu si....na mene mi se slu4i naskoro tova..i az pisah edna takva temi4a(ako ti sa tursi nameriq :D da pro4ete6 za kfo staa duma) no pri mene teq putki det se praiha na int bqha 2 [-( :-D :x tupi tupi 4e 4ak vdlubnati gorkite,noo anyway..sq govorq za tebe da ne se otplesvam.sega i az sum sama...6oto nali ti kaah ot "mnoo verni fr" kvo staa...preebaat te i hoi si tursi6 lek za cqra :smt012 :smt012 :smt011 :smt011 No moq suvet e hi4 da ne im obra6ta6 vnimanie(az prq tai i za sq sum ok)...puk i da ti kaja 4estno...ima nqkoi hora koito vaob6te ne podozira6 4e durjat na tebe i 4 mogat da te za6titqt...za6toto pri mene stana ne6to takova..zatva 4e baby O4AKVAI NEO4AKVANTOTO kakto i ot "best fr" taka i prosto ot poznati.....6e vii6 nqkoi dori i poznat 6e se zastupi za tebe .razbiram kak si...6oto az sum po su6tiq na4in...no ako iska6 poe4ko saveti otnosno takia 6matki pi6i na maila mi kaulitz@abv.bg ...

aide 4al i dano da pro4ete6 tva det ti go napisah..malko dulgo ama... :D :D :D

Tangerine
12-12-2006, 08:01
Има нещо вярно, в това че няма истински приятели а само добри познати. И аз съм го изпитала това и не веднъж са ме наранявали жестоко.
Ако някоя патка ми се пишеше за "приятелка", то беше само, за да получи някакви облаги от мен. (да преписват на контролни от мен, да ми идват на гости за да влизат в интернет, защото някоя си компютър през живота си не е виждала...). :-D
И сега и теглих едни майни на всичките тия мърши. :-D
По-добре без приятели, от колкото с такива утрепки.
Какво мислиш? Заслужава ли си да се мъчиш с хора, които не те уважават и само те нараняват? Не мисля така. [-X

12-12-2006, 09:26
hehe,merci na vs vi :) (az sum toq su6tiq gost deto pusna temata)

princess
12-12-2006, 11:56
hmmmm predi vreme i az vqrvah 4e nqma istinski priqteli za6toto horata koeto nari4ah PRIQTELI vse me predavaha, zabivaha mi noja v garba i me izpolzvaha, no sega mislq 4e sam namerila istinski priqteli za6toto te sa mi go dokazvali mn kratno!

Tasto
12-12-2006, 12:53
Обичам те! :smt010 :smt008 :)

linkin_park_fenka
12-12-2006, 15:52
:smt005 сетих се за един от моя клас дет на тема:Как да познаем истинските приятели беше написал:
"Истинския приятел е този който може да ми услужи със солидна сума пари" :smt005 :smt005 :smt005

nqma nikoi
12-12-2006, 17:57
to i az kato gi namerih tiq posledni si kazah "tova sa te", no vs e iluziq za6toto taka ni se iska....no dokato si v tazi iluziq e qkinko ,no posle dr pesen 6e pee6

real-girl
12-13-2006, 10:46
V daden momenti vseki po nqkak1v na4in te razo4arova ...