PDA

View Full Version : Не отвърнах на чувствата му, а сега си отмъщава!



<<<ДжИнГъЛбеЛ4е&
12-11-2006, 20:23
Влюби се в мен в 8 клас, а сега сме 10.Не беше любов от пръв поглед.Не подозирах докато не ми каза.Дори ми посвети стихотворение.Аз просто не изпитвах същото и му го казах.Предложих му да сме приятели и така беше...докато един ден не започна да се държи надменно и арогантно.Държи се грубо пред класа с мен и ме обижда.Не знам какво му стана...още по-малко пък какво да направя.Да му се противопоставя или да не му обръщам внимание?Но ще учим заедно още 2 години и половина, а и откакто му отказах е станал най-обичания в класа(прави се на такъв какъвто не е ) :( МОЛЯ, ПОМОГНЕТЕ!!!

white_chik
12-11-2006, 20:29
Опитай се да поговориш с него.Попитай го каква е причината за държанието му.На твое място аз щях да му направя голям скандал пред целия клас,когато тръгне да ми казва нещо,но едва ли това е най-разумното решение. :roll:

Crafter
12-11-2006, 20:31
В този живот решенията на повечето проблеми са две: спокоен и цивилизован разговор или бой.Опитай се да поговориш с него, ако е възможно. Попитай го защо се държи така и му кажи, че не ти е приятно.Ако това не помогне просто го игнорирай, или започни да му отвръщаш. Има и друг подход, който сигурно няма да ти хареса много. Драстично е, но можеш да му вдигнеш скандал пред целия клас, като го наречеш "лигльо" и обясниш, че се държи, като дете, само защото ти си го отблъснала.

EDIT:
White_Chik, извинявам се. Чак сега виждам, че мненията ни са сходни.

natural
12-11-2006, 20:36
Хмм еими единиа вариант е да не му обръщаш внимание което не е решение на създалия се проблем според мен, а другото и по правилно развитие на ситоацията поне според мен и е да го питаш защо се държи така и да видиш дали може да се направи нещо по въпроса и евентуално чак тогава вече ако няма какво да се направи е да не му обръщаш внимание. Така първо ще го накараш да се ядосва повече понеже не му обрущаш внимание и не му се вързваш и второто няма да му паднеш на нивото :) ;) тва е поне аз така мисля

iiirish
12-11-2006, 20:37
предполагам, че той по една или друга причина просто се опитва да скрие чувстата си зад маската на егоист и незаинтересован от теб човек. понякога чувствата са толкова силни, че когато усетим че вече не можем да ги контролираме, единствения изход до който прибягваме е да ги спотаим в себе си и да ги изолираме от околните. с една дума да се свием в себе си с лъжовната илюзия, че сме недокоснати от нечие влияние

<<<ДжИнГъЛбеЛ4е&
12-12-2006, 06:29
Опитай се да поговориш с него.Попитай го каква е причината за държанието му.На твое място аз щях да му направя голям скандал пред целия клас,когато тръгне да ми казва нещо,но едва ли това е най-разумното решение.


Да, но класа не знае за нас!Аз бях толкова добра към него, че знаем само аз и най-добрата ми приятелка.

exelero
12-12-2006, 06:44
Добре де ти сега от какво се оплакваш че неможах да разбера.
От държанието му или от това че сега имаш чуства и ти е гадно понеже той ти го връща

koalka
12-12-2006, 10:11
Опитай с добро и поговори с него.Няма за какво да ти отмъщава,това вече е минало и те не си виновна,защото нямаш чувства към него.На твое място също бих се ядосвала,но след определено време ще спре да ми пука.Все пак може и да те злепоставя пред класа,но те те познават и знаят,че това,което казва не е истина.

ton1
12-12-2006, 21:06
хахаха кво му се връзваш уе момиче ...
Я помисли малко ако сега си му безразлична дали щеше се държи така с тебе ... той така като е арогантен с тебе само си показва слабостта че още те обича и за това е груб с тебе защото си отмъщава...Ако нямаше нищо към теб щеше ли да е такъв ???
Отговори си сама ...
Сега ще ти кажа кво да праиш ... като е такъв злобар бъди и ти такава.Почни да разказваш на всички от класа защо така се държи - защото ти си го отрязала и не си му отвърнала на чувствата,а той сега си показва слабостта и се държи надменно точно тва което ти казах почни да разказваш ... Ще видиш как всички ще му се смеят дори зад гърба...
А в крайна сметка поговори с него ... Ако не стане с добро като му предложиш приятелство направи го с лошо-отново кажи това което ти казах на тебе по-горе - кажи му го в лицето че така като се държи само проявява слабост към теб защото си го отрязала и му кажи 'защо не се държиш с другите така а точно с мен' ... направо ще му затаиш дъха
:)

MoHuTo
12-13-2006, 12:37
предполагам, че той по една или друга причина просто се опитва да скрие чувстата си зад маската на егоист и незаинтересован от теб човек. понякога чувствата са толкова силни, че когато усетим че вече не можем да ги контролираме, единствения изход до който прибягваме е да ги спотаим в себе си и да ги изолираме от околните. с една дума да се свием в себе си с лъжовната илюзия, че сме недокоснати от нечие влияние

Права си anito.sl :)

12-15-2006, 07:34
питай го що е толко тъп...




:) Обещавам да го питам, ама не знам дали ще отговори! :wink: Все пак много благодаря на всички! :smt006

bacterium
12-15-2006, 07:48
Хаааа подкрепям фенчето на Марк! Евала колега! 8)
P.S. Blink182 rulez ама Томе гаден лигав предател :mrgreen: =D>