PDA

View Full Version : Moderated: Mоже ли да се хване рак от модемите за wireless..



12-11-2006, 20:28
Интересувам се дали модемите за wireless връзка, тези които разпространяват сигнала за интернет "по въздуха" да кажем за някой лап топ, причиняват ли някакво заболяване (рак...) ако стоиш дълго време при такъв модем?

Защото всяка вечен на 1.5 м от главата ми има 1 такъв :oops:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

12-11-2006, 20:46
Бабини деветини... Маса хора умират от рак на белия дроб/примерно/ без никога да са палили цигара, от тумори в мозъка без дори да са чували за интернет, от хормонални дисбаланси без употребата на противозачатъчни, от катастрофи без да карат пияни... Възможно е да има разни съвпадения или в дългосрочен аспект да се проявят някакви изменения /хипотетично/... Ама да не би пък хората в Козлодуй като са до АЕЦ-а и да светят нощем? Споко не вярвайте на всички твърдения кое е вредно и кое не. И дори да е вредно- сякаш някой от нас ще се откаже от нета, компа, мобилния или кабелната... По-добре да поживея няколко годинки нормално и да мра, отколкото сто години на цената на лишения от всичко хубаво... \:D/

MauMyHkaTa
12-11-2006, 21:11
Бабини деветини... Маса хора умират от рак на белия дроб/примерно/ без никога да са палили цигара, от тумори в мозъка без дори да са чували за интернет, от хормонални дисбаланси без употребата на противозачатъчни, от катастрофи без да карат пияни... Възможно е да има разни съвпадения или в дългосрочен аспект да се проявят някакви изменения /хипотетично/... Ама да не би пък хората в Козлодуй като са до АЕЦ-а и да светят нощем? Споко не вярвайте на всички твърдения кое е вредно и кое не. И дори да е вредно- сякаш някой от нас ще се откаже от нета, компа, мобилния или кабелната... По-добре да поживея няколко годинки нормално и да мра, отколкото сто години на цената на лишения от всичко хубаво... \:D/Именно, и аз така мисля! Моето бабче (понеже живеем при нея) всяка вечер ме кара да покривам монитора на "писката" си с кърпа, защото "излъчвал отрицателна енергия", а компютърът (който си е най-обикновен - не с wireless връзка) е в стаята, в която спим... Или пък това да ми махне телефона, който съм оставила до възглавницата си, след като заспя... Без коментар! Просто бива, бива суеверия, ама чак пък толковаа...айде нема нужда! ](*,) :smt017

BLaCk_LaDY_
12-12-2006, 07:21
mnogo tochno ste go kazali =D> :roll:

12-13-2006, 15:16
Бабини деветини... Маса хора умират от рак на белия дроб/примерно/ без никога да са палили цигара, от тумори в мозъка без дори да са чували за интернет, от хормонални дисбаланси без употребата на противозачатъчни, от катастрофи без да карат пияни... Възможно е да има разни съвпадения или в дългосрочен аспект да се проявят някакви изменения /хипотетично/... Ама да не би пък хората в Козлодуй като са до АЕЦ-а и да светят нощем? Споко не вярвайте на всички твърдения кое е вредно и кое не. И дори да е вредно- сякаш някой от нас ще се откаже от нета, компа, мобилния или кабелната... По-добре да поживея няколко годинки нормално и да мра, отколкото сто години на цената на лишения от всичко хубаво... \:D/Именно, и аз така мисля! Моето бабче (понеже живеем при нея) всяка вечер ме кара да покривам монитора на "писката" си с кърпа, защото "излъчвал отрицателна енергия", а компютърът (който си е най-обикновен - не с wireless връзка) е в стаята, в която спим... Или пък това да ми махне телефона, който съм оставила до възглавницата си, след като заспя... Без коментар! Просто бива, бива суеверия, ама чак пък толковаа...айде нема нужда! ](*,) :smt017


Absolutno!!!Iii bashta predi kato spax v kashti(poneje sa rqdko se pribiram) mi maxashe telefona ot vazglavnicata zaradi takifa gluposti!!!Awe saglasna sum s si4ko tfa koeto kazaxte!!!