PDA

View Full Version : duhajte



smily_data_bg
12-11-2006, 20:53
Edit

12-11-2006, 21:21
abe nali na teb ti haresvat? ne gi slu6ai tqh! nikoga ne moje6 da zatvori6 ostite na vsi4ki hora taka 4e da si govorqt kvoto si iskat! ;) a moje6 li da dade6 pic4e na botu6kite?! :)

12-11-2006, 21:22
abe nali na teb ti haresvat? ne gi slu6ai tqh! nikoga ne moje6 da zatvori6 ustite na vsi4ki hora taka 4e da si govorqt kvoto si iskat! ;) a moje6 li da dade6 pic4e na botu6kite?! :)

ups sajelqvam mn! :mrgreen:

alexbga
12-11-2006, 21:32
Няма да се притесняваш сега да носиш ботуши е на мода (след време дядо ми и баба ми съм сигурен ,че ще са по-модерни от мен)Не се притеснявай в петък и аз дори ще си взимам и няма да се притеснявам да ги нося!
Както се пееше в една стара песен:
"Don't worry,Be HAPPY!"

12-11-2006, 21:54
Боже, това да се случва в град като София?Да не повярваш. :-k Аз съм от Търговище и точно този вид обувки вече са нещо обикновенно и на никой не му прави никакво впечатление като види някой с такива ботуши.Обаче миналата есен когато за първи път излязоха по магазина малцина се усмелиха да си ги купят, аз бях един от тях. :lol: Понеже се нося по така и на познатите не им направи особенно впечатление, но непознатите по улицата са ме гледали така :shock: и понеже бяха цвят бордо можете да си представите кво е било....и при мен е имало некви такива подмятания, но просто вече сам се научил да поставям тъпаците на местата им. :mrgreen: Препоръчвам ти да се научиш и ти.Няма да позволяваш на никой да ти казва как да се обличаш и по какво да се увличаш.И споко никой не е казал че си гей или некво подобно....просто явно твойте съученици доста са изостанали от света щот такива убувки се носят в град като Търговище вече втора година, а пък в Милано например са нещо съвсем естествено от 5 или 6 години вече....Такаче им теглиш по една майна и продължаваш......

Jamalska
12-11-2006, 22:09
Те не ти викат така защото приличаш на истински педал...повечето истински са си страхотни мъже...не им личи хах...Пък ние в даскало на тфоя тип им викаме 'афродитаааааааа' ;)
да не ти пука

12-11-2006, 22:28
Jamalska sry ама не те разбрах

smily_data_bg
12-12-2006, 08:29
Edit

IlLuSi0nS`
12-12-2006, 09:20
хахахха ботушки си купил хахаха и как по точно се виждат под панталона тия ботушки.. или ти кат некой си вреш дънките в ботушите.. еми сори ама за мене си е гейско.. и се казва ботуши.. ботушки хахаххаха се едно слушам една превзета лигла.. 'леле какви ботушки си зех оня ден.. леел" хахахах яко зле си.. оня пък цвят бордо хахахаха ужас накаде отиде света..