PDA

View Full Version : моля ви помогнете !!! :(



Burning_girl`
12-11-2006, 21:24
оф спешно ми трябва някаква програма която да превежда текстове от испански на български, или от испански на английски :cry: оф моля ви помогнете... наистина много ми трябва, а единственото което намирам са речници които превеждат по една дума и... не ми вършат работа :? :(

12-11-2006, 21:30
ami az znam edna ama tq prevejda ot en na bg ili ot bg na en :( mislq 4e nqma da ti sv1r6i rabota

Burning_girl`
12-11-2006, 21:34
е да... не ми върши работа... трябва ми от испански на български :(

MauMyHkaTa
12-11-2006, 21:57
Burning_girl`, готин избор за подпис - песничката е добра! ;)
По темата - мога да ти помогна, но само с испанско - английски речник. Давам ти линк обаче. Не е програма. :roll: Опитах да преведа например "Тe quiero", за да видя дали работи добре, но явно имам проблеми с нета сега. Така че се надявам при теб да се получи! Само си избери езиците да са "Spanish to English" и.. оттам насетне ще се оправиш! :wink: :arrow: http://dictionary.reference.com/translate/text.html Превеждала съм си от други езици и бях доволна, дано и на теб ти е от полза! :smt006

Burning_girl`
12-11-2006, 22:02
лелее MauMyHkaTa ти си злато :D мерси много :) няма значение че го превежда на английски... пак става :) БлАгоДарСк0 :-D

12-12-2006, 06:03
а някои да знае от Немски на Български да превежда диалогчета само ми кажете името ако има такава програма:)