PDA

View Full Version : Някой има ли идея на какво се дължи ?



DLF
12-11-2006, 22:08
Първо здравейте. Вчера съвсем случайно попаднах на тизи форум и ме заинтригува много. Да започна с моя проблем. Значи аз съм на 21 години и съм спал с доста момичета, преди да се запозная със сегашната ми приятелка. С нея сме от година и половина, тя е с 2 години по малка от мен и аз и бях първия. Откакто съм я отворил(от година и нещо) тя не е стигала до оргазъм, което не ми се е случвало в предишните връски с други момичета. Каквото и да правя не се получава(макар че и е хубаво но неможе да сърши). Опитвали сме всякакви любовни игри(неискам да прозвучи като хвалба но сам работел 3 години на морето, спал съм с доста жени, натрупал сам опит, и са ми казвали че съм доста добър), дори се изръсих доста пари за едно мазило от един сех-шоп което предизвиквало оргазъм, но не и не :(. Четох форуми, сайтове какво ли не, и чух че има такова заболяване което се нарича сексуална дисфункция, и се среща при доста жени, но не ми се иска да вярвам че точно при моето момиче е такъв проблема. Много бих искал да и доставя това невероятно удоволствие което не е испитвала никога,освен при самозадоволяване, което не е правила от 4 години. Нека всеки сподели каквото мисли за проблема????

12-11-2006, 22:25
Първо здравейте. Вчера съвсем случайно попаднах на тизи форум и ме заинтригува много. Да започна с моя проблем. Значи аз съм на 21 години и съм спал с доста момичета, преди да се запозная със сегашната ми приятелка. С нея сме от година и половина, тя е с 2 години по малка от мен и аз и бях първия. Откакто съм я отворил(от година и нещо) тя не е стигала до оргазъм, което не ми се е случвало в предишните връски с други момичета. Каквото и да правя не се получава(макар че и е хубаво но неможе да сърши). Опитвали сме всякакви любовни игри(неискам да прозвучи като хвалба но сам работел 3 години на морето, спал съм с доста жени, натрупал сам опит, и са ми казвали че съм доста добър), дори се изръсих доста пари за едно мазило от един сех-шоп което предизвиквало оргазъм, но не и не :(. Четох форуми, сайтове какво ли не, и чух че има такова заболяване което се нарича сексуална дисфункция, и се среща при доста жени, но не ми се иска да вярвам че точно при моето момиче е такъв проблема. Много бих искал да и доставя това невероятно удоволствие което не е испитвала никога,освен при самозадоволяване, което не е правила от 4 години. Нека всеки сподели каквото мисли за проблема????

Пробвай да я сложиш да легне на нещо по-високо - маса, бюро като й подложиш нещо че мн ще й обива...
Сложи я да легне по гръб.Сложи нещо зад себе си така че тя да може да повдигне краката си на него. Ти заставаш между краката й и го вкарваш и докато го правиш с едната ръка(или по-скоро с пръст) разтриваш клитора й. Другата вариация е да я сложиш да легне отново по гръб на леглото, повдигаш краката й така че да се подпират на раменете й, след това се приближаваш по този начин към лицето й и съответно задника й се повдига, тогава го вкарваш. Тая последната поза мн ми мяза на лицеви опори защото трябва да се подпираш по същия начин и оттам натъка само си повдигаш таза.
Толкова от личния опит. Късмет!

12-11-2006, 22:43
Първо здравейте. Вчера съвсем случайно попаднах на тизи форум и ме заинтригува много. Да започна с моя проблем. Значи аз съм на 21 години и съм спал с доста момичета, преди да се запозная със сегашната ми приятелка. С нея сме от година и половина, тя е с 2 години по малка от мен и аз и бях първия. Откакто съм я отворил(от година и нещо) тя не е стигала до оргазъм, което не ми се е случвало в предишните връски с други момичета. Каквото и да правя не се получава(макар че и е хубаво но неможе да сърши). Опитвали сме всякакви любовни игри(неискам да прозвучи като хвалба но сам работел 3 години на морето, спал съм с доста жени, натрупал сам опит, и са ми казвали че съм доста добър), дори се изръсих доста пари за едно мазило от един сех-шоп което предизвиквало оргазъм, но не и не :(. Четох форуми, сайтове какво ли не, и чух че има такова заболяване което се нарича сексуална дисфункция, и се среща при доста жени, но не ми се иска да вярвам че точно при моето момиче е такъв проблема. Много бих искал да и доставя това невероятно удоволствие което не е испитвала никога,освен при самозадоволяване, което не е правила от 4 години. Нека всеки сподели каквото мисли за проблема????

Пробвай да я сложиш да легне на нещо по-високо - маса, бюро като й подложиш нещо че мн ще й обива...
Сложи я да легне по гръб.Сложи нещо зад себе си така че тя да може да повдигне краката си на него. Ти заставаш между краката й и го вкарваш и докато го правиш с едната ръка(или по-скоро с пръст) разтриваш клитора й. Другата вариация е да я сложиш да легне отново по гръб на леглото, повдигаш краката й така че да се подпират на раменете й, след това се приближаваш по този начин към лицето й и съответно задника й се повдига, тогава го вкарваш. Тая последната поза мн ми мяза на лицеви опори защото трябва да се подпираш по същия начин и оттам натъка само си повдигаш таза.
Толкова от личния опит. Късмет! Благодаря ти за съвета но тея пози сме ги пробвали, както и стотици други :(

shalis
12-12-2006, 07:08
Ami pri jenite dosta kysno moje da se poqvi poqvata na orgazym....pyk i godina i polovina praktikuvane ot kakto ste zaedno ne e 4ak tolkova mnogo, 4e da moje da se razvie do max 4uvstvitelnostta i.pyk i qvno dori da i e hubavoi, vse o6te ne si nameril nai-slaboto i mqsto. Spokoino, ni6to i nqma...i da ti kaja ot li4en opit, ot godina i ne6to vodq polov jivot, no do sega orgazym ne sym polu4avala nikoga. taka 4e spokoino...I kysmet

krem4et0
12-12-2006, 07:53
Момче не те разбирам-искаш да се похвалиш с големия си и разнообразен опит или искаш да удволетвориш приятелката си? След като тя стига до оргазъм при смозадоволяване значи й няма нищо. Но след като след толкова сексуални връзки ти не можеш да задоволиш 1 момичи,което по всяка вероятност е искрено с теб,а не те лъже,значи има нещо на теб. И това нещо се нарича егоизъм. Пребори се с него и сексът ще е хубав и за двамата!

shizzle
12-12-2006, 08:54
Умнияя-Дъ Ретърн! пропусна позата, където мъжът сяда на ръба на леглото, момичето сяда в скута му, обгръща го с крака и..

Звучи сякаш си полагал доста старание да я докараш до оргазъм, но и аз, и кремчето забелязваме нещо доста самохвално в думите ти. Нищо лошо - добре си си живял. Аз съм от морето и момичетата, с които си "трупал стаж" най-вероятно са били много по-освободени относно сексуалността си. А резкия преход между опитни и притеснителни девственици може да обърка и най-добрия любовник.

Не трябва да й го поставяш за задача всеки път да свърши. Все едно да й разтвориш краката и да почнеш да си мънкаш "ааха, тук е дупката, тук е клиторът, значи трябва да.." (LOL) Това само увеличава напрежението, което пък пречи на оргазма.

Смятам, че няма нужда от сложни пози, мисионерската си има причина да е най-разпространената. Не можеш ли да я накараш да свърши по време на любовната игра? С език, пръстче или две? Тук говорим за старание от сорта на минимум един час.

Друго предложение - можеш да я оставиш да те върже и тя сама да те яхне, когато се чувства готова (като преди това е мастурбирала пред теб).

gotinam
12-12-2006, 09:16
Куц кон си и щом 2 години те търпи явно има други причини за тва, а не секса. А и ако си бил с толкоз много жени, дето ни се хвалиш сега, нямаше да ти е необходимо. Опита не се постига само с броя на партньорите, а с качеството на самия акт ;-) Явно при теб качеството е твърде ниско и сега си търсиш оправдания. А мацката ти, щом вече е споменала за липсвата на оргазъм, явно ти намеква, че до пролетта ще те е сменила. Бъди по старателен ако исакш нещо да постигнеш, иначе си загубен. :P

real-girl
12-12-2006, 10:59
Istinata e,4e ako iska6 da q nakara6 da doistigne do orgaz1m,i dvamata ne trqbva da mislite za tova-naslajdavaite se na momentite,koito ste zaedno i s vsi4ki drugi 'shvatki',koito ti obqsniha po-nagore i tvoq sobstven opit(koito go izkara..ex,ex,..),tova go gledah v edno nau4no predavane skoro-kefete se na izjivqvaneto,a orgaz1ma sam 6te doide,ako znae6 kak da q zadovoli6 de (i ako si podhodq6tiq za neq). Moje da probvate ne6to-da masturbira pred tebe-pomaga ;)

panterata
12-12-2006, 13:11
амии може би проблема е в нея.. явно не се е отпускала достатъчно и т.н и то самия факт ако си мисли "сега трябва да получа оргазъм.. защо не получавам.." и може да се притеснява.. амии то не е до позите точно.. важното е да е мн възбудена и да се справиш добре.. пък и не е нужно да свърши при секс , направи и френска.. или с пръстчета на клитора най-вече и готово :)

Cuddly
12-12-2006, 13:15
А защо просто не си помага с ръчичка, докато го правите? И аз бях така - дълго време не можех да свърша и най-накрая се отпуснах и започнах да си помагам и се получи! Не е кой знае какво, но със сигурност е по-добре от нищо! :smt016

12-12-2006, 22:34
Умнияя-Дъ Ретърн! пропусна позата, където мъжът сяда на ръба на леглото, момичето сяда в скута му, обгръща го с крака и..



Първо ще те попитам защо пишеш точки а не самата дума? Незнаеш как се пише ли?

Тая поза още не съм я пробвал, ама наскоро ми казаха някаква нова (казвала се БУлдозер) в която жената е застанала кучешката. Мъжът и идва одзаде и допира гърдите си до гърба й. Тя хваща с ръцете си задника на мъжа, а той я хваща и разтваря бедрата й и я повдига, и така може да го прави и да се разхожда из цялата стая. Късмет на тия дето ще решат да я пробват.

DLF
12-12-2006, 23:15
Абе вие сте долни комплексари, кво се занимавам с вас !?!?!

shizzle
12-13-2006, 04:56
Първо ще те попитам защо пишеш точки а не самата дума? Незнаеш как се пише ли?

Тая поза още не съм я пробвал, ама наскоро ми казаха някаква нова (казвала се БУлдозер) в която жената е застанала кучешката. Мъжът и идва одзаде и допира гърдите си до гърба й. Тя хваща с ръцете си задника на мъжа, а той я хваща и разтваря бедрата й и я повдига, и така може да го прави и да се разхожда из цялата стая. Късмет на тия дето ще решат да я пробват.

Понякога е хубаво да премълчиш думата, за да предизвикаш въображението на хората ^^

А този "булдозер" е яко битов. Мъжът може се разхожда (сигурно се прави много голям гръб от това), а жената е хванала прахосмукачката и чисти :D



Абе вие сте долни комплексари, кво се занимавам с вас !?!?!

Ето в какво мисля, че е проблемът на момичето. ;)

exelero
12-13-2006, 05:12
Как винаги не забелязвате проблемите на хората ами гледате да ги критикувате.
Вас яд ли ва е сега и за какво веднага си мислите че той се хвали.
Ако не беше споменал че е бил със много жени 100% щеше да има глупак да се изцепи и да кажи "сигурно щото не си бил със много жени" от тая гледна точка го е написал афтора.

shizzle
12-13-2006, 05:24
Не ме издразни това, че се е хвалил или не. Но основната му цел в първия пост беше като че ли да си измие ръцете, "видите ли, аз нямам нищо общо".

Освен това, дадох си конкретни предложения! Следователно СЪМ се опитал да му помогна (по-скоро на момичето).

Ама при такъв коментар от негова страна, става (мисля) достатъчно ясно, че той наистина е егоцентрик и най-вероятно това е задушаващият фактор във връзката.

anonymous485803
12-15-2006, 07:25
Куц кон си и щом 2 години те търпи явно има други причини за тва, а не секса. А и ако си бил с толкоз много жени, дето ни се хвалиш сега, нямаше да ти е необходимо. Опита не се постига само с броя на партньорите, а с качеството на самия акт ;-) Явно при теб качеството е твърде ниско и сега си търсиш оправдания. А мацката ти, щом вече е споменала за липсвата на оргазъм, явно ти намеква, че до пролетта ще те е сменила. Бъди по старателен ако исакш нещо да постигнеш, иначе си загубен. :P

Редовно чета постовете ти и имам чувството, че само влизаш тука за да си избиваш комплексите и да се заяждаш с хората. Сигурно и други хора ще го потвърдят вече. Само ще ти напомня, че не всичко е секс.
Освен първичните потребности като да се наспиш, да се наядеш, да се на е...ш някакви други нямаш ли? Като че ли секса осмисля целия ти живот, съществуването ти е подчинено на него.
Имам няколко приятелски двойки които твърдят, че в леглото не им е много гот, но имат доста други общи интереси и допирни точки и са доста време заедно вече.

И сега по темата. Брато всичко е в реда на нещата. Не се притеснявай, нормално е. Секса е много повече психология, отколкото физиология. /Няма да е зле Готината мацка да прочете малко литература по темата и после да дава компетентни мнения./
Въпрос е на вместимост. Сигурно си чувал примерно как даден мъж и дадена жена ако го правят помежду си не жаната не може да забременее, но ако е с други партньори няма такъв проблем.
От моя скромен опит мога да кажа, че почти не остана клуб за компаньонки в София които да не съм посещавал и съм бил с всякакъв тип жени. Прави ми впечатление, че при доста знойни красавици /все едно танциорките от балета на Слави/ съм имал ерекционни проблеми и едвам съм го вдигал, до колкото при някакви невзрачни момичета, по които дори няма да се загледаш на улицата съм правил много яки сексове. Просто е въпрос на вместимост, не се отчайвай, Няма нищо нередно.
Ако твоята приятелка те цени като човек и те обича истински едва ли ще те зареже заради това, че не си я докарал до оргазъм. въведете иновации сменяите пози, разбирайте се и извън леглото, бъдете повече време заедно, посещавайте интересни места и всичко ще бъде наред.
Не се отчайвай.

BAD_GIRL_
12-15-2006, 07:31
moje bi ne e bilo dostata4no ili ne mojesh da zadovolish edno mimi4e nz zashto as mno burzo s :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 tigam do orgazam

quench
12-15-2006, 07:42
15 мин секс не могат да докарат момиче до оргазъм - осеобено ако й смърдиш на бнра и цаца и я бъхтиш като каруцар. Освен това,ДЛФчо,ако вярваш на думите женски,ще се докараш или до затвора,или до чашката... Ти може да си направил 3 вкарвания и тя да почне да овикава орталъка "ооооооо,боже,господи,благо аря ти!!!!! ти си най-добрият!!!"
помисли си,усетил ли си оргазмите на жените,с които си бил? в смисъл,съмнявам се,че член ти е безчувствен като гумен маркуч - трябва да си усетил,че свършват...
[-X
после ние сме били виновни...

malka_sladuranka
12-15-2006, 11:23
може пък предишните да са симулирали...

malka_sladuranka
12-15-2006, 11:27
Куц кон си и щом 2 години те търпи явно има други причини за тва, а не секса. А и ако си бил с толкоз много жени, дето ни се хвалиш сега, нямаше да ти е необходимо. Опита не се постига само с броя на партньорите, а с качеството на самия акт ;-) Явно при теб качеството е твърде ниско и сега си търсиш оправдания. А мацката ти, щом вече е споменала за липсвата на оргазъм, явно ти намеква, че до пролетта ще те е сменила. Бъди по старателен ако исакш нещо да постигнеш, иначе си загубен. :P

Редовно чета постовете ти и имам чувството, че само влизаш тука за да си избиваш комплексите и да се заяждаш с хората. Сигурно и други хора ще го потвърдят вече. Само ще ти напомня, че не всичко е секс.
Освен първичните потребности като да се наспиш, да се наядеш, да се на е...ш някакви други нямаш ли? Като че ли секса осмисля целия ти живот, съществуването ти е подчинено на него.
Имам няколко приятелски двойки които твърдят, че в леглото не им е много гот, но имат доста други общи интереси и допирни точки и са доста време заедно вече.

и аз редовно и чета постовете и и в нейна защита ще кажа че подкрепям голям процент от мненията и ;)

{Poison}
12-15-2006, 11:29
Може да е фригидна,недей да търсиш вината в себе си.

D M X
12-15-2006, 11:39
Сега ще попитам автора нещо което има връзка с оргазма ... момичето ти има ли чувство за хумор ? Просто отговорори честно.