PDA

View Full Version : Незнам и аз вече какво да правя!



rosko_bosko
12-11-2006, 23:57
Искам да ви помоля за мнение по моя проблем ако може ако не здраве да е.
Става дума за едно момиче което харесвам от доста време,впоследствие и тя ме хареса.
Запознахме се в един сайт за запознанства,вече почти 1 год си пишем а не сме се виждали още,аз искам много да се видим и тя но тя сякаш по малко,все причини,проблеми и не можел сам да отида при нея.Вярвам че не ми е изневерила и за миг,но направи някой деиствия които не разбирам,сгреши но грешката и е простима(за мен специално нз за други),не е същата както преди,но и не ми казва край или сбогом,макар че тази грешка която направи,можеше и в смс-а да напише край или сбогом.Незнам дали има още чувства кам мен,не смея и да я питам,не че ме е срам,незнам ако искаше щеше да ми каже или чака да ми каже в очите.Какво да правя,много я обичам а не искам да я загубя.

Crafter
12-12-2006, 00:25
Ох, тежко ми е. Твърде много лютеница ядох.
Така...

Въпросните запознанства през интернет са толкова хубави колкото и лоши. Това, че се познавате от цяла година и още не сте се срещнали е голям минус. Вече сте изгубили представа за реалността и сте преминали границата на отчуждение. Не е необходимо да познавам теб или нея, за да ти кажа, че не се обичате. Можеш да ми изброяваш стотици причини, но аз пак ще ти кажа, че грешиш. Докато не застанеш лице в лице с един човек, не знаеш нищо за него. Знам, че това, което четеш в момента никак не ти харесва, усещаш една неприятна и необяснима болка в областта на сърцето. Няма да приемеш думите ми на сериозно, за това ще се опитам да се аргументирам.
Интернет може да ти предостави милиони начини за контакт м/у двама или повече потребители, но няма как да даде онзи "живот" на разговора. Защо? Защото липсва най-важният компонент - езика на тялото. Именно той играе огромна роля в отношенията ни с останалата част от света. Мога да изрека думата "не" по три различни начина и ти веднага ще уловиш смисъла на всеки един от тях. Във виртуалното пространство, обаче това е невъзможно. Мисля, че сам се досещаш какво искам да ти кажа.
Не си повтаряй, че я обичаш - грешиш. Най-вероятно сте привързани един към друг, да, но влюбени... едва ли.
Ако все пак стане, така че се видите, сам ще разбереш какво имам впредвид.
Ако тя се дърпа се опитай да разбереш защо. Постави картите на масата и тегли чертата. Просто използваш стандартното "или-или". Една година е твърде голям срок за подобна връзка. До сега трябваше да сте излезнали.

MakeEverythiNG
12-12-2006, 01:04
Crafter bravo bate. Solidna argumentaciq, chak i az se zachetoh : )

rosko_bosko
12-12-2006, 01:40
"Crafter" здр
разбрах те напълно,може и да си прав,може и да не си вси4ко е вазможно.Прав си за доста неща и за изговора да думите и езика на тялото.Благодаря ти за мнението ти.
Ще дам един пример:тя в момента има проблем с един човек от нейния град аз съм на 150км от нея,тя иска сама да се справи си проблема който тя самата е забаркала,но ми каза и друго-незнам обаче дали заради мен или заради това че да избяга от него,каза ми че ще доиде да живее при мен ако не се справи с проблема,тези неини думи ми върнаха отново онази обич.дали са заради мене или просто иска да се спаси от него като дойде при мен.

Crafter
12-12-2006, 02:01
Това с километри вече е друга супа. Трудно ми е да ти дам (или да опитам да дам) адекватен съвет по въпроса. Какви проблеми има тя с този друг човек, ще може ли да ги разреши... Твърде много неизвестни в тази задача.

rosko_bosko
12-12-2006, 02:10
Ами за километрите не аз а съдбата го реши.
не мога да ти кажа точно какав е проблема.
поне тука не мога да го споделя мога да ти споделя ако оставиш някакви данни да ти пи6а там ако искащ де .

12-12-2006, 13:21
hm :-k

iiirish
12-12-2006, 13:33
няма такова нещо като любов или връзка от растояние. в една връзка не са важни само думите и това колко често ще си казвате "обичам те"! един поглед, един жест издават много повече както за човека, така и за чувствата, които изпитва той. очите са огледало на душата, а не думите и празните изречения.
та тук за любов не може и дума да става. тя или е изцяло обвързваща и поглъщаща и се раздаваш до край, или е краткотрайна и не даваш нищо

sherry
12-12-2006, 13:36
Та вие не сте се виждали наживо досега, не е точно връзка вашето :lol: Иначе е хубаво да се разбирате и да държите един на друг, но трябва да се срещате понякога :D Разстоянието е гадно нещо, но ако има желание и от двете страни, може да се виждате.
Съветвам те да поговориш много сериозно с нея, след като чатите от толкова много време и ти си хлътнал, защо не отидеш да я видиш най - накрая? То иначе няма смисъл само да си пишете и да мислите, че това е връзката...

12-12-2006, 18:21
има прекалено много неясности и мисля че най-добре е да се видите въпреки всичко... Така човек може да си пише и пише хиляди глупости, които обаче в действителност да не са вярни. Трябваше да си прецениш дали може или не може да се получи нещо между двама души на 150 км които никога през живота си не са се виждали... За мен това вашето си е чисто губене на време, ама ти си решаваш все пак.

BunnYY_f
12-12-2006, 18:45
За мен тази връзка е невъзможна, защото не сте се виждали, второ не вярвай на тези, които казват че за любовта ням пречки и че тея километри са някакво незначително разстояние, такива филми няма! Километрите са си причина, а пък и незнам как може да обичаш човек, който не си виждал и незнаеш как би реагирал в дадена ситуация!Това, което тя ти е казала че ще дойдее да живее при теб е просто за да се измъкне от човека в нейния град! Помисли и за друго, колко пъти е езвъртала нещата, за да не се видите! Това е моето мнение и ако искаш се вслушай в него, ако не прави това което мисилш за добре! Дано имаш успех!

SeXyTo_f
12-12-2006, 18:49
само не разбирам, вие....не сте се виждали, а пък имате връзка, нямате изневери.........ох, леле :mrgreen:

KisskilleRcHe
12-12-2006, 18:56
Въпросните запознанства през интернет са толкова хубави колкото и лоши. Това, че се познавате от цяла година и още не сте се срещнали е голям минус. Вече сте изгубили представа за реалността и сте преминали границата на отчуждение. Не е необходимо да познавам теб или нея, за да ти кажа, че не се обичате. Можеш да ми изброяваш стотици причини, но аз пак ще ти кажа, че грешиш. Докато не застанеш лице в лице с един човек, не знаеш нищо за него. Знам, че това, което четеш в момента никак не ти харесва, усещаш една неприятна и необяснима болка в областта на сърцето. Няма да приемеш думите ми на сериозно, за това ще се опитам да се аргументирам.
Интернет може да ти предостави милиони начини за контакт м/у двама или повече потребители, но няма как да даде онзи "живот" на разговора. Защо? Защото липсва най-важният компонент - езика на тялото. Именно той играе огромна роля в отношенията ни с останалата част от света. Мога да изрека думата "не" по три различни начина и ти веднага ще уловиш смисъла на всеки един от тях. Във виртуалното пространство, обаче това е невъзможно. Мисля, че сам се досещаш какво искам да ти кажа.
Не си повтаряй, че я обичаш - грешиш. Най-вероятно сте привързани един към друг, да, но влюбени... едва ли.
Ако все пак стане, така че се видите, сам ще разбереш какво имам впредвид.
Ако тя се дърпа се опитай да разбереш защо. Постави картите на масата и тегли чертата. Просто използваш стандартното "или-или". Една година е твърде голям срок за подобна връзка. До сега трябваше да сте излезнали.

Много съм съгласен с теб..... Точно!!!

rosko_bosko
12-12-2006, 23:45
"sherry"
Работата е там че точно сега не мога да се видя с нея заради другия човек,ще и създам проблем ако отида сега,тя иска сама да се справи но незнам дали ще успее.Той я следи и е перко(не у ред с акъла)опасен е и ме е страх ако отида да не и направи нещо.Просто е направила голяма грешка която сега се опитва да поправи,но сама незнам как ще стане да се оправи.А досега мисля че оправданията и за да не можем да се видим са напално обясними предвид как и каде живее,и какви проблеми има.

rosko_bosko
12-12-2006, 23:53
"BunnYY_f"
Както вие жените имате 6-то чувство така и аз сам сугурен че тя ме обича,аз също,ако бях настоявал да се видим щеше да е насила,а аз не мога да накарам насила някой,мога но не искам,няма да има желания ефект,просто лошо стечение на обстоятелствата и доста проблеми.Не мога заради такива грешки да сгреша ще чакам колкото трябва та дори и след това да ми каже че не ме иска и не иска да е с мен.Аз ще сам щастлив че сам я обичал и няма да спра никога да я обичам.
Благодаря ти все пак.

rosko_bosko
12-12-2006, 23:58
"SeXyTo_f"
Да така е.Но и да се смееш и да не се смееш се тая,тва че не сме се виждали още не е проблем,и това време ще дойде.

hoseto_
12-13-2006, 00:19
мечти, мечти, мечти. Е поне са безплатни. Аве rosko_bosko как може да си толкова сигурен в чувствата си или пък в нейните като не сте се виждали. На снимка поне виждал ли си я(и пак не е сигурно дали ти е пратила нейна снимка), говорил ли си с нея (чувал ли си и гласа). Казала ти била че можело да дойде да живее при теб. То туй да не е концерт пожелание. Замисли се ако дойде наистина ти какво ще правиш. Работиш ли? Изкарваш ли достатъчно пари за да я издържаш?

rosko_bosko
12-13-2006, 00:24
hoseto_
Виждал сам нейни снимки над 50 и тя мои толкова.
Говорил сам много време с нея по тел.
Докато си намери работа ще мога да я издаржам не се притеснявай за това.

hoseto_
12-13-2006, 00:34
щом си сигурен. само неразбрах едно. темата която си пуснал е със заглавие "Незнам и аз вече какво да правя!" т.е. искаш съвет. Всеки който е дал мнение по твоя проблем ти казва че нищо няма да се получи. Въпреки това ти все си в опозиция и контраатакуваш. Казваш че между вас ще излезе нещо и не приемаш други мнения. Значи вече си решил какво ще направиш. Неразбрах ваобще за какво си пуснал темата тогава.

12-13-2006, 10:59
hoseto_
не са ми казали така явно не четеш внимателно,казаха че може и да не стане,но не са сигурни няма и как да бъдат,а за нас казах че може да излезе нещо може и да не излезе все тая аз ще си чакам и тва е.Решил съм да чакам,но също така и да вися мнението на околните-и бях прав,явно за повечето от вас е непозната думата "НАДЕЖДА",което си е нормално.