PDA

View Full Version : ot razli4ni religii



12-12-2006, 07:47
U4ih s edno mom4e cqla godina i neprekusnato se 6eguva6e. Usmihva6e se. Pribirahme se zaedno i az mn go haresah :smt007
Imam 4uvstvoto 4e i toi me haresva (vse o6te)
Noprez vakanciqta toi razbra 4e az go haresvam i me vika6e da govorim no az i edna moq priqtelka samo bqgahme!
Nakraq toi se otkaza da me goni. Sled tova az otidoh pri nego i toi mi kaza 4e ne me haresva i da go ostavq.
Sega ne iska da me gleda daje. Kato me vidi i se obra6ta na drugata strana.
Sega naskoro razbrah 4e toi e bil evrein a az ne sam krastena no toi ne znae a i nqmam namerenie da se ka6tavam.
Ne sam siorna 4e me haresva6e no sega ne go vijdam. I az se otkazah no sega kato 4uq nqkoq po bavna esen i se se6tam za nego i ne moga da se zdarja i pla4a.
Imam 4uvstvoto 4e go obi4am!
Kajete kakvo da pravq :smt010 :smt010

koalka
12-12-2006, 10:15
Ами той ясно ти е показал,че не те харесва,но естествено не изключваме и възможността да се прикрива.Според мен един последен разговор ще свърши работа,за да си наясно какво наистина чувства или поне да ти каже нещо.И все пак не е трябвало така да бягате,сигурно се е разсърдил.

femile-devil
12-12-2006, 10:29
Sega shte si pomilish 4e zvu4i banalno tova,koeto shte ti kaja i makar da ti e trudno preodolei go!Dori nqkoi den toi da se varne toi ne zaslujava momi4e kato teb:)Toi ti e kazal 4e ne te haresva,tova ozna4ava 4e ti ne mojesh da mu igraesh po svirkata i da s s nego samo kogato mu e skimnalo 4e izpitva neshtu kam teb ili ne!Draj se zaslujavash pove4e:)

perky_girl
12-12-2006, 10:53
Хмм само не разбрах какво общо има религията?Да не бии да се жените,че да е от толкова голямо значение?! :smt017

Пробвай още веднъж,отиди при него и поговорете.Само двамата.Ако той и тогва те отхърли-всичко е ясно.Той не си пада по теб вече.Ако стане обратното-предполагам,че се досещаш какво значи.Но ходи ти при него,а не го чакай той да дойде,защото той 1 вече е 'тичал' след теб и 2ри път няма да го направи!

kobrichka
12-12-2006, 10:58
Според мен той вече ти е казал какво мисли за теб и че не те харесва не виждам смисал да се чудиш как да си го върнеш,защото той е казал какво мисли за теб.Няма смисал да говориш по 100 пъти с един човек.

BeBencEto
12-12-2006, 12:10
след като не те харесва...да си гледка работата..няма да тичаш след него...намери си някой друг...но все пак ако имаш толкова силни чувства към него му се извини и поговорете пак...не може винаги да ти бяга...

MoHuTo
12-12-2006, 12:12
Щом веднъж ти е казал, че не те харесва какъв е смисъла да говориш с него??? :-k По-добре се откажи, трябвало е като те е търсил да му отвърнеш, сега вече е късно!

vvs_go
12-12-2006, 13:07
mi kat si typa

iiirish
12-12-2006, 13:49
спокойно, perky_girl, аз също не разбрах какво общо има тук религията ;)

според мен това ти да бягаш със твоя приятелка, а той да те гони е лашешко и се прави в детската градина. не ми е ясно защо запълвате форума с подобни простотии когато има толоква по-смислени теми?! :-s

12-12-2006, 15:46
спокойно, perky_girl, аз също не разбрах какво общо има тук религията ;)

според мен това ти да бягаш със твоя приятелка, а той да те гони е лашешко и се прави в детската градина. не ми е ясно защо запълвате форума с подобни простотии когато има толоква по-смислени теми?! :-s

6te ti otgovorq za6to! Za6toto moje da ima i miliardi takiva temi,no vsqka e razli4na i e za razli4en 4ovek. Na tova momi4e moje bi i e taka za purvi put i za neq moje .... ne , za neq E vajno kakvo da napravi.
Kakvo ot tova 4e ima i "mnogo po-smisleni temi"? Za teb vav vsi4ko trqbva da ima smisal i da e PRFEKTNO???????
Kakto kaza ---> istoriqte e lape6ka. I naistina e , no tova ne zna4i 4e ne trqbva da pi6e6 v temata, za6toto ako nqkoi ne i kaje mojeda ne se nau4i ( ne kazvam 4ezaduljielno 6te se nau4i de) i da produljava da pravi ne6tata lape6ki. :wink:
Kato temata ti pre4i. prosto NE pi6i v neq! Tova ne e li "mnogo po-smisleno"?

nasty_f
12-12-2006, 15:48
Мииии...Това,което пишеш тук ми е доста познатичка история,само че не се отнасяше за мен,а за един мой много добър приятел.Споделяше ми.Посоянно й пращаше смс-и и бяха толкова хубави,а тя все му отказваше.Той й се обаждаше,за да я помоли да излезнат и тя му казваше,че е съгласна и като дойде време да се видят тя го прецакваше като не идваше...Набра ме жал за него,а не е някой грозен и тъп...Напротив,дори и е много хубав,найстина,и много добър и умен.Той и се обаждаше да я пита защо не идва,а тя минава с оправданието,че имала работа и не знам си кво...Приятелка ми е,но понякога ми идеше да се скарам с нея,поне да не беше приемала да излизат ](*,) ....Нооо доста се отплеснах,исках да кажа,че с това той престана да я търси и дори я намрази...Същото както при теб,само че дано не те мрази :lol: ...Това сме ние момичетата...Дааа,винаги сами си проваляме всичко,особенно аз и после дакато се осъзнаем какво искаме...Вече е мнннооого късно :lol: ...Бих те посъветвала да му пишеш,че искаш да се видите и да си поговорите нормално,спокойно и да изясните всичко...Айде успех от :wink: мене

iiirish
12-12-2006, 19:34
спокойно, perky_girl, аз също не разбрах какво общо има тук религията ;)

според мен това ти да бягаш със твоя приятелка, а той да те гони е лашешко и се прави в детската градина. не ми е ясно защо запълвате форума с подобни простотии когато има толоква по-смислени теми?! :-s

6te ti otgovorq za6to! Za6toto moje da ima i miliardi takiva temi,no vsqka e razli4na i e za razli4en 4ovek. Na tova momi4e moje bi i e taka za purvi put i za neq moje .... ne , za neq E vajno kakvo da napravi.
Kakvo ot tova 4e ima i "mnogo po-smisleni temi"? Za teb vav vsi4ko trqbva da ima smisal i da e PRFEKTNO???????
Kakto kaza ---> istoriqte e lape6ka. I naistina e , no tova ne zna4i 4e ne trqbva da pi6e6 v temata, za6toto ako nqkoi ne i kaje mojeda ne se nau4i ( ne kazvam 4ezaduljielno 6te se nau4i de) i da produljava da pravi ne6tata lape6ki. :wink:
Kato temata ti pre4i. prosto NE pi6i v neq! Tova ne e li "mnogo po-smisleno"?

много по-смислено е да флудиш темата ;)

12-12-2006, 20:36
ama ne moga dagovida za6toto toi kandidatstva i sega e v 4astno y4ili6te.
Znam 4e 6te kajete 4e imam mn predrasudaci , no tyk idva problemas religiqta ili moje bi aistina ne se izrazih kakto trqbva, po to4no v sredata!
1. Toi e bogat (mnooogo bogat) no NE Go HARESVAM ZARADI TOVA a i razbrah 4ak prredi sedmica
2. Ne iskam da zavisq ot nego ili naprimer toi da mi pla6ta v kafeto narimer. Ne iskam da ostavam dlujna na nqkoi i to za pari.
3. I da me haresva, to ne e 4ak tolkova seriozno ,4e da se hvane s momi4e kato men. (ot izvestno vreme razbrah ot SIGOREN izto4nik, 4e toi si haresva edno momi4e ot 4astnoto u4ili6te)

Razbirate li, za da stane ne6to toi ne trqbva proso da me haresva, a da sum ne6to osobeno za nego. Za6toto i roditelite mu ne sa mn saglasni da ob6tuva mn mn s "prostoludieto", no toi go prave6e vse pak.
Posle se okaza 4e bil MetAl ,a az nesum mn saglasna s razbiraniqta na tozi tip hora.
Ve4e imam 4uvstvoto, 4e s nego sme ot Mnogo RAZLI4NI svetove.
A i ako me haresva toi v nikakuv slu4ai nqma da mi go kaje sega 6toto az sam 7mi klas i trqbva da y4a. SIgorna sum, 4e znae kolko e vajno za men da vlqza v nqkoe dobro u4ili6te.
$ak sega razbiram kolko sme razli4ni, no kolkoto ida e nevazmojno da me haresva i o6te po-nevuzmojno da sme zaedno az pak go ..... obi4am :smt009
Ami sega .............. ?

BrokenInnocence
12-12-2006, 20:54
Темата ми изглежда точно като написана от 5- годишна. Първо, наистина е било простотия на н- та степен да го харесваш и да бягаш от него. Второ, като ти е дошъл акъла в главата най- накрая, е нормално той вече да се е отказал. Трето, ако източника ти е толкова сигурен, значи няма смисъл да се оплакваш, независимо дали е само някакво си увелечение( а на мен на такова ми прилича) или си наистина влюбена в него си си пропиляла шанса с това момче отдавна.

12-13-2006, 06:38
mnogo umno da bqgate ot nego... kat si tolkoz prosta kvo o4akva6 sq? Hodi mu se umilkvai ina4e nikakuv 6ans nqma6

12-13-2006, 16:50
znaete li kakvo. Ve4e naistina go mrazq!
pak ot tozi"izto4nik" razbrah 4e vaprosnoto mom4e siimalogji me lujelo!
Ne moga da povqrvam!
tova io go kaza nai-dobriq mi fr koito e i negov dobur fr.
Toi si e igrael s mene .... :smt011
I kolkoto i da mi e gadno pak go OBI4AM i ponqkoga daje go SUNUVAM!!!!!!!
Ponqkoga se zamislqm i osuznavam 4e e po dobre dasi jiveq SVOQ jivot otkolkoto da jiveq ne4ii DRUG jivot i da se vodq po akula na nqkoi drug!
Prosto iskam da izbqgam ot vsi4o tyk i da otida na nqkoe drugo mqsto i i nikoi da ne znae kade i da zabravq za problemite. Vednuj se jivee i smqtam da go napravq....
puk ako re6i da me tyrsi toi, ve4e 6te e prekaleno kusno.!!!!!!
Za6to mn 4esto v jivota stava taka?!?

perky_girl
12-13-2006, 17:49
от кой град си?

12-13-2006, 17:56
Sofiq

perky_girl
12-13-2006, 17:59
обаче аз отново не те разбрах,какво общо има религията с цялата работа?
1во говориш за отношенията м/у ва
после за това,че той имал повечко пари,после,че харесвал друго момиче и най-накрая,че се е майтапил с теб!
Какво общо има религията?! :smt017

12-13-2006, 18:41
Ei hora, trqbva mi SPE6NO pomo6t!!!!!!!!!!
taka, edna fr mi dade skypa mu i nz za kakvo sa si govoreli,no tq me razpitva6e v skypa za nego i ako mu go e pratila.....?
Kakto i da e Imammu skypa, toi nz 4e sam az, kazal i e 4e me mrazi i 4e sam bila svinq. Imam 4ustvoto 4e si4ko koeto i kazvam mu go kazva i ra6ta.!!!!
I sega da si pi6a li s nego, nz. Nz kakvo da mu kaja. Nqma smisal da go luja, a i nemoga da luja 6toto posle mi e gadno. Kakvo da pravq.
Pi6e mi.Barzoooooooo.

12-13-2006, 18:44
Ei hora, trqbva mi SPE6NO pomo6t!!!!!!!!!!
taka, edna fr mi dade skypa mu i nz za kakvo sa si govoreli,no tq me razpitva6e v skypa za nego i ako mu go e pratila.....?
Kakto i da e Imammu skypa, toi nz 4e sam az, kazal i e 4e me mrazi i 4e sam bila svinq. Imam 4ustvoto 4e si4ko koeto i kazvam mu go kazva i ra6ta.!!!!
I sega da si pi6a li s nego, nz. Nz kakvo da mu kaja. Nqma smisal da go luja, a i nemoga da luja 6toto posle mi e gadno. Kakvo da pravq.
Pi6e mi.Barzoooooooo.
hora molq vise barzo kazvaite!!!!!!!!! ne moga da go bavq pve4e !!!!!!

sledko_f>93
12-13-2006, 19:02
А той е еврейн :smt068 :smt067 :smt070 :smt071 :smt072
E ne razbrah 6to go napisa tfa ama kakto i da e.
Ta zna4i ima6e edna tema tyka za JIVOTA ili ne6to podobno. Ta pi6i si s nego. Ne ot tfoe ime. Do kolkoto razbrah e v skypa i moje da te blokne ;)
ta pi6i si s nego. Govoete si i sled vrememu kaji 4e si bila ti i taka :S
tfa mai e tupo ama aide.
"vednaj sejivee", a toi eprosto edno mom4e ;-)

12-13-2006, 19:32
ne mu pisah i toi izleze ot skypa i si napisa 4e e mn qdosan i t.n.
Amiako e razbral?
Imam 4ustvoto 4e si4ki zagovorni4at sre6ty men!
Nai posle se osuznah. Toi naistina me mrazi!!!!!!!
Nqma smisal dase zanimavam s nego. Toi e 6tastliv, az 6te se opravq i vsi4ko 6e e kakto predi...... :? mojebi.
i dokato go vijdam nqkyde nqma da go zabravq a toi mi e v skypa!!!
A do nqkude ne iskam dago zabravqm.
Vaprosa e dali da se prestruvam 4e sam ot nqkude drugade i da staneme fr ili damu kaja 4e sam az i vsi4ko da svur6i?
:-k :-({|=

12-14-2006, 15:41
e kajete de :( Molq vi se

Tender Poison
12-14-2006, 18:33
Ми мисля,че времето ти е отминало...за което сама си си виновна