PDA

View Full Version : КОЯ МАРКА КОМПЮТРИ СА НАЙ-ДОБРИ СПОРЕД ВАС



?????????????????
12-12-2006, 09:29
ЩЕ СИ ВЗИМАМ КОМПЮТЪР И ИСКАМ ДА РАЗБЕРА И ВАШЕТО МНЕНИЕ КОЯ МАРКА КОМПЮТРИ СА НАЙ-ДОБРИ

Mimka_sweet
12-12-2006, 09:32
#-o що не си го сглобиш сам

Sladkata_Nansi
12-12-2006, 10:10
Da i az sam 4uvala,4e sglobenite komputri sa nai-hubavi ;)[/quote]

BLaCk_LaDY_
12-12-2006, 10:54
na DELL ne sa loshi,no nai-dobre e sgloben ;-)

12-12-2006, 11:33
sgloben! \:D/

Crafter
12-12-2006, 17:12
Как така марка, драги?
Процесора си има марка, дъното си има марка, видето си има марка...
Различни компоненти - различни производители.

RedChil
12-12-2006, 17:19
Кво значи марка компютри?? :shock:
Споко,явно все още има някои хора,които казват на монитора - телевизор или още по-лошо - компютър! :lol:

TikiraYang
12-12-2006, 18:39
Земи таз ЩАЙГА

http://img240.imageshack.us/img240/7823/386fc5.jpg

Eleonora
12-12-2006, 18:59
Цел живот си мечтая за Правец6 :lol:

niGGa
12-12-2006, 21:03
предпочитам сам да си го сглобя.

machoka
12-12-2006, 21:11
Най-добрата марка е LG. Да, не лъжа, на моя на емблемата му отпред пише "LG" #-o

Amayo
12-12-2006, 21:30
Педпочитам да платя на някой да ми сглоби компютъра отколкото сам да се занимавам. А и съм чувал че най добри са пентиум 4. Моя компютър е най най доброто което има в момента на пазара. Гарантирано така ми каза шефчето в магазина. :smt098

InHell
12-12-2006, 21:32
Този който си направя сам - т.е. да си купя желязото, да си го разопаковам, и сам да си го сложа в кутията.
Иначе от марковите - цена/качество - Dell и HP.

P.S> Пък на мен отпред на кутията ми пише Creative :P

DetE-Idi0t
12-12-2006, 21:35
Най-добрата марка е LG. Да, не лъжа, на моя на емблемата му отпред пише "LG" #-o


Най-добрата марка е LG. Да, не лъжа, на моя на емблемата му отпред пише "LG" #-o Тва ти е CD ROM-a. :lol:

О боже, оле майко, леле майчице... :smt104 Съвместими ли са?!?!? :smt102 При мен и на двете пише "Йел Жи" Опасно ли е?!? :( :? [-o<

DetE-Idi0t
12-12-2006, 22:23
Най-добрата марка е LG. Да, не лъжа, на моя на емблемата му отпред пише "LG" #-o


Най-добрата марка е LG. Да, не лъжа, на моя на емблемата му отпред пише "LG" #-o Тва ти е CD ROM-a. :lol:

О боже, оле майко, леле майчице... :smt104 Съвместими ли са?!?!? :smt102 При мен и на двете пише "Йел Жи" Опасно ли е?!? :( :? [-o< Идиот. :lol: Ако не е на CD-ROM-а ще ти е на кейс-а. :-D

УЖАС!!! [-o< :smt073
Така де... :smt044 :smt044 :smt044 :smt046 Авторееее... авторе =D>

Mimka_sweet
12-13-2006, 08:32
еми на мене отпреде до копченцето пише ДеЛуКс :smt005

machoka
12-13-2006, 14:30
Най-добрата марка е LG. Да, не лъжа, на моя на емблемата му отпред пише "LG" #-o Тва ти е CD ROM-a. :lol:

ай, не думай бе Найте, аз си мислих че е рамта :(

TikiraYang
12-13-2006, 15:40
MB:M2N-E,nF570,UltraMCP AM2 CPU Athlon64 4200 x2 RAM:2x1GB 800Mhz,
VGA:7600GT DRR3 PSU:400W Dual12 sm

zawijdaite kopeleeeta :'>

Amayo
12-13-2006, 16:28
MB:M2N-E,nF570,UltraMCP AM2 CPU Athlon64 4200 x2 RAM:2x1GB 800Mhz,
VGA:7600GT DRR3 PSU:400W Dual12 sm

zawijdaite kopeleeeta :'>
Никаде не виждам да пише пентиум така че можеш да ме фанеш за шмайзера. \:D/

Master_88
12-13-2006, 16:40
Според мен сглобена конфигурация или HP

TikiraYang
12-13-2006, 16:44
MB:M2N-E,nF570,UltraMCP AM2 CPU Athlon64 4200 x2 RAM:2x1GB 800Mhz,
VGA:7600GT DRR3 PSU:400W Dual12 sm

zawijdaite kopeleeeta :'>
Никаде не виждам да пише пентиум така че можеш да ме фанеш за шмайзера. \:D/

toz pyk s negowiqt pentium se osra :],w momenta AMD sa po dobri

Amayo
12-13-2006, 16:55
Две ядра мислят по добре от едно 8) .

Който и да е
12-13-2006, 17:01
Amayo, ти си такъв смешко, че по-добре престани да пишеш за компютри. Пентиум 4 не са компютри, а процесори и далеч не са най-доброто на пазара и май през повечето време не са и били. Единствено Northwood беше нещо по-добро, ама Willamette, Prescott и Pentium D бяха такъв смех, че няма накъде просто. Ама какво да ти обяснявам, ти не знаеш какво e Prescott, Northwood и т.н. Най-доброто в момента е Core 2 Duo или Quadro ако имаш парите за него.

Amayo
12-13-2006, 17:09
Еми процесори ве батка, то е най важното. Компютрите не ги знам, самознам че отидох при човека дето разбира то компютри (повече от тебе) и му казах дай ми да бест и тва е положението.

12-13-2006, 17:18
И какво - той ти даде Pentium 4 вместо Core 2? Ясни сте ми колко разбирате - и ти, и той. :lol: :lol:

А между другото - аз правя компютри вече от 12 години...когато аз съм слагал процесори ти все още си си играл на "Не се сърди човече". Нищо лично.

Който и да е
12-13-2006, 17:19
Това горе бях аз.

Amayo
12-13-2006, 17:45
И какво - той ти даде Pentium 4 вместо Core 2? Ясни сте ми колко разбирате - и ти, и той. :lol: :lol:

А между другото - аз правя компютри вече от 12 години...когато аз съм слагал процесори ти все още си си играл на "Не се сърди човече". Нищо лично.
Не знам кой пентиум е само знам че е двуядрен процесор чич чирик да си ебе мамата.

InHell
12-13-2006, 18:23
Cray

тези са най-добрите, ама са малко по-скъпички :roll:

Абе заплюх си аз един X1 и сега събирам от закуски. Е верно, не ми достигат няколко милиона, ама... :)

mgxpower
12-13-2006, 18:28
Моя е сглабян всяка една част е различна марка :lol:

Amayo
12-13-2006, 19:50
Ояма, от коли разбираш - хубаво, но от компютър и понятие си нямаш!

Мачок, айде стига се ебава. :lol:
Не е нужно да имам за да давам съвети на хората ОТ ЛИЧЕН ОПИТ!!!!

Amayo
12-13-2006, 20:11
Брато на китайски ми говориш... :smt017

Mo6no4
12-13-2006, 22:16
Сори найстина съм тъп, ама незнаех, че имало марка компютри (като изключим dell)...

какъв компютър ще си вземеш зависи от това за какво ти е?... за игри, за офис, вместо печатна машина, просто искаш да слушаш музика и да гледаш филми... зависи за какво ти трябва. От това се определя и кое е най-доброто...

Amayo
12-14-2006, 11:23
[quote=Amayo]Пентиум какво е? ;)
Пентиум е нещо като мерцедеса на процесорите. А там разните китайски боклучета дето ми гги рекламирате са нещо като голфа на процесорите, създадени да си джиткате игрички и да изпушват от време на време ама тва е нормално. :-D

exelero
12-14-2006, 11:46
Вие се кефете на AMD
Аз искам е такъв Intel :)

Core 2 Extreme QX6700, Quad-core, 2.66GHz, LGA775, BOX : 2264.98 лв.

Или : P D 950 DUAL CORE, 3.4Ghz, LGA775, BOX : 453.00 лв.

black_boy
12-14-2006, 16:45
Как така марка, драги?
Процесора си има марка, дъното си има марка, видето си има марка...
Различни компоненти - различни производители.

InHell
12-14-2006, 18:35
AMD-то е по-икономичен. ;) На по-ниска честота може да преработи повече данни, защото има по-голяма шина. Демек по повече пътечки минават данните. ;) А на твоя език - нещо като мощен нискооборотен двигател. :mrgreen: Само, дето не е 12 литра.

Въобще не отивай натам, че до тука няколко грешки направи ;)

naikki
12-20-2006, 13:37
Ооооооо необразовани чада мои (TheNightRider го изключваме от това обръщение) и вашият ден ще доиде, и невежеството ще си отиде, но този ден е далееееече, далеееече :-)
Леле така не се бях смял от много време насам! Каква марка компютър пита :smt005 леле смехххх смееххх :smt005 :smt005 :smt005
А отностно Intel и AMD, аз на AMD хич не съм фен ама хич, може и да имат добри процесори пичовете, аз съм на принципа що е AMD - бегаийй :-) Аз съм с Core 2 Duo, само че моето е mobile (кадърните ще разберат какво имам предвид а за некадърните - това е процесор за лаптоп) на 1.66 GHz и работи като по вода! Нема проблем никакъв, за Pentium 4... :-) абе стават ама има къде къде по добри, за Pentium D - нищо не знам за това не споря.
На бач са ни дали едни лаптоп-и с Core 2 Solo - Пак работи като пушка - никакъв проблем.
А за AMD - последно гледах некъв як модел 64 битов процесор, но беше с 512 KB L2 cache :smt009 - (Celeron M има 1MB)
Аре пич и си взими компютър с марка - Proview, хем очите ти ще придобият приятно червен цвят като на алкохолик, хем след некои ден и 3-та ръка ще ти израсте и тем подобни нови органи.

Amayo
12-20-2006, 16:41
Ооооооо необразовани чада мои (TheNightRider го изключваме от това обръщение) и вашият ден ще доиде, и невежеството ще си отиде, но този ден е далееееече, далеееече :-)
Леле така не се бях смял от много време насам! Каква марка компютър пита :smt005 леле смехххх смееххх :smt005 :smt005 :smt005
А отностно Intel и AMD, аз на AMD хич не съм фен ама хич, може и да имат добри процесори пичовете, аз съм на принципа що е AMD - бегаийй :-) Аз съм с Core 2 Duo, само че моето е mobile (кадърните ще разберат какво имам предвид а за некадърните - това е процесор за лаптоп) на 1.66 GHz и работи като по вода! Нема проблем никакъв, за Pentium 4... :-) абе стават ама има къде къде по добри, за Pentium D - нищо не знам за това не споря.
На бач са ни дали едни лаптоп-и с Core 2 Solo - Пак работи като пушка - никакъв проблем.
А за AMD - последно гледах некъв як модел 64 битов процесор, но беше с 512 KB L2 cache :smt009 - (Celeron M има 1MB)
Аре пич и си взими компютър с марка - Proview, хем очите ти ще придобият приятно червен цвят като на алкохолик, хем след некои ден и 3-та ръка ще ти израсте и тем подобни нови органи.
Еми тва е истината. На бащата на лаптопа също му е хард кор дуо.

InHell
12-20-2006, 20:55
.

P4 беше мъртво роден с прословутия NetBurst.......който не оказа кой знае какъв напредък спрямо GTL+.......(прочети малко за Pentium M, който е предшественика на C2D, и ще разбереш защо P3@1500 размазва P4@2000 и защо първите вървят все още по $90 втора ръка), а D серията си е чисто и просто 2 ядра Р4 в един корпус.....и това че 9хх носиха много на клок.

Crafter
12-20-2006, 20:59
Ооооооо необразовани чада мои (TheNightRider го изключваме от това обръщение) и вашият ден ще доиде, и невежеството ще си отиде, но този ден е далееееече, далеееече :-)
Леле така не се бях смял от много време насам! Каква марка компютър пита :smt005 леле смехххх смееххх :smt005 :smt005 :smt005
А отностно Intel и AMD, аз на AMD хич не съм фен ама хич, може и да имат добри процесори пичовете, аз съм на принципа що е AMD - бегаийй :-) Аз съм с Core 2 Duo, само че моето е mobile (кадърните ще разберат какво имам предвид а за некадърните - това е процесор за лаптоп) на 1.66 GHz и работи като по вода! Нема проблем никакъв, за Pentium 4... :-) абе стават ама има къде къде по добри, за Pentium D - нищо не знам за това не споря.
На бач са ни дали едни лаптоп-и с Core 2 Solo - Пак работи като пушка - никакъв проблем.
А за AMD - последно гледах некъв як модел 64 битов процесор, но беше с 512 KB L2 cache :smt009 - (Celeron M има 1MB)
Аре пич и си взими компютър с марка - Proview, хем очите ти ще придобият приятно червен цвят като на алкохолик, хем след некои ден и 3-та ръка ще ти израсте и тем подобни нови органи.

Много тежко мнение. И на мен Мерцедес много ми се нравят, стопляш ли? Най-лесно е да посочиш комерсиалното и доказаното, а след това да се направиш на разбирач. Има една малка разлика между AMD и Intel. Каква е тя? Ами, цената, драги ми смехурко. Ако продължаваш да твърдиш, че те не могат да бъдат съпоставени съответно, като цена/производителност само кажи да ти пусна линк и да прочетеш - нещо, което явно не си правил.

Amayo
12-20-2006, 23:00
Ооооооо необразовани чада мои (TheNightRider го изключваме от това обръщение) и вашият ден ще доиде, и невежеството ще си отиде, но този ден е далееееече, далеееече :-)
Леле така не се бях смял от много време насам! Каква марка компютър пита :smt005 леле смехххх смееххх :smt005 :smt005 :smt005
А отностно Intel и AMD, аз на AMD хич не съм фен ама хич, може и да имат добри процесори пичовете, аз съм на принципа що е AMD - бегаийй :-) Аз съм с Core 2 Duo, само че моето е mobile (кадърните ще разберат какво имам предвид а за некадърните - това е процесор за лаптоп) на 1.66 GHz и работи като по вода! Нема проблем никакъв, за Pentium 4... :-) абе стават ама има къде къде по добри, за Pentium D - нищо не знам за това не споря.
На бач са ни дали едни лаптоп-и с Core 2 Solo - Пак работи като пушка - никакъв проблем.
А за AMD - последно гледах некъв як модел 64 битов процесор, но беше с 512 KB L2 cache :smt009 - (Celeron M има 1MB)
Аре пич и си взими компютър с марка - Proview, хем очите ти ще придобият приятно червен цвят като на алкохолик, хем след некои ден и 3-та ръка ще ти израсте и тем подобни нови органи.

Много тежко мнение. И на мен Мерцедес много ми се нравят, стопляш ли? Най-лесно е да посочиш комерсиалното и доказаното, а след това да се направиш на разбирач. Има една малка разлика между AMD и Intel. Каква е тя? Ами, цената, драги ми смехурко. Ако продължаваш да твърдиш, че те не могат да бъдат съпоставени съответно, като цена/производителност само кажи да ти пусна линк и да прочетеш - нещо, което явно не си правил.
В темата не се пита коe има най добро съотношение цена/качество. Просто кое е най доброто.

naikki
12-26-2006, 09:05
Ооооооо необразовани чада мои (TheNightRider го изключваме от това обръщение) и вашият ден ще доиде, и невежеството ще си отиде, но този ден е далееееече, далеееече :-)
Леле така не се бях смял от много време насам! Каква марка компютър пита :smt005 леле смехххх смееххх :smt005 :smt005 :smt005
А отностно Intel и AMD, аз на AMD хич не съм фен ама хич, може и да имат добри процесори пичовете, аз съм на принципа що е AMD - бегаийй :-) Аз съм с Core 2 Duo, само че моето е mobile (кадърните ще разберат какво имам предвид а за некадърните - това е процесор за лаптоп) на 1.66 GHz и работи като по вода! Нема проблем никакъв, за Pentium 4... :-) абе стават ама има къде къде по добри, за Pentium D - нищо не знам за това не споря.
На бач са ни дали едни лаптоп-и с Core 2 Solo - Пак работи като пушка - никакъв проблем.
А за AMD - последно гледах некъв як модел 64 битов процесор, но беше с 512 KB L2 cache :smt009 - (Celeron M има 1MB)
Аре пич и си взими компютър с марка - Proview, хем очите ти ще придобият приятно червен цвят като на алкохолик, хем след некои ден и 3-та ръка ще ти израсте и тем подобни нови органи.

Много тежко мнение. И на мен Мерцедес много ми се нравят, стопляш ли? Най-лесно е да посочиш комерсиалното и доказаното, а след това да се направиш на разбирач. Има една малка разлика между AMD и Intel. Каква е тя? Ами, цената, драги ми смехурко. Ако продължаваш да твърдиш, че те не могат да бъдат съпоставени съответно, като цена/производителност само кажи да ти пусна линк и да прочетеш - нещо, което явно не си правил.

Драги ми тъпако
недеи ми казва че не съм чел, защото аз колко съм прочел за компютрите ти не си виждал толкова книги накуп никога, но не са били по темата - лайната AMD или Intel, сещаш ли се, че които има пари отива и взима Intel, било то Pentium или Core/Core 2 и така натам, а който няма отива и взима AMD-то и започва с overclock-а
Бачкам в IBM, дали сам ли лаптоп с процесор Core 2 Solo, Всички настолни компютри там са с Pentium 4 HT, наи старите ни лаптоп-и там са с Pentium M, е питам аз, защо такава богата, голяма американска компания която сигурно няма пари е предпочела процесорите на Intel - защото са по-добри тъпако.
Аре ходи са clock-ни с още 50MHz процесора и дръж кутията отворена, за да се провертрява, че иначе ще изпуши...тъпак
Аре ходи лягаи

:?

FireAndIce
12-26-2006, 09:41
ABC са най-яките,препоръчвам ти

BeBencEto
12-26-2006, 11:08
каквото и да си говорим...aple е най-добрата марка...ама понеже....адски малко са хората,които могат да си го позволят...сглобен компютър е най-добре...Lg е добра марка..записвачка...и дбд устройство...

naikki
12-26-2006, 11:51
каквото и да си говорим...aple е най-добрата марка...ама понеже....адски малко са хората,които могат да си го позволят...сглобен компютър е най-добре...Lg е добра марка..записвачка...и дбд устройство...

Първо пише се Apple с 2 р-та...Ти кога за последно работи с МАС бе? От къде знаеш че Apple имат най-добрите компютри?


адски малко са хората,които могат да си го позволят
ахахахахахаха абе момче/момиче преди да напишеш нещо адски тъпо се поинтересувай поне малко, Mini mac започват от 599 долара, което ще рече не повече от всеки "нормален" компютър, Apple лаптоп-ите започват от 1099 долара...което е също толкова скъпо колкото всеки друг лаптоп. Това че ти си гледал филма "Хакери" 3 пъти тая седмица не означава Аррle имат най-добрите PC-та и много ми е интересно от де го измисли това че били "адски скъпи"
Вземи поразгледай малко
www.apple.com и после говори глупости


сглобен компютър е най-добре
Всеки един компютър е зглобен.....


Lg е добра марка..записвачка...и дбд устройство... пак правописна грешка, но не съм даскалица по Родна реч че да те поправям, на всеки се случва ;-) но все пак държа да го отбележа :-) а това че твоята записвачка е LG не означава че са най-добрите, просто са евтини и ги слагат на повечето компютри :-) това обаче не означава че не са добри, а просто че има и по-добри от тях.

От целия ти пост разбрахме че нито една дума от него не е вярна, така че пътувай!