PDA

View Full Version : ynijenie li e?



12-12-2006, 11:53
ami haresvah 1 mom4e, ama adski mn, oba4e az se izdunih na nqkolko pyti i nqma vry6tane nazad, sega si postavih za cel da go podludq, sm da go qdosam, da go iznervq.......\i si mislq 4e taka moje da go zabravq\, tva e 4e toi zn 4e imam 4yvstva kam nego, a az se opitah da go obedq v protivnoto \ama mai mai ne se polu4ava, za6toto nemoga da spra da go obi4am\... tva e 4e nemoga da svikna da ne 4yvam glasa my pone, ako ne da go vidq, NO kakto ve4e kazah nemoga da popravq storenoto, no i nemoga da go zabravq :(
4ukvah my na nqkolko pyti ot karti, koito toi nz 4e sa moi, no se yseti 4e sam az, draznq go, zn 4e ne e nikak priqtno nqkoi da postypva taka, kakto az; taq no6t napravo go podludih, bydih se mn 4esto, moje bi prez 4as, 4as i ne6to i my 4ukvah vseki pat, zn ot 3 do 7 sytrinta prez 4as.... ynijavam li se pred nego taka i ako da za6to, i kakvo vsy6tnost moje da si pomisli 4e pravq izob6to?
i ne kazvaite 4e se dyrja adski detski ili ne6to ot toq rod, za6toto zn 4e moje i da e taka :(
az sam na 17, a toi na 21

perky_girl
12-12-2006, 12:00
Малко ми е странно,момиче на 17 да пише по този начин но както и да е :-s Държиш се наистина много детинско!Според мен имаш няколко варианата:

:arrow: ходи и поговори с него
:arrow: продължавай да се излагаш с детските си постъпки
:arrow: ако наистина си твърдо решена,че искаш да го изнервиш има един по ползпотворен начин от пращането на безбройно много срелички и тем подобни детски постъпки - чувала ли си за израза: 'колкото повече се натискаш на едно момче,то толкова по-бързо му омръзваш,колкото повече му бягаш той толкова повече те желае" - мисля,че щом си на 17 ще схванеш каквто ти намаеквам.

Хайде помисли малко в/у това ;)

12-12-2006, 12:06
oooo da shvanah mersi ;)
i kakvo mi e na pisaneto

perky_girl
12-12-2006, 12:17
oooo da shvanah mersi ;)
i kakvo mi e na pisaneto


Радвам,се че си схванала.Само че нали знаеш :arrow: едно е да знаеш дадено нещо на теория, а съвсем друго на практика ;)
Пишеш на латиница,а мисля,че си българка!

BeBencEto
12-12-2006, 13:04
такам...мисля,че не аз съм човекът,който трябва да ти обяснява,какво да правиш,защото съм по-малка...мисля си,обаче че не трябва да го търсиш толкова често...не можеш да го убедиш,че не го харесваш по простата причина,че и ти не си вярваш..за това просто отиди и говори откровенно с него..така поне ще знаеш дали има смисъл да тичаш след него...

Talisman
12-17-2006, 20:40
Nap1lno s1m s1glasna s BeBencEto :-) [/u]

malkata_
12-18-2006, 10:34
ох мила....за какво му се навираш в ръцете...трябва той сам да идва при тебе...по малка съм от тебе..но знам це така не се печели момче...накарай го да се побърка...не му обръщай внимание толкова..флиртувай с други пред очите му...но не много че ще схване защо го правиш...просто не го търси толкова...така му омръзваш много бързо..аз моето гадже по тоя начин го "спечелих"...много го харесвах и в началото може да се каже че му досаждах...но се усетих и обърнах нещата когато той усети че вече не му обръщам внимание се побърка...липсваше му предишната "аз"...просто така разбра че ме "обича"...просто не му се навирай в ръцете :mrgreen: :wink: :twisted:

btw-на 16 съм :mrgreen: ::: ае късмет

PY_MACKA
12-18-2006, 11:38
:D
според мен по важното е 4е се унижава6 пред себе си пиле
ти луда ли си да седи6 цяла но6т будна заради някакъв, на които не му пука за тебе?
тупо зву4и като го кажем така нали
оная мацка дето е писала мн е мн права, даи му малко въздух и тои отново 6те поиска да бъде заду6ен

а не мисля 4е клипването е наи явния терор, смисъл, тъпо е

12-18-2006, 12:31
ami klikvaneto ne e teror, vsu6tnost pod teror imah predvid mn drugi ne6ta, koito napravo go izkaraha ot nervi, problema e 4e ne se vijdame po4ti za6toto toi e student, i nemoga da go nakaram da revnuva ot flirtovete mi s drugi mam4eta :)
kakto i da e, vse pak blagodarq na vsi4ki vi za otg., i vse pak ne mislq 4e e ynijenie da priznava6 gre6kite si

Whisperry
12-18-2006, 12:42
Ти сама усещаш, че си е жива излагация... едва ли можеш да забравиш някого и да го "изхвърлиш" от живота си, като му звъниш през час-два и то през нощта.. така му засвидетелстваш още повече внимание и наистина се излагаш... ако толкова искаш да го подразниш, има си начини... но моят съвет е тотално да го изключиш от мислите си - намери си друго по-ползтворно занимание... или друг обект на звънене :-D

12-18-2006, 12:47
lesno e da go kajesh, naistina zvy4i elementarno, ama ne e taka
pri men nestava

Whisperry
12-18-2006, 12:58
lesno e da go kajesh, naistina zvy4i elementarno, ama ne e taka
pri men nestava
Имах много подобен проблем :wink: Бях се вманиачила по един човек много отдавна, постоянно си мислех за него, търсех го в Скайп, побърквах се да пращам смс-и... но като видях, че няма каквато и да е реакция от негова страна, просто престанах.. всеки път, когато ми се приискаше да поговоря с него, да му пиша, мислех за това, че се излагам, че ми е под достойнството и че няма никакъв смисъл.. спирах си ръката буквално, намирах си друга работа, отвличах си мислите с музика, телевизия, разходки с приятели... и напълно го изхвърлих от мислите си. Дано и ти успееш, чувството да си се преборил е много хубаво, а и не вярвам да съжаляваш :wink: