PDA

View Full Version : Гадна объркана ситуация...



12-12-2006, 11:28
Ето какво искам да споделя, и предварително се извинявам, ако ви се стори прекалено заплетено:
преди няколко години доста харесвах едно момче, да го наречем М. Бяхме доста близки, но после аз направих нещо глупаво, всичко се провали, дори после известно време го мразех. както и да е мина време, порастнах, "поумнях" и един ден в живота ми съвсем случайно се появи Л. (да ко кръстим така). Мисля, че беше любов от пръв поглед, най-силните чувства, които някога съм изпитвала към някого. Обаче...(винаги има едно обаче :? ) се оказа, че той е влюбен в друга, която не му отвръща и поне според мен, изобщо не го заслужава. но какво да се прави, той си я харесва, и аз няма какво да направя, освен да се задоволя с приятелството му :smt010 :smt010
но това не е най-странното. от няколко месеца насам с М. отново се сближихме. много добре се разбираме, и се радвам, защото сме в един клас, а е хубаво да имаш някой близък между съучениците си. Дори му споделих за проблема с Л. и тогава изведнъж той започна да се държи много странно, да ме избягва. аз много се учудих на това, и тогава една приятелка от класа ми "отвори очите". как така не съм забелязала, че той ме харесва страшно много?? ](*,)
ами не съм забелязала, защото изобщо не гледам на отношенията ни в такава светлина от много дълго време. и съм наистина, ама наистина луда по Л. не мога да си представя да искам друг.... а там нещата май никога няма да се получат.
е, кажете как да постъпя. Обичам Л, но той ме има само за приятелка. М. ме харесва, а АЗ го ценя само като приятел. не искам да нараня никого, не искам и аз да бъда наранена....Гадна, объркана ситуация... ](*,) ](*,)

nasty_f
12-12-2006, 11:39
Да,найстина много объркана стуация.Бори се за любовта на Л.,но не знам дали ще успееш,като той си харесва друго момиче...Единственият вариянт е да спре да я хяресвя.
П.П.-Много ле харесва другото момиче, и в какъв смисъл не го заслужава?

IKisseDAGirL
12-12-2006, 11:49
eми нищо не ти пречи да пробваш с този М.. ако после работите не потръгнат, винаги можеш да скъсаш с него..

Ice Princess
12-12-2006, 11:52
eми нищо не ти пречи да пробваш с този М.. ако после работите не потръгнат, винаги можеш да скъсаш с него..

Хммм...нещо не ми харесва тази идея, тогава така или иначе ще го нараниш, а нали не искаш. Защо не се поотдръпнеш за малко и от двамата, изчакай нещата да се успокоят и да се изясниш сама със себе си от кого какво искаш. Дано всичко да се оправи :wink:

BeBencEto
12-12-2006, 11:55
spored men puk nqma smisul da se vrushta pri M.,zashtoto samo shte go narani,a tq kaza che go ceni kato priqtel..Za tova nai-dobriqt variant pone spored men e..da se borish za L.,no chestno kazano,zashto ne mu kajesh chuvstvata si...prosto pogovori s nego otkrito,za da ne sa detski istorii i v kraina smetka kato ne iska da e s teb pone da znaesh,che nqma smisul da si gubish vremeto za nego...

sherry
12-12-2006, 12:54
Ми след като този, когото ти искаш, не те харесва, тогава престани да се надяваш. М. може да те харесва, но и него отпиши, защото пък ти не го харесваш. Няма смисъл да пробваш с някого, който не те привлича. Остави ги настрана и дано бързо ти мине. Любов не се поражда насила. След като Л е вклюбен в друга, остави го. Продължи напред, ще срещнеш друго момче.

iiirish
12-12-2006, 14:02
направи така, че да имаш и със двамата чисто приятелски отношения. остави всякави други чувства настрана и техни и твои, и се опитай да създадеш едни напълно приятелски взаимоотношения, с които само ще спечелиш! а че онова момче те харесвало, а ти не си забеляза - това е твоя грешка. друг път просто се старай да не я повтаряш. първо добре си отваряй очите преди да споделиш, защото прекалената искренност може да нарани