PDA

View Full Version : Прецаках си монитора ;(



Smiley_Girl
12-12-2006, 14:45
Хора,помощ!Играх на една игра,от която ми се бъгва монитора.Обикновено ми праи проблеми с резолюцията,но аз знам как да си ги опражя.Обаче сега проблемът е по-голям - сичко ми е на обратно!!! С главата надолу!И мишката се движи наопаки!Рестартирах,опитах да възстановя системата,но не можах.И сега не знам какво да правя.Бърниках в настройките - пак нищо :smt010 Вий сте ми надеждата,кажете ми кво да правя.

one_more_minute
12-12-2006, 14:54
Здрасти, ще се опитам да помогна.. натисни дясното копче в/у десктопа, properties... От тук обикновенно се сменя картинката на десктопа и скрийнсейвъра, сети се нали? После чукни на Settings отгоре, после Advanced -> После в менюто отгоре трябва да ти се появи името на видеокартата (примерно Geforce не6то си..) От менюто вляво избираш NVrotate, после отдясно чукваш на 0 degree rotation...
Пробвай оттам, казвай ако не става, надявам се 4е помогнах..

:-D

Smiley_Girl
12-12-2006, 14:59
Здрасти, ще се опитам да помогна.. натисни дясното копче в/у десктопа, properties... От тук обикновенно се сменя картинката на десктопа и скрийнсейвъра, сети се нали? После чукни на Settings отгоре, после Advanced -> После в менюто отгоре трябва да ти се появи името на видеокартата (примерно Geforce не6то си..) От менюто вляво избираш NVrotate, после отдясно чукваш на 0 degree rotation...
Пробвай оттам, казвай ако не става, надявам се 4е помогнах..

:-DПомогна ми,мерси много :-D

one_more_minute
12-12-2006, 17:50
Пак заповядай. Веднъж стана така в информатиката. Първото, което направихме беше да обърнем монитора наопаки... Но някак си не стоеше добре естетически :-D