PDA

View Full Version : Oбичам?!



n0 CoNnEc7i0n =)
12-12-2006, 15:51
Обичам?!
Всяка година едно и също. По веднъж, два, три или повече пъти. Онези дълбоки пагубни състояния.
Обичам?!
Една песен, повтаряща се повече от веднъж, два или три пъти. Куплет, припев, куплет, припев, припев, куплет. И пея.
Обичам?!
Влудяващ гъдел някъде под лъжичката. Теб! Така де влудяваш ме. Казах ти го около веднъж или два, три пъти, ако не и повече.
Обичам?!
Repeat...
Мой черен ангел...
Обичам?!
Попита ме веднъж дали си спомням двата кръга. Да. Кратко и ясно. Знаеш...
Обичам?!
Оставях те хиляди пъти и хиляди пъти се връщах. Ето, днес пак се върнах. Позволи ми да остана! Няма да те оставям повече. Само още веднъж, два, три пъти... Не повече. Обещавам!
Обичам?!
Repeat...
Забранена моя любов...
Не искам да знам какво мислят другите. Защото аз мисля да ти кажа всички забранени неща, да ги повтарям много повече от веднъж или два, или три пъти ... докато не остана без устни, без език, без живот в себе си... Така искам!
Обичам?!
Repeat...
Цинична моя усмивка...
Моя тиха лудост...
Изгубена кауза...
Обичам?!
Repeat...
Няколко пъти...
Но само веднъж
Обичам! Теб!
Repeat?

Briseis
12-12-2006, 17:49
Написано е под много странна форма.Това е причината да ме впечатли и да ми хареса.

Friend_witH_Benefit
12-13-2006, 07:56
Това ми хареса много :) Наскоро четох и други твои и също са хубави, но това е написано в по-освободен стил и наистина е много хубаво :) Продължавай така :)

terry
12-13-2006, 16:56
vili , mili4ka, naistina kakto kaza aLL|aLoNe formata v koqto e napisano e stranna no i ti si stranno su6testvo[zatova i te obi4kam] no mnogo mi haresa! super e :!: