PDA

View Full Version : Малко помощ Плс



12-12-2006, 17:56
Значи имам сериозна приятелка която е по - малка от мене аз сум на 18 тя на 15 . и Тя на няколко пъти ми намеква че иска да правим Секс обаче аз не искам защото Е малка а всъщност е адски красива и много свесна и не искам да съжелява после някой ден ако нее с мен . Как да и го кажа Моля ви помогнете ми :(

radito
12-12-2006, 18:03
еми тогава ти изобщо що си я хванал?то нали все пак някой ден ше се стигне до това?!преди да тръгваш с някое момиче мисли бе човек!не казвам че секса е всичко,но просто в една връзка след известно време трябва и нещо повече-по-голяма близост! :!:

bulgarche
12-12-2006, 18:16
Случвало ми се е и на мен.
Процедурата е следната...ти се правиш на ударен, нищо не правите, скъсвате след известно време, после разбираш от нейни приятели и приятелки...че всъщност тя вече не движи с тях, станала е долна курветинка и е супер пропаднала :smt006
Е не е задължително да стане точно така, но...поне с мен е било

12-12-2006, 18:17
не не аз имам предвид че мисля че все още е рано да рпраим Секс ... ама тя не го мисли . и искам по някав начин да и го кажа ама незнам как :(

panterata
12-12-2006, 18:18
ами кажи и го в прав текст и готово. или пък правете.. и аз на 15 правих за 1ви път секс.. :)

|usHer_yeah|
12-12-2006, 18:20
Аз съм БЪЛГАРЧЕ Жестоко си прав братле и на мен ми се е случвало . Деа и ку***те . тфа са Момичетата

{Poison}
12-12-2006, 18:40
В повечето случаи,момичетата са тези,които отказват,щом тя иска значи така е преценила и смята,че е достатъчно зряла да го направи,отделен въпрос е на тебе,ако не ти се иска.

shizzle
12-12-2006, 18:45
Защо сте заедно, щом мислиш, че е прекалено малка за секс? Просто защото е сладка? И какъв е проблемът? Мислиш я за незряла? Е, смятам тогава, че изобщо не трябва да сте заедно.

Ако е курве (както някои тук се изказаха), тя ще си остане курве, ако не я задържиш по-дълго при себе си и я "превъзпиташ".

Ако не е курве, както е по-вероятният случай, тя иска да спи с теб, защото те обича и за нея това е начин да покаже чувствата си.

Това са положенията на фигурите по дъската, брат. Оттук сам решаваш как да изиграеш следващия си ход.

shalis
12-12-2006, 20:04
Mi tq 6tom iska da pravite sex, zna4i 4e smqta, 4e e gotova...Pyk ti ako ne iska6 o6te kaji i go napravo-dali da iz4akate malko, ili izob6to da ne 4akate...Ama men ako pita6, momi4eto 6tom si iska izob6to ne se pritesnqvai :o

12-12-2006, 22:53
Значи имам сериозна приятелка която е по - малка от мене аз сум на 18 тя на 15 . и Тя на няколко пъти ми намеква че иска да правим Секс обаче аз не искам защото Е малка а всъщност е адски красива и много свесна и не искам да съжелява после някой ден ако нее с мен . Как да и го кажа Моля ви помогнете ми :(

Отиваш и й го казваш - ето ти го начина

12-13-2006, 06:07
i kakuv e problema ne razbrah samo ahahaha