PDA

View Full Version : Кое е това момиче ?!?!?!!!!!



Friend_witH_Benefit
12-12-2006, 19:05
Има място, където можех да ида, за да бъда себе си! Сега отивам там, а на моето място седи тя. Имаше тайни, които само аз съм знаела ... сега ги знае тя. Не мога да повярвам! Насилвам клепачите си да се затворят, да не гледат тази гледка, И когато ги отворя всичко изглежда както преди, затварям ги отново а после пак поглеждам, накъдето преди секунди стоеше тя ... и тя отново е там! Уж всичко е същото, а всъщност всичко е променено?! В очите ми проблясва онзи пламък ............ осъзнавам че тя има всичко мое!!!
Коя е тя, откъде е?! Не, тя не може да бъде единствената, която ти искаш- та тя краде моя свят! Не, това не е истина, това не трябва да се случва, това е моя ден, това е моята нощ, това е моят свят ... НЕ!
Коя е тя ?! Кое е това момиче, живеещо моя живот!?
Имаше ли причини да не искаш да си с менн- ти каза че има, а аз незнаех за нея ... мислех че вината принадлежи на мен ... какво стана любов моя?!
Не... аз вече не мога да мечтая, но това което виждам е че тя е всичко, което аз съм и което искам да бъда ... и това ме убива!
Повярвай ... аз съм тази единствената, която те прави щастлив, която те кара да бъдеш тъжен, но аз не съжалявам за това, което направих ... за това което ние направихме, защото те обичах!
Но сега ти имаш другата, която открадна моя живот! ... Да, това все пак беше моя свят, и аз го поделих с теб, дадох половината на теб, половината запазих за себе си, а сега .... ТЯ ИМА ЦЕЛИЯ! Кажи ми кое е това момиче, което успя да открадне моя ден, моята нощ ... МОЯТ СВЯТ!

Това е едно от многото:) Приемам критика и мнения :)

Angel_Girl
12-15-2006, 18:43
=D> Браво!!! Много е хубаво!!!

ELiTyYy
12-16-2006, 13:09
МНОГО Е ДОБРО.... :cry: :smt010

Friend_witH_Benefit
12-16-2006, 16:19
Blagodaria i na dvete vi :) Radvam se, che vi haresva :)

natural
12-16-2006, 19:54
qko e dam :) i men me kefi :)

juSTkiddy
01-08-2007, 13:09
Много е доброо....Напрафу....СУПЕР!

01-26-2007, 18:45
Bravo mn mi haresva :) mn e smisleno :P

Metoman
01-26-2007, 18:49
Има място, където можех да ида, за да бъда себе си! Сега отивам там, а на моето място седи тя. Имаше тайни, които само аз съм знаела ... сега ги знае тя. Не мога да повярвам! Насилвам клепачите си да се затворят, да не гледат тази гледка, И когато ги отворя всичко изглежда както преди, затварям ги отново а после пак поглеждам, накъдето преди секунди стоеше тя ... и тя отново е там! Уж всичко е същото, а всъщност всичко е променено?! В очите ми проблясва онзи пламък ............ осъзнавам че тя има всичко мое!!!
Коя е тя, откъде е?! Не, тя не може да бъде единствената, която ти искаш- та тя краде моя свят! Не, това не е истина, това не трябва да се случва, това е моя ден, това е моята нощ, това е моят свят ... НЕ!
Коя е тя ?! Кое е това момиче, живеещо моя живот!?
Имаше ли причини да не искаш да си с менн- ти каза че има, а аз незнаех за нея ... мислех че вината принадлежи на мен ... какво стана любов моя?!
Не... аз вече не мога да мечтая, но това което виждам е че тя е всичко, което аз съм и което искам да бъда ... и това ме убива!
Повярвай ... аз съм тази единствената, която те прави щастлив, която те кара да бъдеш тъжен, но аз не съжалявам за това, което направих ... за това което ние направихме, защото те обичах!
Но сега ти имаш другата, която открадна моя живот! ... Да, това все пак беше моя свят, и аз го поделих с теб, дадох половината на теб, половината запазих за себе си, а сега .... ТЯ ИМА ЦЕЛИЯ! Кажи ми кое е това момиче, което успя да открадне моя ден, моята нощ ... МОЯТ СВЯТ!

Това е едно от многото:) Приемам критика и мнения :)
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

Friend_witH_Benefit
01-31-2007, 06:48
Има място, където можех да ида, за да бъда себе си! Сега отивам там, а на моето място седи тя. Имаше тайни, които само аз съм знаела ... сега ги знае тя. Не мога да повярвам! Насилвам клепачите си да се затворят, да не гледат тази гледка, И когато ги отворя всичко изглежда както преди, затварям ги отново а после пак поглеждам, накъдето преди секунди стоеше тя ... и тя отново е там! Уж всичко е същото, а всъщност всичко е променено?! В очите ми проблясва онзи пламък ............ осъзнавам че тя има всичко мое!!!
Коя е тя, откъде е?! Не, тя не може да бъде единствената, която ти искаш- та тя краде моя свят! Не, това не е истина, това не трябва да се случва, това е моя ден, това е моята нощ, това е моят свят ... НЕ!
Коя е тя ?! Кое е това момиче, живеещо моя живот!?
Имаше ли причини да не искаш да си с менн- ти каза че има, а аз незнаех за нея ... мислех че вината принадлежи на мен ... какво стана любов моя?!
Не... аз вече не мога да мечтая, но това което виждам е че тя е всичко, което аз съм и което искам да бъда ... и това ме убива!
Повярвай ... аз съм тази единствената, която те прави щастлив, която те кара да бъдеш тъжен, но аз не съжалявам за това, което направих ... за това което ние направихме, защото те обичах!
Но сега ти имаш другата, която открадна моя живот! ... Да, това все пак беше моя свят, и аз го поделих с теб, дадох половината на теб, половината запазих за себе си, а сега .... ТЯ ИМА ЦЕЛИЯ! Кажи ми кое е това момиче, което успя да открадне моя ден, моята нощ ... МОЯТ СВЯТ!

Това е едно от многото:) Приемам критика и мнения :)
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif
Интересен начин за изразяване на мнение :) Това че не ти харесва с нищо не ме трогва :) Но не смятам че трябва да ме изкарваш мръднала ....... :evil: but whateverrrrrrr ...... пиши каквото искаш :)

Josefinne
01-31-2007, 21:42
Ами... Като изключим тук-таме граматичните грешчицим мисля , че е добро на фона на последните бозички, които четох из форума. В смисъл, определено има потециал и чувство в тоя, което си написала. Може малко повече , как да кажа... Творчество в изказа да се прояви, да поизбегнеш тук-таме клишираните или сякаш заимствани от някой лош превод от чужд език словосъчетания ( като например " вината принадлежи на мен" ). Та , искам да кажа, че бива, има страст :)
На някои места наистина избива малко параноично, ама то е естествено за тийнейджърско съчинение :)
Успех занапраед и всичко най-хубаво ! :smt006

micikan
02-06-2007, 06:36
мацка на мен лично мн ми харесва...пълно е с истина..с тъга..с чувства..които малко хора са имали възможността да изпитат и точно по тази причина не могат обективно а си дадъ мнението...но на теб да те ти пука се пак ...евала... :D

Cheesy
02-06-2007, 17:08
Wow!Mn e dobro-brao

koalka
02-07-2007, 12:15
И на мен ми харесва много. :wink:

FiRe_LaDy
02-10-2007, 20:03
Mdam super e.Mnogo mi haresa.

Friend_witH_Benefit
02-15-2007, 14:58
Да кажа пак, че се радвам, че се възприема толкова добре от всички ви ... :) Мерси :P

alkobalko
02-15-2007, 15:15
Харесва ми.