PDA

View Full Version : iztreznqvane



zizi_sladkata
12-12-2006, 19:08
nqkoi znae li kakvo moje6 da napravi6 kat si se napil ma ne tolko 4e 4ak da pada6 a da ti e qko veselo i kat se pribere6 maikati i ba6tati da ne razberat ne6to da preporu4ate za piene za qdene pls

just_macka
12-12-2006, 20:15
emi glei sq du6ko-po princip ako zdravo si se otrqzala- Alka zaltzer pomaga... a ako prosto si na gradus-studeno du64e, polovin bira na sutrinta, kafence... zelev sok :-D moje i sok ot kiseli krastavi4ki :-D :-D :-D gadni4ko ama ima efekt

i vse pak konsumirai umereno-poslanie ot smirnoff :shock: :::

teenkopele
12-13-2006, 06:26
Лягаш и спиш. На другия ден ще имаш чувството, че танк е минал през главата ти, но ще отмине, споко. :wink:

12-13-2006, 12:13
tova deto sa go napisali pogore ne e vqrno (samo za sanq e istina) nai efikasniq na4in e da qde6 sladko(napivaneto se polu4ava to4no poradi ponijavaneto na kravnata zahar) izqjda6 edna...dve... tri vafli s dva 6okolada i si kukorqk

d3s0
12-13-2006, 14:42
явно някои хора хал-хабер си нямат от пиене ама имаче пускат постчета.
1.Съня винаги помага
2.Не пий никакви течности освен ако не се натурални
3.Ябълките помагат(ябълковата киселина разгражда метиловия алкохол).
3.Лимоновият сок не помага !!!!!!!!!
4. Сладкото помага
5. Внимавай да не се обезводниш
6. Майка ти и баща ти няма да те усетят само ако спът или са слепи повярвай ми. Няма нищо по-явно от пияната физиономия

n0 CoNnEc7i0n =)
12-13-2006, 16:20
кфи глупости просто ядеш 1 бейкролс със пица щото вунти яко и няма да се усеща миризмата на алкохола и гледаш просто да си легнеш по скоро и да избегнеш всякъв контакт:)

Friend_witH_Benefit
12-18-2006, 22:04
Eeee ako iskash da se narejesh pyk i da ne te hvanat trudno stavat ... az sym se pribirala mnogo zle i ne e imalo sluchai, v koito ako sa budni da ne me usetiat! Niama go toia variant, osven ako naistina sa slepi ili spiat ....... ne e neobhodimo da se nariazvash shtom ne iskash da te usetiat vashte ... :!: