PDA

View Full Version : nqmam si na ideq kakvo da pravq sega



qko_oburkan
12-12-2006, 21:04
Dosega vinagi sym si mislil che nqma da mi se naloji da tursq pomosht v tozi forum, 6toto uj si4ko mi beshe qsno...qvno sym burkal..
Nikoga prez jivota si ne sym se 4uvstval tolkova oburkan. Dosega vinagi sym smqtal che takova neshto kato lubov ot pruv pogled i sekfi takiva romanti4ni izmi6liotini su6testvuvat samo v fantaziite i filmite. Na 17 sym, mejdu drugoto. Predi nqkolko dni sre6tnah edno momi4e, s koeto ne se bqhme vijdali ot 5 godini, demek kogato za posledno sym q vijdal bqhme na 12...Ako trqbva da buda po-to4en bqh na subirane na stariq klas, v edna kru4ma. Ot momenta v koito q vidqh, do kraq na ve4erta ne mojeh da otlepq pogled ot neq. Samo che ne tqloto i...daje nai-strannoto e che pove4e ot chas(!!!) sled kato q vidqh zabelqzah prelestnite gurdi, koito sa i porastnali za teq 5 godini..ama ne im oburnah mnogo vnimanie, nito na ostanalata chast na tqloto i(koeto si e strahotno de). I tova nai-mnogo me ozada4ava, samo liceto i nai-ve4e o4ite me interesuvaha, samo tam gledah. A nai-strannata chast e che kato se sreshtnat pogledi dori ne useshtah i nai-malkata nujda da otmestq pogled, kakto e po princip kato se zazqpam v nqkoe hubavo momi4e...samo se usmihvah i tq na men. Prekrasna istoriq nali ? E da ama ne ! V razli4ni gradove sme, tq e v rodniq mi grad, az v Sofia. Problemut e che poslednite ve4e 3 dni samo za neq mislq. Purvona4alno dori ne mi hrumna che tfa moje da e lubov ili neshto ot sorta, za6toto i drug put mi se e slu4valo da mi haresa mnogo liceto na nqkoe hubavo momi4e, vqrno nikoga ne TOLKOVA i nikoga ne sym zqpal taka, no vse pak...
Ta shibaniqt mi problem e che sega ne moga da pogledna drugo momi4e..ima edno momi4e ot moq klas koeto dosta mi haresva i v posledno vreme mi davashe dosta qsni znaci che q interesuvam...sega kato q pogledna ne izpitvam i kap4ica simpatiq. Ne znam oshte kolko shte produlji tova. Ne moga da si u4a dobre, govorim si s priqtelite i az gledam otveqno v edna to4ka i mislq za neq. Kakvo e tova po-dqvolite :smt013
ne moga da povqrvam che tova bi moglo da se slu4i na men..ama stiga sym se vaikal..
Kakvo da pravq sega ? Dali da 4akam da q zabravq? ( kakto kazah, realist sym, nqma da trugna da ska4am ot prozoreca ot lubov, q, znam che vse nqkoga shte q zabravq..) Ama koga shte e tova nqkoga ?
Moje bi za da razberete po-dobre kakuv mi e problema trqbva da kaja oshte malko za sebe si..Az sym devtsven. Zashto li ? Ami to4no tuk e problema..pri4inata ne e, 4e sym nekaf neuda4nik. Prosto dosega chakah da sreshtna nqkoe momi4e i da si kaja "tq shte e". Chakah tova da stane ve4e dve godini. Nai-posle stana i KAKVO ? Tq e na shibani 120 kilometra ot men. Da chakam sledvashtata li ? Ebi mu maikata, zashtoto trqbva si4ko da e taka preebano ?!??!?!?!? Dve shibani godini chakam da sreshtna momi4eto s koeto iskam da buda i kogato tova nai-posle stava, tq e ot drug grad, na 120km, v koito nqmam rodnini, pri koito da hodq vakanciqta da kajem...Moga da i namerq telefona, imam 1-2 telefona na hora ot vuprosniq star klas, ot tqh shte iskam telefonite na drugi i taka dokato stigna do neiniq, tova mi e nai-malkiq problem. Vuprosa mi e zaslujava li si ? Ili po-dobre da se opitam da q zabravq kolkoto se moje po-burzo ?

12-12-2006, 21:34
Всичко зависи от теб. Откъде може другите да знаят дали няма да се разделите след това и т.н.? Никой не може да ти предскаже бъдещето освен някоя врачка, ама не знам дали има много смисъл да се занимаваш с тях.
И така моето мнение е че не трябва да я забравяш, поне опитай какво ти коства. Иначе това дето си мислиш, че си влюбен в нея едва ли е точно любов щото вие още нищо не сте имали, ама щом си казал... Пробвай е моя съвет, ако стане - стане, ако не нищо не губиш. И без това е от друг град и няма да се виждате. Ама пък ако се разделите и нямаш начини да я виждаш, дали няма да те боли повече? :-k Помисли си.

Crafter
12-12-2006, 21:39
Какво да пробва? Това не е кулинарно изложение на предястия и ордьоври. Човека каза, че между тях има 120 километра.

12-12-2006, 21:42
Ще я забравиш лесно повярвай ми ... докато сте били заедно не сте си говорили много не сте прекарвали доста време че да имаш доста спомени с нея и това ти е плюс ... Ти помниш единствено една физиономия за 1 вечер ... Ще я забравиш супер бързо тази физиономия.А и трябва щом казваш че сте на 120 километра и там нямаш роднини ... Ако и намериш телефона говорите си поддържате връзка,а ако се случи така че да отидеш при нея за 1 ден,ще е още по-лошо за тебе и тогава забравянето ще ти коства много дълго време!
:)

12-12-2006, 21:51
Crafter, да пробва "рибата" лятото когато си ходи в родния град :lol: :lol:

qko_oburkan
12-12-2006, 21:56
Az si mislq, samo tfaa pravq poslednite 3 dni i tova e problema, che nishto ne moga da izmislq, i 2te vuzmojnosti si imat plusove i minusi..Za tova kolko q poznavam, vse pak sym bil v edin klas s momi4eto 5 godini, ot koito v poslednite 2 bqhme dobri priqteli, vqrno che togava sme bili malki ( 11-12 godishni) i ot togava moje dosta da se e promenila kato interesi, no kato 4ovek edva li tolkova mnogo, v smisul che ne e kato da ne q poznavam hi4..puk i za tiq nqkolko chasa ne namerih da se e promenila osobeno kato li4nost, pone ne kym losho. Da ne zabravqme prokletiq finansov vupros, shtoot se pak za 120+ km stava na vypros, mnogo sym mislil i kakto i da go vurtq, absolutniq maximum e da moga da prez sedmica da q vijdam, za 1 den.
A da, i edin drug moment - tq si ima gadje. Tova ne me PRITESNQVA, a po-skoro VUZPIRA. V smisul, po povedenieto i poznah che imam dosta golemi shansove, zashtoto dori kogato i toi beshe tam, tq pak postoqnno poglejdashe kym men, a kogato se celunaha, gledashe kym men, za moqta reakciq, dali revnuvam predpolagam. Tova koeto me VUZPIRA e, momi4eto si ima priqtel, zashto da se borq da razvalq tqhnata vruzka, za da se vijdame vednuj na 2 sedmici ? Ne sym egoist, iskam nai-dobroto i za neq i za men. Drugoto neshto, koeto mi dava uverenost, e che predi vyprosnite 5 godini, v produljenie na dosta dulug period tq me haresvashe (govorq za 5 klas..) ama az togava se interesuvah ot edno drugo momi4e.
Taka kato cheta kfo sym napisal, imam 4uvstvoto, che ochevadno trqbva da opitam...Ama az dosega dori ne sym imal istinska vruzka s momi4e, poradi pri4ni, spomenati v predishniq mi post..nqma li da mi doide malko nanagorno purvata da e tolkova trudno, v smisul pri takiva obstoqtelstva ? Dali nqma si4ko da se preebe. Mi ako i precakam vruzkata s drugiq za ednoto nishto i samo da pri4inq bolka na sebe si, no nai-ve4e na neq, shtoto az se pak sym mom4e, puk i sym prejivql nemalko trudnosto makar i samo za 17 godini, ne e kato da se trushna da umiram zaradi lubov ?
Zashto nekfi oligofren4eta na 14-15 godini hodqt po gadjeta i 4ukat, a az 4ak na 17 godini shte sreshtna momi4e s koeto iskam da buda, no ne moga poradi nekfi oligofrenski preebani obstoqtelstva ? Ponqkoga jivotut e QKO SHIBAN

Crafter
12-12-2006, 21:59
Не го обръщай на майтап. Момчето съвсем сериозно иска съвет и явно го е закъсало.
qko_oburkan, забрави я. Това безнадеждно влюбване едва ли ще ти донесе нещо повече от болка и безсънни нощи.
За колко време ще я забравиш? Зависи. Ако искаш да стане бързо - бързо ще е. Започнеш ли да се двоумиш и да се чудиш, тогава ще се влачиш безцелно по улиците, като кретен доста дълго време.

12-12-2006, 22:11
Не го обръщам на майтап, няма значение...
Както и да е, според мен трябва да опиташ щото нищо не губиш. Ама има и едно друго положение и това е никога да не я забравиш.
Е това че си има приятел малко затруднява нещата, ама ше минеме и през него... Ако тя не го обича чак толкова и са си омръзнали, можеш да действаш. Но пак ти казвам помисли си и за себе си дали ще успееш да се справиш при едно любовно разочарование, защото както виждам ти е първото и не всеки успява да се възстанови напълно. Ако смяташ, че си силен психически - давай, но иначе се замисли. Помисли си много добре дали си заслужава, до колко е сериозно момичето и т.н. Защото после ако нещо се скарате и ти искаш да се оправите, а тя не ше ти е много кофти... И не се знае до колко ще издържиш ако се окажеш в улица без изход.

qko_oburkan
12-13-2006, 07:25
blagodarq na vsi4ki za otgovorite, v kraq na kraishtata reshih, che chovek vednuj jivee i ne trqbva da propuskam nikoq vuzmojnost, shte napravq kakvoto moga puk da stava kakvoto shte !