PDA

View Full Version : Вашите герои?



skate_warrior
12-12-2006, 22:12
Кои са вашите герои/идоли, заради които сте променили нещо в себе си, за да приличате на тях? Който са оказали влияние върху интересите ви, начина ви на живот, стил и общо взето всички тези, които ви вдъхновяват..

:arrow: вие сте ;)

Amayo
12-12-2006, 22:20
Не се водя по акъла на разни дришльовци. Целта е да направиш така че другите да искат да бъдат като теб.

Infatuated Inside
12-12-2006, 22:35
Герой си имам един, идоли нямам. (:
Не искам да подражавам на някого, няма хора, които да искам да имитирам като стил или начин на поведение. Аз съм си аз. Точка.
Има хора, на които се възхищавам и оценявам таланта им, в дадени отношения бих искала и аз да успея да се развия до така степен, както са направили те, но не мога да кажа, че са ми някакви идоли, хм. (:

Dr. Kazimbutt
12-12-2006, 23:41
Имам си идол, на когото се възхищавам, от когото черпя вдъхновение, но не се старая да съм точно като него. Аз съм си аз - уча се от кумира си, но не му подражавам.

teenkopele
12-13-2006, 06:14
Кои са вашите герои/идоли, заради които сте променили нещо в себе си, за да приличате на тях? Който са оказали влияние върху интересите ви, начина ви на живот, стил и общо взето всички тези, които ви вдъхновяват..

:arrow: вие сте ;)

Имам идол, на който се възхищавам, който ме е карал да променям някои неща в живота си, до известна степен. Не съм се старал да съм точно, като него, защото знам, че никога няма да мога да постигна успехите му и въобще всичко, което той е направил. :wink:

rosskata
12-13-2006, 18:06
:? Хвърлих се в мисли... Мисля, че нямам идол... Има хора, на които се възхищавам но съм прекалено мързелива и ината за да се старая да приличам на тях...

koalka
12-13-2006, 18:08
Аз поне нямам такъв човек,на който да подражавам и да ми се е променил с нещо живота,защото ми е идол.

BORISS
12-13-2006, 18:10
[img]

mgxpower
12-13-2006, 18:10
Това е пълна простотия правил съм го като бях в детската градина и накарах една жена да ми ушие костюм на Батман и настанаха едни времена тогава мислех се за безсмъртен ,че мога да летя всички бяха вдигнали ръце от мен :smt005 :smt005 :smt005 ,но всеки луд с номера си :D

quench
12-13-2006, 18:31
Знаех си,че и наците ще се проявят тук,рано или късно! Щом Хитлер е бил толкова велик,защо си е теглил курпума,а? Или е доблестно да избягаш от съдбата и живота,когато осъзнаеш в каква отрепка си се превърнал?

Моите герои са всички велики пълководци в историята. Вкл. и немските генерали от Втората световна,които въпреки нелогичните заповеди на умопобъркания си лидер са успяли да постигнат такива велики победи!

Пълководецът като характер ме привлича с умението си да ръководи най-неуправляемия ресурс - хората. Излседвайки "творбите" на генералите на бойното поле,ще се научите на важни уроци,които никой няма да ви предаде ей-така - например как да направиш жертва,за да постигнеш победа и как да разполагаш рационално ресурсите си в живота,без да се ръководиш от емоцията.

TikiraYang
12-13-2006, 18:36
Anis Cheurfa,Sess Houmaro,KJER :'>

BORISS
12-14-2006, 09:19
[quote="quench"]

quench
12-14-2006, 09:31
Значи се чувстваш беден,мизерен и незначителен и затова искаш да подражаваш на харизматичния лидер,така ли?
Виж,моето момче,докато ти си заровил нос само в една идея,аз съм се занимавал с много повече идеологии. Не съм ограничен,дори напротив. Но не е признак на смелост това да се самоубиеш,вместо с достойнство да посрещнеш загубата в очите на врага. Освен това екзекуцията на веоннопрестъпник е нормална (нека не говорим за престъпления срещу човечеството,но по заповед на Хитлер са били погазвани брутално принципите на международното право що се отнася до правата на военоплениците).
Който е извършил нещо,трябва да посрещне последствията - или в етнически чистата държава-утопия няма да има нужда от обществена справедливост,защото тя ще е въплатена в личността на народния лидер?
:wink: :wink:
freak,на спор не можеш да ме биеш,макар да съм сигурен,че в нападките си ще чуя много непознати за мен обиди.
а,да - снощи до от 11,30 до 4,00 сутринта гледах сайта в подписа ти - прилича ми на сайта на някоя футболна агитка,ще знаеш...

BORISS
12-14-2006, 09:43
[quote="quench"]

Unknow
12-14-2006, 09:50
Това че си сменял безброй идеи означава просто,че си несериозен и объркан човек.Отрепки като теб никога не биха си поставили велики цели и никога не биха се борили за тях,ти си просто поредния интернет дърдорко,сигурно на живо не можеш да си отвориш устата :lol:

Това за сменянето на идеите....въобще не съм съгласна с теб.Не означава, че е несериозен :wink: И като си такъв привърженик на Хитлер, трябва да знаеш, че и той доста често си е сменял идеите....мечтите и целите...преди да стигне до "великата си цел".Имал е доста разностранни интереси ... и той ли е бил несериозен според теб? Това човек да се интересува от повече неща показва нещо далеч от "несериозен и объркан човек" :wink:

BORISS
12-14-2006, 09:53
Това че си сменял безброй идеи означава просто,че си несериозен и объркан човек.Отрепки като теб никога не биха си поставили велики цели и никога не биха се борили за тях,ти си просто поредния интернет дърдорко,сигурно на живо не можеш да си отвориш устата :lol:

Това за сменянето на идеите....въобще не съм съгласна с теб.Не означава, че е несериозен :wink: И като си такъв привърженик на Хитлер, трябва да знаеш, че и той доста често си е сменял идеите....мечтите и целите...преди да стигне до "великата си цел".Имал е доста разностранни интереси ... и той ли е бил несериозен според теб? Това човек да се интересува от повече неща показва нещо далеч от "несериозен и объркан човек" :wink:

Аз също се интересувам от доста неща.Едно е да се интересуваш от различни неща,съвсем друго е да сменяш възгледите си от днес за утре.Хитлер от малък е бил националист,разбира се с течение на годините е доусъвършенствал възгледите си и е ставал все по радикален,но никога не е предавал идеите си.

Гошо гледа лошо
12-14-2006, 09:58
Моя идол е Раковски, Левски, Адолф Хитлер, Гьоринг, Химлер, Мусолини и най-накрая най-големия ми идол е Владимир Расате. Ако искаме да бъдем Българи и да запазим националноста и кръвта си ние трябва да изповядваме модерен национал-социализъм. В противен случай ще сме поредния поробен народ от доктрините на Ционизма, Илюминатството и Масонството, защото всяка над-национална институция обслужва еврейския елит, владеещ света със своите колосални финанси, изградени на базата на международни измами. Иначе сме си шибана нихилитна нация, която е мачкана и мачкана през вековете, сега доста младежи са запалени по хомосексуалните си идоли, често с еврейски и цигански имена като Давид Бекам и Азис. Наркоманията е мода, която всеки приема за газария, а стила на обличане и прически наподобява негроидните пънкарски лайна или пък ямайско-еврейските расти. Плюя на всяка една такава ИЗМЕТ. В България има и нормални хора, един ден те ще имат власт! Защото в условията на тоталитарната демокрация хомосексуалния и полу-човека, както и не-Българина, както и Българина-лайнар имат равен глас с Български изобратател, Български професор, Български учител, Български писател и т.н. Когато власта се даде на знаещи и можещи ръководители, които да имат истински експерти в дадената област (а както знаем България бъка от такива), тогава държавата ни ще стане нещо много мощно. Защита на Българска кръв и чест! Хляб и свобода! Семейство с деца! Това е което ще се случи и на всеки със своите псевдо идоли ще му кажа едно - ДА ГО ДУХА, иска или не един ден България ще бъде в ръцете на НАЦИОНАЛСОЦИАЛИСТИТЕ! Тогава вие лайнари и вашите лайнарски идоли ще бъдат по-ниски с една глава! НЕ СЕ БОРЕТЕ СЪС СПИНА - ПРИРОДАТА УБИВА ХОМОСЕКСУАЛНИЯ С ПРИЧИНА!!!

Unknow
12-14-2006, 09:59
Чакай малко де...кой тук ти говори за сменяне на идеите от днес за утре? quench ти каза, че се е занимавал с много идеологии.Ти разлика правиш ли? Значи...доусъвършенствал се :-k Разбрах....Само дето е искал да бъде художник....после е искал да стане архитект ....а тази негова идея се заражда много по-късно :wink: Въобще не е от дете

BORISS
12-14-2006, 10:01
Чакай малко де...кой тук ти говори за сменяне на идеите от днес за утре? quench ти каза, че се е занимавал с много идеологии.Ти разлика правиш ли? Значи...доусъвършенствал се :-k Разбрах....Само дето е искал да бъде художник....после е искал да стане архитект ....а тази негова идея се заражда много по-късно :wink: Въобще не е от дете

Това да искаш да си художник или архитект няма нищо общо с идеологията.И да те питам теб и другия олигофрен,какви идеи имате и как се борите за тях?

Unknow
12-14-2006, 10:04
Олигофрен :smt005 :smt005 Хахаха чакай бе дете ...ти въобще знаеш ли кой е той...или коя съм аз...какви идеи и цели имаме, за да говориш така? Щом питаш...ще ти кажа.Имам си доста идеи (цели) и си ги следвам...и успявам да си ги постигам....една по една. :wink: За сега не съм решила да превземам света...но ако реша ще те уведомя...и ще разбереш как ще го направя :smt005

BORISS
12-14-2006, 10:06
Малей,представям си идеите ти - да си купиш кола и да си намериш някой,който да те чука 3 пъти в седмицата? \:D/

Unknow
12-14-2006, 10:13
Малей,представям си идеите ти - да си купиш кола и да си намериш някой,който да те чука 3 пъти в седмицата? \:D/
Само 3? Ако е на ден...става :smt005 :smt005 Дааа...точно това са ми идеите... Абе ти или си наистина много прост (извинявам се), или и ти незнаеш какво искаш да кажеш! Първо говориш на quench за идеи... като той беше написал "идеологии" :!: Когато аз ти говоря за идеите на Хитлер...веднага сменяш на идеологии.Май както повече ти оттърва.От ИДЕЯ до ИДЕОЛОГИЯ има разлика...разбери я каква е и ела пиши :wink: И недей обижда...непознаваш хората с които спориш!

BORISS
12-14-2006, 10:15
[quote="Unknow"]

BORISS
12-14-2006, 10:16
Моя идол е Раковски, Левски, Адолф Хитлер, Гьоринг, Химлер, Мусолини и най-накрая най-големия ми идол е Владимир Расате. Ако искаме да бъдем Българи и да запазим националноста и кръвта си ние трябва да изповядваме модерен национал-социализъм. В противен случай ще сме поредния поробен народ от доктрините на Ционизма, Илюминатството и Масонството, защото всяка над-национална институция обслужва еврейския елит, владеещ света със своите колосални финанси, изградени на базата на международни измами. Иначе сме си шибана нихилитна нация, която е мачкана и мачкана през вековете, сега доста младежи са запалени по хомосексуалните си идоли, често с еврейски и цигански имена като Давид Бекам и Азис. Наркоманията е мода, която всеки приема за газария, а стила на обличане и прически наподобява негроидните пънкарски лайна или пък ямайско-еврейските расти. Плюя на всяка една такава ИЗМЕТ. В България има и нормални хора, един ден те ще имат власт! Защото в условията на тоталитарната демокрация хомосексуалния и полу-човека, както и не-Българина, както и Българина-лайнар имат равен глас с Български изобратател, Български професор, Български учител, Български писател и т.н. Когато власта се даде на знаещи и можещи ръководители, които да имат истински експерти в дадената област (а както знаем България бъка от такива), тогава държавата ни ще стане нещо много мощно. Защита на Българска кръв и чест! Хляб и свобода! Семейство с деца! Това е което ще се случи и на всеки със своите псевдо идоли ще му кажа едно - ДА ГО ДУХА, иска или не един ден България ще бъде в ръцете на НАЦИОНАЛСОЦИАЛИСТИТЕ! Тогава вие лайнари и вашите лайнарски идоли ще бъдат по-ниски с една глава! НЕ СЕ БОРЕТЕ СЪС СПИНА - ПРИРОДАТА УБИВА ХОМОСЕКСУАЛНИЯ С ПРИЧИНА!!!


=D>

BORISS
12-14-2006, 10:17
http://finalsolution88.com/images/20030816.jpg[/list]

Unknow
12-14-2006, 10:20
1. Чети какво пиша
2. Помисли малко
3. Разбери какво съм имала предвид

Говорехме за смяната на идеите (не ИДЕОЛОГИЯТА да поясня, че някой не ме разбира май) ... Не съм те питала защо е искал да става архитект.На мен ми е ясно ...запозната съм с биографията на Хитлер :wink: Знам защо не са го приели в академията, а и си личи от картините му :wink: Ти май не се разбираш сам...какво остава да разбереш мен

BORISS
12-14-2006, 10:22
1. Чети какво пиша
2. Помисли малко
3. Разбери какво съм имала предвид

Говорехме за смяната на идеите (не ИДЕОЛОГИЯТА да поясня, че някой не ме разбира май) ... Не съм те питала защо е искал да става архитект.На мен ми е ясно ...запозната съм с биографията на Хитлер :wink: Знам защо не са го приели в академията, а и си личи от картините му :wink: Ти май не се разбираш сам...какво остава да разбереш мен

xaxaxax

*Ти не пишеш нищо.

*Ти не мислиш нищо.

*И ти самата не знаеш какво имаш предвид. :)

BORISS
12-14-2006, 10:24
http:/

Unknow
12-14-2006, 10:28
Някой май не мисли много? Нищо...то ти е простено :mrgreen: Говориш глупости тука... нападаш неоснователно, без дори да четеш какво ти пише някой.Разбрал неразбрал ... "олигофрен" , "шматка" ...той Хитлер бил велик! Моите цели били нищожни ... нищожни ама цели нали? :wink: И след като незнаеш какви са те...как може да им даваш оценка? Защото не искам да завладявам света ( :smt005 ) и защото не живея с идеята за Хитлер .... и значи целите ми са нищожни и аз не се боря за тях? Жалък си и си смешен ... Глупаво и заблудено дете!

Добавено: Нямаше нужда от линка.... разглеждала съм картините му както ти казах.Ама кой да чете :wink:

skate_warrior
12-14-2006, 10:28
Ще спрете ли да осирате темата с глупавите си скандали??? Има ЛС-та като толкова искате да си чешате езиците...

Unknow
12-14-2006, 10:31
skate_warrior извинявай :(

По темата.Имало е хора на които се възхищавам.Хора които са постигнали много.Чак идол ... нямам :wink:

techCandy
12-14-2006, 11:41
Като всички други общо взето, има хора, на които се възхищавам, но чак
идоли не са ми. Накарали са ме да се позамисля за някои неща и после съм поработила над себе си, за да ги променя, понеже така ми се струва, че е правилно. Обаче те промените не стават просто така, с щракане на пръсти......иначе пък е позьорско и нереално некво...

scion_of_Storm
12-14-2006, 13:11
Nazis raus, Nazis raus, NAZIS RAUS DER WELT, RAUS DER WELT!
Айде велики нацисте разбери посланието ми на езика на твоя фюрер Адолфиньо. Както и да е...
Нямам особени кумири/идоли, имам хора на които се възхищавам малко или много. Но да приличам на друг- никога!

brain_stew
12-14-2006, 13:31
Аз лично си имам идоли, на които се радвам, харесвам ги, слушам ги (музикалнитед е), гледам филми с тях (с филмовите...ех Джони!), но чак да приличам на тях...не!Може би защото всичките са мъже (баси те са трима).Плюс тва, да копираш някой само защото го харесваш е глупаво.Възхищавамс е на възможностите на тея хора, на външния им вид, на таланта им, но не се опитвам да ги копирам в нищо!

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-14-2006, 14:27
skate_warrior извинявай :(

По темата.Имало е хора на които се възхищавам.Хора които са постигнали много.Чак идол ... нямам :wink:

=D> nqmam kakvo da dobavq :)

BORISS
12-14-2006, 17:32
Nazis raus, Nazis raus, NAZIS RAUS DER WELT, RAUS DER WELT!
Айде велики нацисте разбери посланието ми на езика на твоя фюрер Адолфиньо. Както и да е...
Нямам особени кумири/идоли, имам хора на които се възхищавам малко или много. Но да приличам на друг- никога!

Nazis raus Nazis raus AUS DEM KNAST \:D/

scion_of_Storm
12-14-2006, 19:46
Както кажеш, наци...

BORISS
12-14-2006, 20:20
[quote="exploitedteen"]

BORISS
12-14-2006, 20:27
Или направо си дай адреса,да ти дойда на гости ;)

BORISS
12-14-2006, 20:31
питай си другарчетата за адреса ми...
пак го знаят..

Шматко,аз те питам теб,нали беше много отворен,какво стана?

Unknow
12-14-2006, 20:32
Ti ne mlukna beeee ....Aman ot teb!

AFI
12-14-2006, 20:38
баси смешните хора дето има по форумите честно " ше ти смачкам физиономийката кажи къде живееш " хахахаххаха наистина допринесохте за веселата ми вечер :lol: бай дЪ уей BORISS кликането по клавиатурата не прави хората страшни :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

scion_of_Storm
12-14-2006, 20:42
Борисе, зъл си, националсоциалисте наш! :) Хайл хайл зиг хайл хайл!!!

BORISS
12-14-2006, 20:43
жк Овча Купел 1

още??

Не,вход,етаж и апартамент,няма да е зле да оставиш и телефон за контакт :lol:

Captain SHARP
12-14-2006, 20:44
Лелеее,много оборотни станахте бре! Май трябва пак да приберем нацистските свине обратно в кочината,а? :smt005 :smt044 :smt043

BORISS
12-14-2006, 20:44
баси смешните хора дето има по форумите честно " ше ти смачкам физиономийката кажи къде живееш " хахахаххаха наистина допринесохте за веселата ми вечер :lol: бай дЪ уей BORISS кликането по клавиатурата не прави хората страшни :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Ами умнико,разбира се,че не ги прави страшни.За това му искам адреса,за да бъде смазан наживо.

magesnik
12-14-2006, 20:44
Биг смайл!!! :lol:

Communist
12-14-2006, 20:45
Още ли не са баннали тоя антисемит :smt012 :smt012

BORISS
12-14-2006, 20:45
Лелеее,много оборотни станахте бре! Май трябва пак да приберем нацистските свине обратно в кочината,а? :smt005 :smt044 :smt043

Ти да не си от гей-скинхед асоциацията за борба с расизма хахахаха даеба и шматките :lol:

Unknow
12-14-2006, 20:46
баси смешните хора дето има по форумите честно " ше ти смачкам физиономийката кажи къде живееш " хахахаххаха наистина допринесохте за веселата ми вечер :lol: бай дЪ уей BORISS кликането по клавиатурата не прави хората страшни :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Ами умнико,разбира се,че не ги прави страшни.За това му искам адреса,за да бъде смазан наживо.

E666 bravo be.....ti golqm muj si :smt005

skate_warrior
12-14-2006, 20:46
#-o ](*,) ](*,) ](*,)

quench
12-14-2006, 20:48
Аууу,ама защо така жестоко,бре,народе?
Дори да не е политически,това все пак е форум! И БОРИСС,и експлойтед могат да си излагат идеите - ама не като се обиждат така жестоко! Ааа,ще взема аз да стана един модератор и тогава няма да мсеете "гъз" да кажете даже...
Детинщина....

BORISS
12-14-2006, 20:48
Още ли не са баннали тоя антисемит :smt012 :smt012

Представям си те и теб какъв си,100% си от Харипотъровците \:D/ ти си служиш с клишета от репертуара на западните империалистически медии,не те ли е срам :lol: иначе аз не се определям като антисемит,а като антиевреин,защото арабите също са семити,а много от арабите заслужават уважение,заради борбата с ционизма.

П.С.Знаеш ли колко чифути е избил Сталин и знаеш ли кой е убил Сталин?

skate_warrior
12-14-2006, 20:52
BORISS ти уважаваш Хитлер, но нали знаеш той колко е уважавал славянските народи? Не знам какво му харесваш.. ако си бил жив по негово време най-много да те затвори в концлагера и да ти пусне газ...

AFI whore
12-14-2006, 20:53
Още ли не са баннали тоя антисемит :smt012 :smt012

Представям си те и теб какъв си,100% си от Харипотъровците \:D/ ти си служиш с клишета от репертуара на западните империалистически медии,не те ли е срам :lol: иначе аз не се определям като антисемит,а като антиевреин,защото арабите също са семити,а много от арабите заслужават уважение,заради борбата с ционизма.

П.С.Знаеш ли колко чифути е избил Сталин и знаеш ли кой е убил Сталин?
боби дете на природата спри да използваш думички които незнаеш какво означават! :smt005

quench
12-14-2006, 20:55
БОРИССе,аз,а и предполагам и Комунист,не подражаваме на личности,а на идеи.

Communist
12-14-2006, 20:56
БОРИССе,аз,а и предполагам и Комунист,не подражаваме на личности,а на идеи.
Правилно предполагаш :wink:
П.С. снимката в подписа ти е доста интересна

BORISS
12-15-2006, 12:56
[quote="skate_warrior"]

BORISS
12-15-2006, 12:58
Още ли не са баннали тоя антисемит :smt012 :smt012

Представям си те и теб какъв си,100% си от Харипотъровците \:D/ ти си служиш с клишета от репертуара на западните империалистически медии,не те ли е срам :lol: иначе аз не се определям като антисемит,а като антиевреин,защото арабите също са семити,а много от арабите заслужават уважение,заради борбата с ционизма.

П.С.Знаеш ли колко чифути е избил Сталин и знаеш ли кой е убил Сталин?
боби дете на природата спри да използваш думички които незнаеш какво означават! :smt005

Тъпако,хайде посочи ми една такава думичка :lol:

BORISS
12-15-2006, 13:00
Communist,след като ме нарече '''антисемит'',отновo искам да те попитам какво е било отношението на Сталин към чифутите,и искам да те питам,знаеш ли кой е отговорен за смъртта на Сталин?

BORISS
12-15-2006, 13:07
"Болшевизъм, комунизъм и Българинът"

д-р Кирил Кирков

... За Съветска Русия Македония не е била никога Българска земя и винаги тя е подстрекавала нашите врагове като се е стремяла да създаде между македонските страни чувство на сепаратизъм. Един бегъл поглед върху "Малая советская енциклопедия" (том. VI, стр. 485-486) ще потвърди горното. Според писаното там, днес (1942г.) болшевиките считат нас, българите, като "поробители" на македонската свобода: "Македонците все повече и повече се осъзнават като отделна националност" ... "В 1912 македонския народ попадна под новия национален ред на "сръбските", "българските" и "гръцките окупанти", пише съветската енциклопедия. ... (стр. 62-63)

... А на 22.06 сутринта, в декларация на Молотов, относно целта на борбата, която започва Съветския съюз срещу оста, ясно проличава пасажа, където болшевиките заявяват "че ще поправят неправдите извършени над Сърбия и Гърция". - Кои неправди? Неправда ли беше, че след 20 годишно робство България си възвръща Македония, Тракия, Моравско с помощта на германските всепобедни бойци?! ... (стр. 63)

Unknow
12-15-2006, 13:10
Izvinqvai, znae6 li za kakvo sluji "Redaktirai" ? Trudno li ti e da si redaktira6 postovete...i kakvoto iska6 da si dobavq6....a ne da puska6 100 mneniq edno sled drugo?

Communist
12-15-2006, 13:15
Communist,след като ме нарече '''антисемит'',отновo искам да те попитам какво е било отношението на Сталин към чифутите,и искам да те питам,знаеш ли кой е отговорен за смъртта на Сталин?
Да, всъщност знам :evil:
Знам също за "лекарският заговор", за смъртта на другаря Сталин може да се спори доста, но предполагам че ти ще кажеш че евреина Берия го е убил :lol:
Освен това за нас комунистите не е важно дали човека е бял, негър, евреин и т.н. Ние водим класова борба, не расова!

BORISS
12-15-2006, 13:23
Communist,след като ме нарече '''антисемит'',отновo искам да те попитам какво е било отношението на Сталин към чифутите,и искам да те питам,знаеш ли кой е отговорен за смъртта на Сталин?
Да, всъщност знам :evil:
Знам също за "лекарският заговор", за смъртта на другаря Сталин може да се спори доста, но предполагам че ти ще кажеш че евреина Берия го е убил :lol:
Освен това за нас комунистите не е важно дали човека е бял, негър, евреин и т.н. Ние водим класова борба, не расова!

Убит е от Берия,разбира се.Освен това Сталин е имал прекрасен план - да създаде еврейска държава на границата с Китай,в която да изсели всички евреи.
Иначе ''класовата война'' е уникална тъпня,но както и да е,преди няколко месеца в София демонстрираха подобни борци за ''класова война'':

http://www.bgns.net/site/images/stories/actual/news/010506_sozprot/P5015054.jpg

http://www.bgns.net/site/images/stories/actual/news/010506_sozprot/P5015062.jpg

http://www.bgns.net/site/images/stories/actual/news/010506_sozprot/P5015134.jpg

http://www.bgns.net/site/images/stories/actual/news/010506_sozprot/novinar.jpg[/list]

BORISS
12-15-2006, 13:34
и ти сигурно си бил там, а??

Не,не бях.Не се събирам с подобни клошари,анарКо-комунисти \:D/

Unknow
12-15-2006, 13:35
и ти сигурно си бил там, а??

:smt005

BORISS
12-15-2006, 13:38
и ти сигурно си бил там, а??

Не,не бях.Не се събирам с подобни клошари,анарКо-комунисти \:D/

значи хем не си бил там, ама пускаш снимки и коментираш смело...

И защо трябва да съм бил там?Това беше официална демонстрация на ФАБ и Анархо Съпротива,това са снимкитe от техния протест,тези на снимките са техни активисти.

Unknow
12-15-2006, 13:39
BORISS, izvinqvaite 4e prekusvam sladkiq vi spor...koito s ogromen interes nabludavam, no na kolko godini si?

BORISS
12-15-2006, 13:42
хммм...
на снимките видях само един активист, а другото са пънкове...

Активистите на ФАБ са съвсем различни типчета, а Анархосъпротива няма..

:lol: Виж сега.Анархистите са пънкове,нормално е активистите им да са клошари.ФАБ са старите анархисти и поради факта,че са по-възрастни изглеждат почти като нормални хора.По-голямата част от софийските анархо отрепки са млади хора,наркомани,изглеждащи като тези на снимките.

black_boy
12-15-2006, 13:47
Vse o6te nqma takiva a i edva li 6te ima.Ne se vmania4vam do takava stepen

BORISS
12-15-2006, 13:47
ахахахахахахахахаха

значи анархист=пънк??? :lol:


значи имаме континуумен парадокс:
Анархизма като философска идея се заражда през 19-и век, а Пънковете се появяват през 70-те на 20-и...

cool...

Това няма никакво значение,кухар.Ти колко анархиста познаваш,колко Български анархисти си виждал?Не е казано,че трябва да си пънк,но почти всички съвременни млади анархисти са пънкари и наркомани.

BORISS
12-15-2006, 13:51
На една стена,близо до нас,пише: ''Анархист = Клошар'' :lol:

Communist
12-15-2006, 14:05
Communist,след като ме нарече '''антисемит'',отновo искам да те попитам какво е било отношението на Сталин към чифутите,и искам да те питам,знаеш ли кой е отговорен за смъртта на Сталин?
Да, всъщност знам :evil:
Знам също за "лекарският заговор", за смъртта на другаря Сталин може да се спори доста, но предполагам че ти ще кажеш че евреина Берия го е убил :lol:
Освен това за нас комунистите не е важно дали човека е бял, негър, евреин и т.н. Ние водим класова борба, не расова!

Убит е от Берия,разбира се.Освен това Сталин е имал прекрасен план - да създаде еврейска държава на границата с Китай,в която да изсели всички евреи.
Иначе ''класовата война'' е уникална тъпня,но както и да е,преди няколко месеца в София демонстрираха подобни борци за ''класова война'':

http://www.bgns.net/site/images/stories/actual/news/010506_sozprot/novinar.jpg
Не са ми много приятни по принцип...
Аз лично предпочитам по мащабните митинги, демонстрации
http://encyclopedia.quickseek.com/images/KPRF.jpg
http://img80.imageshack.us/img80/3664/bspjt4.png
http://sf.indymedia.org/mayday/topth_may_day_moscow.jpg
http://img399.imageshack.us/img399/2086/1majmedborgare2006du7.png

BORISS
12-15-2006, 14:43
Аз също:

http://youtube.com/watch?v=Ba-a1UnyZDY

А тези снимки,които даде,повечето не са от България,каква дейност имате комунягите в Родината?Опа...забравих - вие нямате Родина.Иначе циганските митинги на Бузлуджа с 50 000 мангала дошли с безплатни автобуси,заради безплатните кебапчета,на които се вика ''БСП!'',която няма нищо общо със социализма,са повече от смешни.

Communist
12-15-2006, 14:53
Аз също:

http://youtube.com/watch?v=Ba-a1UnyZDY

Какъв жанр е мелодията от клипа :smt017

scion_of_Storm
12-15-2006, 15:29
Доспа ми се като гледах тука какво е ставало. Борис обаче не отговори на колко е....А газови камери нямало. Чудно. Холокасти също е нямало, или? Пфффф...

BORISS
12-15-2006, 15:41
Аз също:

http://youtube.com/watch?v=Ba-a1UnyZDY

Какъв жанр е мелодията от клипа :smt017

Рок музика ;)

И все пак,''Българските'' комита развивате ли някаква дейност?

BORISS
12-15-2006, 15:45
Доспа ми се като гледах тука какво е ставало. Борис обаче не отговори на колко е....А газови камери нямало. Чудно. Холокасти също е нямало, или? Пфффф...

Холокауст – легенда или действителност?

Текста на тази брошура съответствува на доклада, който авторът изнесе на 21 септември 1991 г. в Нюрнберг на организирания от фондацията THOMAS-DEHLER цикъл от реферати на тема „Спорът на ревизионистите – нови изводи и противоречия“.


Дилемата

Какво представлява тaка наречения Холокауст
– „Всеизвестен исторически факт“?
– или „Лъжата на XX-ти век“, (Артур Буц)?

A. Стандартното мнение на утвърдените [казионни] историци:

„Изтреблението на 6 милиона евреи – предимно в газови камери –
е един „всеизвестен факт.“
Загадка: Защо света научи за това огромно престъпление едва след войната.

Дилемата :
Немислима е възможността, че едно престъпление от такъв размер да бъде държано от света скрито. За това премълчаване има само едно разумно обяснение.
Най-малко Чърчил, Рузвелт, Сталин или Папата в Рим трябваше да научат нещо за тези оргии на убийства. Тяхното мълчание би ги направило съучастници на нацистите, – една напълно абсурдна мисъл.

B. Резултата от изследователската работа на ревизионистите:

„За убийството на 6 милиона евреи и за съществуването на ”газови камери” няма доказателства “.
Според английският историк Ървинг (David Irving) твърдението за геноцида над евреите е измислица на „Службата за психологична война“ в Англия.

Дилемата :
Немислимо е, че една лъжа от толкова голям калибър може да се задържи повече от половин век по цял свят. Обаче, не може и всички хора през цялото време да бъдат смятани за глупци. Също, не може да се твърди, че „всички историци са продажни опортюнисти, глупци, страхливци или лъжци.“
При това, малко е за вярване, че целият политически елит на ФРГ – „народа на престъпниците-извършители“ – поема пълната отговорност за престъпленията, ако те не са се случили действително.
Задача на историческото изследване е да изясни тези противоречия. Доводите на ревизионистите не могат да изчезнат от света, след като биват премълчавани още по-малко ако дори биват забранявани. Свободата на научното изследване е едно човешко право; тя има предимство пред т.нар. политическа коректност – „political correctness“.

Декември 1994 г. Arthur Vogt


Холокауст – легенда или действителност?

Артур Фогт


I. Представяне на автора:

Аз съм швейцарец, роден през 1917 г. в Цюрих, и прекарах целия си живот в неутрална Швейцария. Годината на моето раждане беше съдбоносна за двадесетия век:
– това бе годината на „Декларацията на Балфур“1);
– това бе годината на Октомврийската революция, раждането на Съветския съюз;
– през същата година САЩ влязоха в световната война и поставиха своя печат върху разгрома на Германия. Последвалият диктат от Версай беше рождения час на националсоциалистическото движение. Хитлер бе последствието на Версай.

Моето природонаучно следване завърших като прогимназиален учител. Моето хоби са политиката и новата историята. Бях свидетел на завземането на властта от Хитлер. Втората световна война следях интензивно изучавайки всички достъпни ми сведения – също така и от източници на съюзниците. Слушах също новините от „Гласа на Америка“ и „ББС“. Показвам Ви картината на световните събития, така както аз лично ги преживях. Обаче, това, което казвам е моето лично виждане и в никакъв случай не е представително за мнението на един среден швейцарец.

Годината 1945 ми донесе часа на душевно озарение. Аз преживях всемогъществото на пропагандата, податливостта на влияние и колебливата нерешителност на масите. Пристигащите съобщения за ужасните престъпления на нацистите, ме правеха недоверчив. Не вярвах в съществуването на газови камери и още през 1945 година станах „ревизионист“. Обаче, аз бях сам с моето мнение, всички познати вярваха в Холокауста. Защо се съмнявах, ще Ви обясня по-късно.

Определение на понятието „Холокауст“

За да поставя рамки на своя доклад, трябва да определя понятието „Holocaust“. „Нацистите умъртвиха с газ по време на Втората световна война 6 милиона евреи“. Това твърдение стои във всички учебници малко или много така формулирано. Така нареченият Холокауст така бива изучаван във всички училища по света.
Холокаустът е единственото табу в днешно време, епохата, в която свободата на мисълта бива възхвалявана като свещено благо, време, в което дори съмнение в Христос и самия Бог са разрешени.
Искам да дам един обзорен преглед на цялостната тематика на т.нар. Холокауст. Най-напред ще изброя доказателствата, представяни от страната на „екстерминалистите“2). „Екстерминалисти“ са вярващите в Холокауста, считащи това престъпление за действително. След представянето на техните доказателства ще предоставя доводите на другата страна, на онези, които оспорват или се съмняват в това престъпление. Понятието с което тази мисловна школа бива означавана е „ревизионисти“3).
Уважаеми слушатели и читатели! Бъдете критични и не вярвайте всичко, което Ви се разказва. Създадете си също и за моите твърдения свое собствено мнение. За въпроси и коригиращи указания съм благодарен. Не ми е до това „да имам право“, а да изясня истината.

II. Основните доказателства на обвинителите

Доказателствата на обвинителите са три групи:
1. Документи
2. Показания на свидетелите (както на „жертвите“ така и на „извършителите“).
3. Присъди произнесени на процеси срещу военнопрестъпниците.

Какви документи са налични?

– По мнението на обвинителите враждебността на нацистите към евреите може лесно да бъде доказана с цитати, речи и статии на нацистките водачи.
– Депортациите на евреи от Западна и Средна Европа в полските концентрационни лагери са доказан факт.
– На конференцията при Ванзее (Wannsee-Konferenz) на 20 февруари 1942 г. бива решено т.нар. „окончателно решение на еврейския въпрос“ – стартовия изстрел за изтреблението на еврейството.
– Доставките на отровния газов концентрат „Zyklon-B“ от химическите заводи във Висбаден на концентрационните лагери е доказано с документите за това.
– Престъпленията на нацистите са доказани с безброй фотографии и филмов документален материал.


Свидетелските показания

са една важна опора на обвиненията. Не само преживялите „жертви“ са дали показания като очевидци; има също и „извършители“, които на разпит или пред съда признаха престъпления: Герщайн (Gerstein), Хьос, (H

BORISS
12-15-2006, 15:46
(продължение)s

scion_of_Storm
12-15-2006, 16:08
Да, а аз имам картоф в гъза. Благодаря, че ме просветли. pr0 sux0rzer.

BORISS
12-15-2006, 16:10
Да, а аз имам картоф в гъза. Благодаря, че ме просветли. pr0 sux0rzer.

Няма защо,а картоф в гъза да имаш е кофти :lol:

scion_of_Storm
12-15-2006, 16:13
Нали...същото като НС-ти където и да е :)

quench
12-15-2006, 16:25
БОРИССе,за нещастие,начина по който са изложени фактите в цитираното от теб по-горе могат да породят някои съмнения дали тълкуването на събитията от страна на автора не са мистификации...
Истината е някъде там...

Мисля,че само би спечелил,ако престанеш да отвръщаш с обидно-полемичен тон,защото заравяйки емоцията (дори да те предизвикат),ще обмисляш контрите си добре.

peps_from_mars
12-15-2006, 17:47
аз съм съвсем индивидуална личност и искам да се отличавам от дргите..немам идоли ,немам герои ...нищо немам...аз съм себе си.....аз съм само ЕДНА...а взема ли да подражавам на някой ше сме двама...затфа не стаа...а некой случайно напрай ли нещо като мен..аз моментално променям...шот както каам МРАЗЯ еднотипите... [-X [-X ту=ъй де...пак по темата...имам любимци немам идоли...оок?? :P :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :-D :mrgreen: :lol:

scissorhand
12-29-2006, 02:06
Имам си идол пък!
СЛАВА НА ПЕТЬО!!!! http://www.cheesebuerger.de/images/midi/konfus/a034.gif http://www.cheesebuerger.de/images/midi/konfus/a034.gif http://www.cheesebuerger.de/images/midi/konfus/a034.gif
вие може да не го знаете, ама аз го знам!
Освен това има и хора, на които се възхищавам адски много....не е само един, но като че ли най-силно се откроява Митко Воев (Р.И.П. :cry: ).

BrokenInnocence
12-29-2006, 06:24
Не подражавам на никой. И идоли не мога да кажа, че имам, но може би най- близкото до идол е един човек, който преди време ми помогна да осъзная нещо много важно за себе си и ми помогна коренно да променя живота си. Винаги ще съм му благодарна защото без него нямаше да съм това, което съм сега.

[Lucifer]
12-29-2006, 13:54
кефят ме родни мулен, арнолд, краси рядков, архимед, анди родик, майк шинода и много още други :)

Бунтар
12-29-2006, 13:55
Освен това има и хора, на които се възхищавам адски много....не е само един, но като че ли най-силно се откроява Митко Воев (Р.И.П. :cry: ).

Поклон пред светлата му памет.