PDA

View Full Version : Вашата TEEN вила ;)



martou
12-13-2006, 05:12
:smt006 Представете си, че имате собствена вила тип 70-те.
Имате ограничен бюджет от сорта на 200 лв. (отоплението на дърва, обаче ви е осигурено, все пак е зима)
Искате да я разнообразите, за да бъде приятна, като обстановка ;)

За сега моите идеи са ограничени..
*Латекс + различен вид свежа боя за всяка стена.
*Разнообразно осветление
*Лицата на социалистическите мебели да бъдат облепени в фолио.
*Снимкови преработки на Photoshop от личната колекция с френдовете сложена с семпъл рамки ..

п.п. Аз се намирам в такова положение, но все пак това е вид креативна дейност и я приобщавам към ИЗКУСТВО И ЛИЧНО ТВОРЧЕСТВО..
Хайде да се позамислим
:-k ](*,) :-({|= :smt017 --> :wink: :) :D :-D =D> =D> =D>

teenkopele
12-13-2006, 06:01
Ще вкарам някакви плакати, ще взема 2-3 кена (да прасна някоя бомбица на стената :mrgreen: ), ще си напълня хладилника с храна, ще купя някакви бири, ще викна приятели, ще пусна музика и ще се кефя на обстановката. \:D/ :wink:

machoka
12-13-2006, 14:41
Не искам да те обезкуражавам, но с/у 200лв ще си останеш само с идеите :?

Инак наблегни на осветление повечко + малко освежаване на стените, както каза. Прояви креативност, разнообразие и .. щипка импровизаця в първото и ще постигнеш приятен резултат ;)

Mimka_sweet
12-13-2006, 17:18
1.или аз съм мн тъпа и не фащам
2.или самата тема е мн тъпа
:smt017

mgxpower
12-13-2006, 17:44
Абе и от 30те да е къщата и след еди си колко време да ми се струполи на главата не ме бърка искам само приятелите ми да са с мен :D

quench
12-13-2006, 18:03
Винаги съм искал да изолирам с дюшеци по стените една голяма стая само за пого! Но толкова много стари дюшеци се намират трудно,а и знаем,че те са важни за родната монетарна система - нали голяма част от българите там си държат парите и няма току-така да се откажат от Дюшек Банк...
Аз бих я обзавел в хард индъстриъл стил - и по-евтино ще ти зилезе,защото матриалите ще бъдат за изхвърляне,така че може и с 200 кинта да свършиш нещо - поне лепило и гвоздеи да купиш.

feshankaa
12-13-2006, 18:42
Абе и от 30те да е къщата и след еди си колко време да ми се струполи на главата не ме бърка искам само приятелите ми да са с мен :D \:D/

LunaTriCk
12-13-2006, 22:10
защо да развалям ретро стила на вилата ? една диско топка(от онез кръглите въртящите се) и квото остане за алкохол.

drawers
12-14-2006, 09:02
1.или аз съм мн тъпа и не фащам
2.или самата тема е мн тъпа
:smt017

ти си тъпа и не фащаш


ще си купя бои, ще обрисувам стените (естествено в нормални количества) и всичко, което реша за добре, ще сменя крушките на лампите... :-)

Mimka_sweet
12-14-2006, 09:40
1.или аз съм мн тъпа и не фащам
2.или самата тема е мн тъпа
:smt017

ти си тъпа и не фащаш


ще си купя бои, ще обрисувам стените (естествено в нормални количества) и всичко, което реша за добре, ще сменя крушките на лампите... :-)хехе мерси :mrgreen: