PDA

View Full Version : ????????



prosto^azzzzz
12-13-2006, 07:31
4uvstvam se gadno i me e strah hora da ne e kato spa s priqtelq si toi da ne haresa tqloto mi i po to4no gardite za6toto sa malkiiii ina4e drugoto si haresvam i me strahh i srammm.pls pomognete miiiii ima li takava veroqtnos priqtelq mi kat gi vidi da ne iska da pravi sex s men ili da si kaje az 6e si nameera dr s po golemiii ili ne6to ot sortaa:))))))))))))

12-13-2006, 07:35
mi macka ob6to vzeto nqma takova opastnost ima mom4eta koito se kefat na malki gardi dr se kefat na golqmi; priqtelkata na brat mi be6e ne mn nadarena a toi se kefi taka da ima nali ma kfo 1 godina bqha zaedno spox gardite ne pravqt 4ovek ;)

ачката
12-13-2006, 07:42
ае хахахахах лудитеее :P нали си имаш п***а я си представи сега че му е малка пишката ко няма да го обичаш вече :lol: :lol:

d3s0
12-13-2006, 07:57
ами ако ти бяха олкова малки че да не можеха да го задоволя нямаше да се занимава с тебе, той да не е сляп. Щом си е решил да та вземе значи не се притеснявай.

|usHer_yeah|
12-13-2006, 08:02
ае хахахахах лудитеее :P нали си имаш п***а я си представи сега че му е малка пишката ко няма да го обичаш вече :lol: :lol:


хахаха Верно няма смисал да се притесняваш :)

ачката
12-13-2006, 08:02
а представяш ли си това да му е фетиш "малки гърди"... ебаси може а може да те обича страшно и да сте свързани здраво емоционално и физическите ограничения да са на 7 място :P както и да е може и да не е така щото съм пил даже прекалил а след пянска нощ ми идат сякви глупости на главата :!: :mrgreen: :shock:

mishok
12-13-2006, 08:31
абе щом не са ти на гърба бива, а и сигурно не са много космати ....

|usHer_yeah|
12-13-2006, 08:40
абе щом не са ти на гърба бива, а и сигурно не са много космати ....


еее стига бе тва вече беше брутално

SINDEL
12-13-2006, 09:44
Айде бе! Кво те е срам толко?
Има и мом4ета които НЕ харесват да прили4а девойката на дойна крава, така 4е щом въпросният индивид е с теб и минавате на фаза правене на секс, на4и гърдите ти си му харесват :wink:

shizzle
12-13-2006, 10:26
Има и мом4ета които НЕ харесват да прили4а девойката на дойна крава

Подкрепям! Аз самият съм един от тях. Вярно е, че съм пристрастен.. Но гледката на малки, стегнати гърди, когато момичето е върху теб, гърбът й извит в дъга от удоволствието и лунната светлина, пълзяща по тялото й.. АУ!

SINDEL
12-13-2006, 10:33
Има и мом4ета които НЕ харесват да прили4а девойката на дойна крава

Подкрепям! Аз самият съм един от тях. Вярно е, че съм пристрастен.. Но гледката на малки, стегнати гърди, когато момичето е върху теб, гърбът й извит в дъга от удоволствието и лунната светлина, пълзяща по тялото й.. АУ!


:-# :-#
Минута мъл4ание да си поме4таем вси4ки заедно :wink:
Мани, мани, така съм загоряла напоследък 4е 4ета тука някви постове и... направооо... :oops:

shizzle
12-13-2006, 10:40
:-# :-#
Минута мъл4ание да си поме4таем вси4ки заедно :wink:
Мани, мани, така съм загоряла напоследък 4е 4ета тука някви постове и... направооо... :oops:

И аз :| SINDEL, SINDEL, какво ти мисляаа (хахаха!! шш, да не чуе doky)

ачката
12-13-2006, 10:44
ае вие да не сте няква секта?! :-k

SINDEL
12-13-2006, 10:47
:-# :-#
Минута мъл4ание да си поме4таем вси4ки заедно :wink:
Мани, мани, така съм загоряла напоследък 4е 4ета тука някви постове и... направооо... :oops:

И аз :| SINDEL, SINDEL, какво ти мисляаа (хахаха!! шш, да не чуе doky)

Спокс, doky е пи4 :-D Разправяли сме се по отношение на няква тема, където бях писала 4е бих го правила с моми4е хипотети4но... ама се разбрахме :wink:
Ина4е... нали знеш - само свиркаш и съм твоя :oops:
А мене моят ако ме 4уе... не ми се мисли :::

shizzle
12-13-2006, 10:52
А мене моят ако ме 4уе... не ми се мисли :::

Моето извинение да съм загорял го казах. А твоето какво е, щом си имаш приятел :D

SINDEL
12-13-2006, 10:58
А мене моят ако ме 4уе... не ми се мисли :::

Моето извинение да съм загорял го казах. А твоето какво е, щом си имаш приятел :D

:oops: :oops:
Фана ме :) , нямам кой знае кво извинение - просто напоследък нямаме много време да се виждаме :-s
А освен това (съжалявам ако ше възмутя някой със следващото си изказване) ми се е приискало нещо 4уждо.. 4овещинка си е...на моменти :-s
Са тва НЕ зна4и 4е съм тръгнала да изневерявам или 4е ще(за вси4ки които си мислят да ме нападнат като хиени :-D )Ноо... shizzle си е сериозно изкушение :oops: :roll:

shizzle
12-13-2006, 11:19
Дами и господа, благодаря ви, че бяхте наши гости тази вечер и се надявам откровената свалка преди малко да ви е харесала.. защото публичността беше дотук. Нека завесите паднат, продължението е само за двама :twisted:

bungle
12-13-2006, 11:22
Хайде тройка.
Deal?

:lol:

SINDEL
12-13-2006, 11:25
Хайде тройка.
Deal?

:lol:


:evil: Нц! Не го деля с никого!!! :evil: :-D

:smt005 :smt005 Хех! Като ку4ета (ку4ки :roll: ) ше се избием заради shizzle.. Кой се оплакваше 4е да си мъж било кофти??!

bungle
12-13-2006, 11:26
Ееее,shizzle е офертичка. :lol: Всички го знаят това.
Аз съм му длъжница на него,че ми помага в пъклените планове... :twisted: Нооо....добре де,няма тройка.Много ме разстрои. :cry:

shizzle
12-13-2006, 12:03
Утре до довечера чакам доклад, bungle! И смятам, че вече няма да си разстроена. Един разярен мъж си е изживяване :D

Snoopy_
12-13-2006, 12:15
В леглото няма място за срам, страх, комплекси и т.н. Зависи изцяло от това какво правиш ти. Ако лежиш като трупче с извинение и чакаш той да действа, той като мъж естествено ще търси как да се възбуди и ще гледа всички тези неща. Лично аз ще ти кажа че няма да им отдели такова внимание, но щом толкова те притеснява просто го накарай да не стига до там да ги гледа, ами просто да се наслаждава на това което става, ако ме разбираш ;)

panterata
12-13-2006, 12:21
Хайде тройка.
Deal?

:lol:


:evil: Нц! Не го деля с никого!!! :evil: :-D

:smt005 :smt005 Хех! Като ку4ета (ку4ки :roll: ) ше се избием заради shizzle.. Кой се оплакваше 4е да си мъж било кофти??! и аз ще участвам в боя за shizzle :) хах амм а по темата - няма от какво да се тревожиш, повечето момчета предпочитат по малки гърди , а и щом е с теб значи те харесва такава каквато си.. не се срамувай изобщо :)

bungle
12-13-2006, 12:24
Shizzle е мой гуру и учител!
Долу ръцете от него.
Той е сакрален.
Хахаха.
И shizzle,ще я имаш докладната с най-големи подробности. Добре де,може и кратко описание.Както кажеш,такава ще я получиш.