PDA

View Full Version : PROBVAL LI SI METADON??



mad_doggy
12-13-2006, 09:19
iskam se zapoznaiq s nqkvi hora deto se lukuvat s metadon ii da razbera kvo e mnenieto na horata za metadona kakto na tezi koitoo go ispolzvat za le4enie taka ii na teq detoo prosto se drusat s negoo taka ii na strani4ni hora demek nabludateli detoo priqtelite im se lekuvat i takiva neshta aii \/

12-26-2006, 11:36
Не, Не съм. И Не искам да пробвам.
Метадона е измислен от аптекарите за да вземат клиентите на диларите.
от метадон няма нито един отказал се- и не е 4удно- абстиненцията от метадон е три-пъти по-дълга от хероиновата.

Basketball
12-26-2006, 11:52
Не, Не съм. И Не искам да пробвам.
Метадона е измислен от аптекарите за да вземат клиентите на диларите.
от метадон няма нито един отказал се- и не е 4удно- абстиненцията от метадон е три-пъти по-дълга от хероиновата.
A taka .. Chuq li NARKOTIK mi stawa qsno shto e !!!! :smt013

Violenza
12-28-2006, 20:10
Не съм опитвала и не искам и да опитвам.

sladoled
12-28-2006, 20:12
Не, Не съм. И Не искам да пробвам.
Метадона е измислен от аптекарите за да вземат клиентите на диларите.
от метадон няма нито един отказал се- и не е 4удно- абстиненцията от метадон е три-пъти по-дълга от хероиновата.
Абсолютно верно и проверено.

n0 CoNnEc7i0n =)
12-28-2006, 20:43
Metadona, dragi, e lekarstvo, koeto sluji za zamestitel na droga. Vsu6nost i metadona e narkotik, no e po-slab i ne bi trqbvalo da se pristrastqva6...do koloto znam oba4e se pristrastqva6.,..ne mi se e nalagalo da vzimam, i se nadqvam sda ne mi se i naloji

12-29-2006, 08:24
Metadona, dragi, e lekarstvo, koeto sluji za zamestitel na droga. Vsu6nost i metadona e narkotik, no e po-slab i ne bi trqbvalo da se pristrastqva6...do koloto znam oba4e se pristrastqva6.,..ne mi se e nalagalo da vzimam, i se nadqvam sda ne mi se i naloji

Не е "по-слаб"...

съшност даже е "по- силен", защото молекулите му "прилепват" по-плътно към рецепторите на клетките в мозъка.... Ако не беше по-силен нямаше да може да замества хероина.

Разликата е, 4е ефекта на хероина настпва бързо(т. нр "кик")а като отшуми абстиненцията също настъпва бързо, докато при маетадона
ефекта настъпва плавно и отшумява бавно... така 4овекът на метадон има време да отиде до аптеката за следващата дози4ка преди да се е свлякал на пода в гър4ове...
това става 4ак ден-два слрд последния прием..
Затова и метадона е УДОБЕН за държавата за разлика от хероина- хората на метадон не само 4е могат да ба4кат(защото не се мятат между блаженството и агонията всеки божи ден) но и искат да ба4кат, за да изкарат пари4ки за метадон4е...
Но основната разлика между хероина и метадона е същата кат разликата между коката и амфетите- синтети4ният боклук е по-евтин, по-зарибителен и ефекта му продължава по-дълго и не пре4и на работоспособността.
Направо се 4удя как не са пуснали амфети по аптеките :))

По тоз въпрос скандален аз съм неутрален- не употребявам нито опиати, нито стимуланти, нито техните синтети4ни аналози.
4иста тревица-бистра главица

12-29-2006, 22:21
Тва с рецепта ли се предписва?!!?!?!?!?

skate-more
01-07-2007, 15:20
за мене е по страшен и от хероин метадона =; тва е адска зарибявка никога няма да се друсам с метадон =;

teenkopele
01-08-2007, 01:52
Не, не съм. :wink:

sWeEt_SeEd
01-08-2007, 19:06
Метадон=shit.Дано родителите,които искат да откачат децата си никога не ги изпратят в клиника или да ги лекуват с метадон.Ако не можеш да го излекуваш с думи и сам...остава само да се молиш ...по добре да си отиде отколкото да излезе безчувствено зомби без душа и сърце..може да звучи гадно ама е така.Не са приятна гледка излезлите от клиника...изобщо даже-шибани промити мозъци. :?

machoka
01-09-2007, 13:31
Тук да ти приличаме на наркоманската дружинка, като тая пред блока ти всяка вечер?!

т. 11.