PDA

View Full Version : Moderated: Искам да смъкна 6-8кг. за по-малко от месец



pupi
12-13-2006, 09:48
Znachi imam sledniq problem.. iskam da smykna 6-8 kilograma . nqkakva naistina efikasna dieta koito nqkoi e izpital lichno i e imalo naistina efekt ako moje da se svalqt po byrzo v smisyl ne za mesec chak.. :( Ima edin malyk probelm obache ne moga da sportuvam mnogo zashtoto imam diskova herniq i diskova protuziq.. :( na 17 godini sym . 171 sym visoka i teja 65 kg

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

rali4ka91
12-14-2006, 10:01
Ауу дискова херния :( Много кофти мацка.Иначе една моя съученичка не спазва кой знае каква диета, просто не се тъпче непрекуснато и сутрин и вечер пие топла вода.По половин литър.Само топла(като за чай).Наистина смъква килограми

Drakthul
12-14-2006, 10:07
Ауу дискова херния :( Много кофти мацка.Иначе една моя съученичка не спазва кой знае каква диета, просто не се тъпче непрекуснато и сутрин и вечер пие топла вода.По половин литър.Само топла(като за чай).Наистина смъква килограми

От топлата вода ли се смъкват килограми? .. :lol: :lol:

По темата - отиди на диетолог .. :roll:

А за тва 6-8 кг. за по-малко от месец - от сега забрави за тва .. най-доброто отслабване е бавното отслабване, когато 'изгаряш' само и единствени масните депа ( мазнините по тялото ) и запазваш мускулатурата си .. и с едно хубаво НВД, оптималното е по 750гр. - 1 кг. на седмица .. ;-)

rali4ka91
12-14-2006, 11:03
Ауу дискова херния :( Много кофти мацка.Иначе една моя съученичка не спазва кой знае каква диета, просто не се тъпче непрекуснато и сутрин и вечер пие топла вода.По половин литър.Само топла(като за чай).Наистина смъква килограми

От топлата вода ли се смъкват килограми? .. :lol: :lol:

По темата - отиди на диетолог .. :roll:

А за тва 6-8 кг. за по-малко от месец - от сега забрави за тва .. най-доброто отслабване е бавното отслабване, когато 'изгаряш' само и единствени масните депа ( мазнините по тялото ) и запазваш мускулатурата си .. и с едно хубаво НВД, оптималното е по 750гр. - 1 кг. на седмица .. ;-)
Ами да смъкват се :) Е не със светкавична скорост но иначе да.А и да наистина толкова много изведнъж не се свалят, по добре бавно и полека и по темата обърни повече внимание на плодове а не на мазни неща или хамбургери и дюнери ;)

Drakthul
12-14-2006, 11:30
Ауу дискова херния :( Много кофти мацка.Иначе една моя съученичка не спазва кой знае каква диета, просто не се тъпче непрекуснато и сутрин и вечер пие топла вода.По половин литър.Само топла(като за чай).Наистина смъква килограми

От топлата вода ли се смъкват килограми? .. :lol: :lol:

По темата - отиди на диетолог .. :roll:

А за тва 6-8 кг. за по-малко от месец - от сега забрави за тва .. най-доброто отслабване е бавното отслабване, когато 'изгаряш' само и единствени масните депа ( мазнините по тялото ) и запазваш мускулатурата си .. и с едно хубаво НВД, оптималното е по 750гр. - 1 кг. на седмица .. ;-)
Ами да смъкват се :) Е не със светкавична скорост но иначе да. ;)

Обоснови се, щот тва няма ама никакъв смисъл .. :lol: :lol: :lol:

rali4ka91
12-14-2006, 11:40
Ауу дискова херния :( Много кофти мацка.Иначе една моя съученичка не спазва кой знае каква диета, просто не се тъпче непрекуснато и сутрин и вечер пие топла вода.По половин литър.Само топла(като за чай).Наистина смъква килограми

От топлата вода ли се смъкват килограми? .. :lol: :lol:

По темата - отиди на диетолог .. :roll:

А за тва 6-8 кг. за по-малко от месец - от сега забрави за тва .. най-доброто отслабване е бавното отслабване, когато 'изгаряш' само и единствени масните депа ( мазнините по тялото ) и запазваш мускулатурата си .. и с едно хубаво НВД, оптималното е по 750гр. - 1 кг. на седмица .. ;-)
Ами да смъкват се :) Е не със светкавична скорост но иначе да. ;)

Обоснови се, щот тва няма ама никакъв смисъл .. :lol: :lol: :lol:
Абе от къде да знам, казали са ми че се смъкват и това е, просто споделям.Искат съвет и го давам!Не виждам какъв е проблема да опита???А и не разбирам от химия и биология, за да кажа защо се смъкват килограмите!!! :smt019

Drakthul
12-14-2006, 11:49
Хубаво е човек да помисли преди да каже или напише нещо, но това идва с възрастта, забравя се ..

:lol: :lol:

rali4ka91
12-14-2006, 11:56
Хаха този който не си е на мястото си ти!Да то е хубаво и да спориш на тема по която си компетентен, а не виждам ти да го правиш...

Drakthul
12-14-2006, 12:07
Хаха този който не си е на мястото си ти!Да то е хубаво и да спориш на тема по която си компетентен, а не виждам ти да го правиш...

Защо вобще да ти обяснявам, като няма да разбереш? .. :lol: :lol:

Сам/а каза че не разбираш от биология и химия .. :lol: :lol:

rali4ka91
12-14-2006, 12:09
Айде па като толко знаеш обясни ти!

Drakthul
12-14-2006, 12:12
Айде па като толко знаеш обясни ти!

[-X Ама то няма нищо за обяснение .. :lol: :lol:

KaRameL_f
12-14-2006, 16:03
sega e vremeto na salatite i po to4no na zelevata (ima mn malko kalorii ,v stomaha rastitelnite vlakna se raz6irqvat i sazdavat use6tane za sitost)moje6 da probva6 bez hlqb,gazirano,meso(mazno),prosto ne se tap4i i qj zdravoslovna hrana.Samo taka se otslabva.Ne moga da garantiram 4e to4no 6 -7 kg ste se svalqt oba4e

DeHu4ka{P}
05-06-2007, 08:31
ето ти диета за 1 седмица 7кг горе долу се свалят...само че трябва да я спазваш стриктно. Кафето без захар , без мед сутрин а яйцата твърдо сварени. Днес съм на третия ден на диетата бях 165-54кг сега съм 52. Гоня 48кг и спирам;) Но всеки ден бягам на стадиона за около 1 4ас 4ас и половина. Ако искаш може и да ходиш. След като измине тази седмица на диетата започваш захранване. Два месеца ако издържиш по максимум 1 блокче шоколад на ден за сладко или бисквитка две... никакъв алкохол, избягвай соковете, пий много вода по 2-3литра на ден. Почни да се храниш до 7 пъти на ден като повече ядеш през деня. МММ салатите месото яйцата ...всичко си го разпредели така че вечер да поемаш най-малко калории. Ето и диетата: ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: 2 твърдо сварени яйца

Вечеря: парче сварено месо и салата с лимон по избор


2 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар, сухар

Обяд: 2 твърдо сварени яйца

Вечеря: шунка, салата, 1 ч.чаша кисело мляко без подсладители


3 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: зеленчуци, плод

Вечеря:2 твърдо сварени яйца, шунка, салата


4 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: 2 твърдо сварени яйца, сок от моркови

Вечеря: парче сварено месо и салата с лимон по избор


5 ден:

Закуска: настърган морков с лимон

Обяд: печена риба и домати

Вечеря: не се яде


6 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: 200 гр варено пилешко месо и салата

Вечеря: 2 твърдо сварени яйца и настърган морков


7 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: парче месо, кисел плод

Вечеря: може да се яде всичко

vivian
05-06-2007, 08:51
emi moq sau4eni4ka,smakna baq kilca za 10 dena.samo na meso i mineralna voda.kupuva6e si gotovi parjolki i si qde6e.moje da probva6.ima efekt,a i s meso nai-lesno se svalqt kilogrami.no ne tr da qde6 drugi ne6ta.10 dena ne e mn vreme.

Ниго
05-06-2007, 09:16
Прекръстете форума на "Козметика и глад" тук диети няма. 8 килограма за един месец е много - просто няма как да се свалят здравословно и да не се върнат после.

Това за топлата вода беше много добро - наистина ме разсмя. Ако се къпеш с гореща вода пак ли ще отслабваш? На мен са ми казвали, че ако не си изям закуската и ще ме вземе Торбалан.

Тая "диета" с обяд от две сварени яйца е направо великолепна. Аз такива мога да мисля по 20 на ден и нито една няма да има траен ефект.

И стига сте плюли животинските мазнини. Напрова ставате смешни. Страх ви е да изядете един жълтък, ама набивате вафли и кроасани.

05-06-2007, 16:30
Ниго, дуд .. тая тема е от демекмври 2006та.. :lol:

koalka
05-06-2007, 18:39
Хаха, тази диета, която госта е копнал, ама е пълна глупост.Казва се "японско чудо" и е толкова неефективна, че няма докъде просто.Казват ти, че се смъквало по 7 килограма на седмица, което е просто абсурдно.То това не е диета, а чист глад.Ти нищо не ядеш, а и да не говорорим да организма колко е вредно.

koalka
05-06-2007, 18:41
Темата е стара!