PDA

View Full Version : kak da ka4a 5kg ?



12-13-2006, 09:52
Trqbva mi za kratko vreme da ka4a 5kg.. moje li nqkoi kompetenten da mi predloji nqkakva hranitelna programa koqto da sledvam za da gi ka4a. Ne iskam da gi ka4a kato slanina po korema a ravnomerno i 4rez zdravoslovno hranene. Mom4e sum na 17.

theworldleader
12-13-2006, 10:03
яко храна... пиле..и хляб..

mgxpower
12-13-2006, 17:23
Значи ще ти кажа една изпипана рецепта от мен и много мои приятели!
Яж на първо място ориз ядки всякакви (фъстъци според мен най-добре)пий боза яж повече хляб банани с две думи наблегни на храни от семейство бобови :ориз ,боб , грах и нататък се сещаш.Опитай се да ядеш по 6 пъти на ден ,но не се тъпчи до преяждане просто хапни за да задоволиш глада след 2-3 часа яж пак ако го изпълняваш както трябва ефекта е гарантиран.Меда също много помага хапвай мед !
Но има и една спънка по принцип леко причината се крие в ЕГН-то в смисъл ,че метаболизма във организма на юношата и в организма на зрелия мъж е съвсем различен.Чак след като навършиш 22-23 години ще усетиш как ти се "лепи" всичко онова ,което хапнеш!Но все пак пробвай това с което ти казах да се храниш по-често ,но да е нормално хранене разделно най-вече резултата няма да е светкавичен ,но като измине малко време ще качиш!!!

УСПЕХ!!!

Mimka_sweet
12-13-2006, 19:24
папай манджа :-D

priti_kiti
12-13-2006, 19:58
папай манджа :-D хъх,то всеки човек си папа манджа и без да иска да напълнява,представи си :shock:

иначе съм съгласна с мега екс - повечко зърнени и шоколадови изделия, но не прекалявай ;)

niGGa
12-14-2006, 11:03
... леко причината се крие в ЕГН-то ...
А аз се чудех за какво служат последните цифри..
Яж по 6-7 пъти на ден. През 2 часа, като наблягаш на картофи, ориз, пилешко, телешко, риба, овесени ядки, мед, прости въглехидрати (компот, плодове) и млечни, яйчни и млечно-яйчни продукти.

12-14-2006, 11:23
яж поне 4 пъти на ден , ако имаш възможност от време на време вдигай тежести, пий протеин с по голямо съдържание на въглехидрати след тренировка и всяка вечер пради лягане протеин можеш да си вземеш от повечето аптеки

Crafter
12-14-2006, 15:45
Значи ще ти кажа една изпипана рецепта от мен и много мои приятели!
Яж на първо място ориз ядки всякакви (фъстъци според мен най-добре)пий боза яж повече хляб банани с две думи наблегни на храни от семейство бобови :ориз ,боб , грах и нататък се сещаш.Опитай се да ядеш по 6 пъти на ден ,но не се тъпчи до преяждане просто хапни за да задоволиш глада след 2-3 часа яж пак ако го изпълняваш както трябва ефекта е гарантиран.Меда също много помага хапвай мед !
Но има и една спънка по принцип леко причината се крие в ЕГН-то в смисъл ,че метаболизма във организма на юношата и в организма на зрелия мъж е съвсем различен.Чак след като навършиш 22-23 години ще усетиш как ти се "лепи" всичко онова ,което хапнеш!Но все пак пробвай това с което ти казах да се храниш по-често ,но да е нормално хранене разделно най-вече резултата няма да е светкавичен ,но като измине малко време ще качиш!!!

УСПЕХ!!!

Всичко, което MG каза е перфектно. Ще те посъветвам само да НЕ пиеш боза. Просто не искаш да знаеш от какво се прави.
Иначе основните правила при килограмите:
Редовно хранене; в никакъв случай да не остваш гладен дори и за минута, съвсем основни тренировки - лицеви опори, коремни преси... каквото се сетиш;
Проблема е, че нещата, които основно спомагат за качването на килограми вече са напълно изкуствени - прясно мляко, кисело мляко, боза. Яйцата поне още не могат да ги фалшифицират.

RedChil
12-14-2006, 16:37
Ейшш,бозата е творение на Господ!...Боза - :smt007

zoben_pitbul
12-14-2006, 17:25
Фитнес.С това хем се качват кила,хем са мускули,а и се оформяш.Обаче има един "недостатък"-много хора(сред които и аз :-D ) почват за тия 5 кила,а накрая и 15 малко им се виждат :::