PDA

View Full Version : NE MOGAT DA SE GAVRQT TAKA S NEQ!!!



vuzmYtena
12-13-2006, 10:05
4udq se kakvo stava prosto ne znam kakvo tolkova im stava na vsi4ki hora nai-dobrata mi priqtelka mi razkaza ne6to ,koeto me potrese(dai boje nikomu,no za6to to4no na neq!?) zna4i tq u4i v edna 'elitna' gimnaziq i e osmi klas i klasa i e nov ,no tova koeto mi kaza e potresava6to i ne moga da go razbera -nqkakvi ot neiniq klas postoqnno se ebavali s neq celili q s hrana,v4era i s4upili 4ina, postoqnno i podhvurlqt razni tupi repliki ot sorta na-'oo pak nqkoi se obadi mai liza ima ne6to da kaje ama xaaax tq kvato e tupaa' i tn,obidni ne6ta,daje se stignalo do kulminaciqta da i stovarqt nqkvi mrusotii po 4ina vklu4itelno se izhra4ili.. mene trupki me pobivat i ne moga da priema tova nqma da ostava edna ot nai-dobrite si priqtelki v podobna situaciq tiq maloumnici napravo i srivat samo4uvstvieto i vsi4ko ne e normalno ,trqbva da se vzemat merki! kakvo mislite po vuprosa i kak to4no bihte postupili v slu4aq? az smqtam da naviq edni moi aver4eta da gi nabiqt tiq liohmani 4e da im vleze malko mozuka v glavata TE NE MOGAT DA SE DURJAT TAKA S MOQTA PRIQTELKA !!!!!! 6te se razkaivat ,i ne samo ,4e 6te sprat,no i 6te q uvajavat adski mnogo!! osven tova-da se opla4e li na u4ili6tnoto rukovodstvo? Az imam mnogo idei,no iskam da vidq pripokrivat li se te i s va6eto,i da vzema nai-pravilnoto re6enie kak da q za6titq!!!Blagodarq vi.

PR0
12-13-2006, 10:50
boq ne reshava nishto, te ako sa typi samo oshte poveche sha q namrazat, kato gi nabiqt posle te nqma da q uvajavat, shte se strahuvat da i napravqt neshto da ne gi biqt pak, No nqma da q uvajavat

real-girl
12-13-2006, 10:53
PRO a kakav ti e saveta na tebe

real-girl
12-13-2006, 10:56
I az s1m protiv nasilieto,no qvno v slu4aq 4ovek1t,koito strada ot nasilie i to mn stra6no-psihologi4eski e tvoqta priqtelka! Ne biva da q ostavq6 sama v taq situaciq,bori se s neq za spravedlivost,naistina moje da kaje na klasnata si,makar 4e onezi samo 6te i se smeqt,no kakvo i puka v kraina smetka,te kato sa takava izmet,no e qsno,4e nqkoi,koito sedi nad tqh s avtoritet,trqbva da gi uniji tiq goveda i da gi vkara v praviq p1t! Deistvaite!

black_boy
12-13-2006, 10:57
Nz oba4e kakto kaza PRO ne e dobra ideq s boi,za6toto i po-lo6o moje da stane.Opla4ete se na nekoi-u4itel,klasnata ili nqkoi drug da se vzemat merki.

mastaa
12-13-2006, 11:09
mne ideqta s u4itelite ne e dobra... 4e koi izob6to se strahuva ot tqh, kasnata moje samo da im se skara i ni6to, te posle 6te si produljavat s podigravkite puk i za kюkarka 6te q naro4at. moje za na4alo v neko mejdo4asie( kogato ste navan) da doide6 pri neq s nekoi po golemi i silni priqteli i prosto si pogovorete (pomejdu si), taka lainata 6te si kajat "qqq taq kvi priqteli imala", puk ako ne podeistva vika6 gi pak tiq i tozi put malko po brutalno - zaplahi, zapla6itelni 6utove, ala-bala ... i te 6e se naserat....

abstraction
12-13-2006, 11:55
задължително трябва да намерите съдействие от възрастни хора - от родителите й, а може дори твойте да се намесят, ако това изобщо им влиза в работата.
Мисля, че ви е нужен възрастен, защото така някак си ще се погледне по-сериозно на проблема. Задължително трябва да се обърнете към училищното настоятелство, за да могат да бъдат взети нужните мерки този тормоз да приключи. Предполагам, че щом все пак гимназията е елитна, може би има свестни хора там, които биха ви подкрепили.

white_chik
12-13-2006, 17:34
Боят не само не решава нещата ами даже ги прави по-лоши.Хубаво твоите аверчета ще ги набият тия и кво след това някой ден могат да издебнат твойта фр и да я смелят от бой.Освен това,ако ти тръгнеш да й оправяш нейните проблеми,ще докажеш,че е некъв безхарактерен човек,който не може сам да се оправя.Вместо да бързаш просто я подкрепи да се разбере с тия от класа й,ако тогава пак не стане вече ще взимаш мерки

SiMeOn
12-13-2006, 17:40
Ami to kakwoto powikalo takowa se obadilo :) Ako priqtelkata ti e pechena shte se razberat s neq i nqma da ima takiwa incidenti.

12-13-2006, 17:46
По-добре да се измести мен ако питаш :cry: :?

princess
12-13-2006, 18:17
-nqkakvi ot neiniq klas postoqnno se ebavali s neq celili q s hrana,v4era i s4upili 4ina, postoqnno i podhvurlqt razni tupi repliki ot sorta na-'oo pak nqkoi se obadi mai liza ima ne6to da kaje ama xaaax tq kvato e tupaa' i tn,obidni ne6ta,daje se stignalo do kulminaciqta da i stovarqt nqkvi mrusotii po 4ina vklu4itelno se izhra4ili.. mene trupki me pobivat i ne moga da priema tova nqma da ostava edna ot nai-dobrite si priqtelki v podobna situaciq tiq maloumnici napravo i srivat samo4uvstvieto i vsi4ko ne e normalno ,trqbva da se vzemat merki! kakvo mislite po vuprosa i kak to4no bihte postupili v slu4aq

az sam bila svidetel na takiva raboti v u4ili6te,i to sa6to v 8-mi klas,moite "sau4enici"po sa6tiq na4in se darjaha s edno novo momi4e!

kak re6ihme problema li??? ami kakvoto i da opitvahme da napravim( az i moite priqtelki) vaob6te ne deistva6e!
sled parviq srok nqkade polovinata klas prestana da q drazni za6toto tq ve4e im be omraznala i si nameriha novo zanimanie!!!

hamilcar
12-13-2006, 18:37
Ооооо такива сополи как ги "обичам". Боя не е решение по принцип, но на тези им трябва един, ако след него продължават пак бой.

12-13-2006, 20:23
v moq klas ima sy6tiq slu4ai.edna moq syu4eni4ka neprekysnato samo q obijdat i ot vreme na vreme q udrqt.nqma na4in da qostvqt tiq idoiti osven da se mahne ot toq klas.za sega samo tova e edinstvenoto re6enie.

PR0
12-13-2006, 20:25
Moje problema da e i v samoto momiche. Potyrsete klasniq direktor tva onova. Obiknoveno tiq deto se ebavat i se pravat na mnogo veliki sa nqkvi kompleksari deto si izbivat kompleksite po toq nachin i sa mnogo otmystitelni. Ako im teglat edin boi moje polojenito da stana mnogo losho.

drR
12-13-2006, 21:16
Ne se karaite... biite se!!!!

12-14-2006, 06:55
afe principny nqa smis1l 0t b0q!i mene me ter0rqt f daskaly i k0 li ne ama as ne gi ebaam!60ty 0t nqk0lk0 meseca nasam s1m stanala nqkfa takaa syper zla!gadna 0tm1stitelna i k0 li ne!i da vi kajq 4esny p0e4ety rayti sprqxa!!!!!! :D

zoben_pitbul
12-14-2006, 08:58
Абе тука всички се ебават,ама баш боя си е решението :-D Отиваш там с една компания и ако някой каже копче го размазвате от бой.С уважение няма да стане,трябва респект :wink:

Th3WildAng3l
12-14-2006, 10:17
Ако тръгне да казва на някой учител после какво ше стане - другите ще кажат "УУУ ... не не .. не я тормозете, ще се оплаче.. пък дреме ми на мене че ще ме смъмрят малко" .. това не евариант.
Боя също не е вариант, защото те хубаво ще ги натупат един път тея .. обаче после ще си го върнат тройно повече върху приятелката ти.
Може да се премести в друго училище. А ако все пак иска да остане в този клас трябва по някакъв начин да се докаже като печена и т.н.
Защо те правят така? - вероятно приятелката ти е срамежклива и стеснителна .. В тази възраст децата имат способността да усещат слабостта на връстниците си и съответно започват да ги тормозят, защото знаят че няма да има последици за тях, а и по този начин могат да се докажат като по-висши и готини.
Така че приятелката ти трябва да действа мако по отракано.

PaSsioN_GiRL
12-14-2006, 11:38
Ne se karaite... biite se!!!! :twisted:

koalka
12-14-2006, 14:04
Първо според мен трябва да я посъветваш тя сама да се справи с положението.Да вдигне високо глава,да се отърси от обидите и подигравките,да намери сили и да отиде при директора и да разкаже абсолютно всичко.Освен това да престане да им обръща внимание,което осъзнавам,че в нейното положение е доста трудно.Това с боя в този случай е добра идея.По принцип въобще не съм привърженик на този тип разрешения на проблема,но те прекаляват.Това са някакви сдуханяци,които знаят само на момичета да се отварят и заслужават боя.Защо не се дървят на момчета,а?Като са такива смелчаци...Но пак ти казвам-кажи й да направи това с директора и после,ако те пак не се разберат от дума,направи това,което ти си решила!

Edin tam nqkav
12-14-2006, 16:52
А е на тия трябва да им се вземе страха!Трябват да се насерат.С една две заплахи от някой много злобен трябва да се получи.Щом тия се отварят на момичета лесно ше се насерат.

black_boy
12-14-2006, 18:25
Ne se karaite... biite se!!!!

Mnogo mydro! :lol:

meteora
12-14-2006, 19:12
треа да разбереш дали пък случайно приятелката ти не е заслужила тва държание по некав начин. ако не е, бои :) и аз мраза такива гаменчета се прават на кои съм аз и то на момиче. ама кво да се праи неизживяно детство. :) дано съм помогнал по некав начин.

dran-dran_f
12-14-2006, 20:54
Ami to kakwoto powikalo takowa se obadilo :) Ako priqtelkata ti e pechena shte se razberat s neq i nqma da ima takiwa incidenti.

absolutno greshno e tva!!! Po cql den sum s takiva lainca i znam za kvo stava vapros...i znam i reshenieto . Parvo priqtelkata ti trqbva da im se razvika malko i da se zashtiti i sled tva da namerish tochni hora i da gi smajat ot boi. Posle she q gledat gadno i she minavat na 3 metra ot neq :lol: ot lichen opit go znam... edno takova jivotno beshe se pravil na mn velik che me haresva i che she me ebe brutalno i togavashnoto mi gadje kaza che she mu "izbie" tiq misli ot glavata i posle zabravih che sashtestvuva napravo izobshto ne macvashe daje, pokrai mene minavashe daje bez da me pogledne :-({|= da znaesh che sa golemi kompleksarcheta tva , mn sa sduhani

maikoo
12-15-2006, 10:02
ae tiq hora li sa kakvi sa ot kakuv zor priqtelkata ti 6te ti turpi tiq?!?!?! re6enieto e edno-ili da izleze ot taq sreda,za6toto te nito s boi,nito sus skandali,nito s direktori,nito s ni6to 6e se opraqt,drugiq e da otvru6ta na udara .ama tova e glupavo #-o

inat4eto_f
12-16-2006, 06:32
zdr na vsi4ki!kazvam se radka i ne vlizam mn 4esto v tozi sait no kato sam tuk 4esto 4eta problemite na moi vrasnici!pi6a vav vrazka s problema na momi4eto koeto postoqnno e tormozeno ot sau4enicite si.spored men tq prosto im se e pokazala v takava svetlina.4e e krotka i kakvoto i da i napravqt,tq ne bi im se opal4ila.Ako uspee edin pak da im vrekne(v smisal da izbuxne neo4akvano)te 6te se stresnat,tai kato do sega ne sa i predpolagali 4e moje da e takava.I ako prodaljavat v sa6tiq dux,az bix im obqvila voina i 6te se darja po sa6tiq na4in kato tqx!6te si darja na moeto i xi4 nqma da mi puka kakvo 6te mi kajat!predi 4g.az sa6to bqx nova v u4ili6te blizo do moq grad,kadeto se premestix sled 8 klas!bqxme zaedno s moqta priqtelka.tq sa6to ne be s golqmo samo4uvstvie i u4enicite v u4-6teto si mislexa 4e e zadrastena,no az q nau4ix da se darji strogo kam tezi koito ne uspqxa da q uvajavat i da razberat 6to za 4ovek e.A kam priqtelite q nau4ix da e 4estna i da e gotova na vsi4ko za tqx!Ako iskate mi xva6taite vqra,no tq do den dne6en mi blagodari 4e uspqx navreme i v takmo nova obstanovka da q predrazpoloja i da predotvratq gavreniqta na drugite!mi...neznaq dali me razbraxte kakvo to4no iskax da kaja,no obob6teno kazano:POKAJI NA XORATA KAKAV SI I 4E TI SA6TO SI 4AST OT TQX!I 4E AKO SE PREDSTAVQ6 ZA KROTKA MI64ICA,NE 6TE TE OSTAVQT NA MIRA!

XXX_f
12-16-2006, 08:15
az sum bila v sushtata situaciq kato tvoqta priqtelka...dumite i oplakvaniqta na daskalite nepomagat.Togava ne mi stiskashe da izvikam nqkoi da gi nabie (puk i nqmashe koi) i sega kogato gi vidq v kvartala pak se otnasqt po sushtiq nachin, no pone znam che nemogut da mi stupqt na malkiq prust.Ta suveta mi e da namersih nqkoi koito da gi spuka ot boi i tq da se pokaje v daskaloto s nqkoi golemi edri momcheta, che da sprut da se zakachat s neq.Spored men dryg nachin nqma :!: :!: :!:

oTPoBHa
12-18-2006, 13:57
баси тфа стана с мене миналата година иаше един от моя клас дет мноо едар някъде 2 метра е висок и той кат по4неше и няя спиране ебати тъпото копеле кфото и да му кажеш по4ва още поече нищо не можех да напрая и само си стоях ей така и се праех че не "усещам" кфо праи с мене но се случи един ден не дойде на училище и щял да отсъства цяла седмица, е тогава си отпочинах! хах всички ми казваха иди при директорката и нз си так кво отидох ама нищо не стана ! кой го ебе дет директорката щи вика той пак ше си те тормози и тфа е пък и най гадното нещо беше че понякога го правеше по коридорите, ей така, просто за да се забавлява и ме замерваше с некфи неща и там като го видеше един от осми клас по4ваше и той.. абе ужас преживявала съм го на собствен гръб не и завиждам на момичето ма няя друг изход освен да се манеш оттам и да не те ебе за тия копелета си лапат чепа и тфа е и аз исках някой по-голям им го набута в остата ма нямаше кой тогава.. де да иах такаа приятелка кат тебе хаха давай помогни на тфойта фр щот е в криза ..

YakUza_777
12-19-2006, 14:54
SPored moeto skromno mnenie(MSM) ako gi nabie nai mn tq da go otnese posle, tq shtom sa 8 klas, da se opla4e na klasnata ili na nqkoq roditelska da kaje na maikite im kvi neshta vyrshat sinovete im, te sa deca shte im se vzeme akyla i shte prestanat da q tormozqt, a shtom otna4alo ne te haresvat nikoga nqma da te haresvat, trqbva oshte otna4alo da te uvajavat, az cqla godina neznaeh na 2-3 imenata, prosoto shtoto ne te interesuvat teq hora, i nqmate obshti neshta

YakUza_777
12-19-2006, 14:59
Kakyv e izvoda uchish nqkade do 12-ti klas poznavash polovinata daskalo, sled tova kato uchish drugade se zapoznavash s nai gotinite s koito imate obshti neshta, a i vseki nqkoga e tormozil nqkogo spored men. :smt019 My SKILL RULZzz

Vercetti
12-19-2006, 15:32
mne ideqta s u4itelite ne e dobra... 4e koi izob6to se strahuva ot tqh, kasnata moje samo da im se skara i ni6to, te posle 6te si produljavat s podigravkite puk i za kюkarka 6te q naro4at. moje za na4alo v neko mejdo4asie( kogato ste navan) da doide6 pri neq s nekoi po golemi i silni priqteli i prosto si pogovorete (pomejdu si), taka lainata 6te si kajat "qqq taq kvi priqteli imala", puk ako ne podeistva vika6 gi pak tiq i tozi put malko po brutalno - zaplahi, zapla6itelni 6utove, ala-bala ... i te 6e se naserat....Абсолютно съм съгласен. В 8-ми е пълно с комплексарчета, които се мъчат да се правят на "гъзари" за сметка на другите. Няма да я уважават, но със сигурност няма да се правят на забавни на неин гръб повече. Но трябва да направиш нещо иначе приятелката ти може да се травмира за много време на пред.
Вариант 2 да се премести в друго училище. И още в началото да направи впечатление и да се държи по отракано. Ти ще и обадиш как да стане тази работа. А може и в новото училище да минеш 1-2 пъти с твоите приятели така за респект. Дано решите проблема :?

ivan4oooo
12-24-2006, 08:24
az vij kvo ti predlagam. tva s boq e mnogo efektivno. az imam o6te 3-ma bratq . nie u4im s tqx v edno i su6to u4ili6te. na6to mooto e edin za vsi4ki vsi4ki za edin. povqrvai mi nikoi ne smee guk da ni kaje

IlLuSi0nS`
12-24-2006, 08:51
боя ще и реши тоя проблем.. но то си зависи от човека.. ако си сдухан ще те тровят.. дацата имат начин да усещат кой е по-слаб психически и да си изкарват комплексите в/у него, защото са разбрали че няма как да се защити САМ.. така че тая твойта приятелка трябва да се научи сама да се справя с проблемите си.. и да не сдухва, а малко повече респект да фкара..

Ice Princess
12-24-2006, 19:54
Леле, как се изнервям на такива случаи :smt013 Изродчета като тези от класа на приятелката ти избиват ниското си самочувствие като тормозят и унижават слаби и беззащитни същества като нея. Това е признак на слабост и показва че са гадни комплексари :-k Изводът е, че тя не трябва да им се оставя, напротив - да покаже, че може да се защитава, че има достойнство и т.н. Но боят в никакъв случай не е решение [-X

Violenza
12-28-2006, 15:26
Добре обясни как се държат и колко ти е гадно, но нищо не спомена за това защо се държат така? Според мен трябва да има причина.

vuzmYtena
12-28-2006, 16:55
Predpolagam za6toto e mila vuzpitana dobra kulturna i aaadski dobra nqma druga pri4ina ama tq nqma kak da se promeni zaradi nqkvi izrod4eta i 6te prdoalji da si e su6tata no i te edva li 6te sprat! Trqbva izhod ot situaciqta!!! Iavno sa usetili,4e mogat da i se ka4vat na glavata no tova 6TE SE PROMENI qvno trqbva da stane nahalna i gadna za da ima respect,a ](*,)

niGGa
12-28-2006, 18:16
Кажи й да бъде безразлична - в противен случай само ще ги подстрекава да го правят пак и пак. Това е просто психиката на момчето..

12-29-2006, 21:24
Няма ли някой от класа й да я защити???Тва не мога да си го представя, ква е тая елитна гимназия??И тя ги търпи?От една страна ако ги търпи уж ще им омръзне,ама пък може и да продължат.Гадна ситуация,няма ли някой от нейния клас да я подкрепи?И защо само с нея се държат така?Явно държанието й е по-различно (незнам към добро ли или към лошо)..

Аз май повече въпроси зададох... ](*,)

vuzmYtena
01-03-2007, 17:40
Celiqt i klas ne nqkakuv takuv sduhanq6ki,nikoi nikogo ne za6titava oniq maloumnici si pravqt shouto za smetka na nqkolko dushi i taka. Dali da se premesti ili da gi nabiqt za da mluknat i sprat da se zanimavat s neq v tova e vuprosa.Kak mislite tq e mnogo gotin 4ovek adski e svqstna i ne zaslujava tova nqma da q dam na nqkakvi 6ibanqci!

Cheesy
01-04-2007, 18:46
Ooo twa e strasho kofti!Bila sam svidetel na takiva raoti i koito i da e ne zaslujava takuv tormoz!nz no spored men trq da gi vikne6..kato gledam ko i praqt..

bill_schrei
01-04-2007, 20:35
4udq se kakvo stava prosto ne znam kakvo tolkova im stava na vsi4ki hora nai-dobrata mi priqtelka mi razkaza ne6to ,koeto me potrese(dai boje nikomu,no za6to to4no na neq!?) zna4i tq u4i v edna 'elitna' gimnaziq i e osmi klas i klasa i e nov ,no tova koeto mi kaza e potresava6to i ne moga da go razbera -nqkakvi ot neiniq klas postoqnno se ebavali s neq celili q s hrana,v4era i s4upili 4ina, postoqnno i podhvurlqt razni tupi repliki ot sorta na-'oo pak nqkoi se obadi mai liza ima ne6to da kaje ama xaaax tq kvato e tupaa' i tn,obidni ne6ta,daje se stignalo do kulminaciqta da i stovarqt nqkvi mrusotii po 4ina vklu4itelno se izhra4ili.. mene trupki me pobivat i ne moga da priema tova nqma da ostava edna ot nai-dobrite si priqtelki v podobna situaciq tiq maloumnici napravo i srivat samo4uvstvieto i vsi4ko ne e normalno ,trqbva da se vzemat merki! kakvo mislite po vuprosa i kak to4no bihte postupili v slu4aq? az smqtam da naviq edni moi aver4eta da gi nabiqt tiq liohmani 4e da im vleze malko mozuka v glavata TE NE MOGAT DA SE DURJAT TAKA S MOQTA PRIQTELKA !!!!!! 6te se razkaivat ,i ne samo ,4e 6te sprat,no i 6te q uvajavat adski mnogo!! osven tova-da se opla4e li na u4ili6tnoto rukovodstvo? Az imam mnogo idei,no iskam da vidq pripokrivat li se te i s va6eto,i da vzema nai-pravilnoto re6enie kak da q za6titq!!!Blagodarq vi.


хъх боя няма ти помогне...те ако сами не си изградят правилното мнение и 15 боя да им удариш няма да спрат...тя тряя с нещо да се докаже...според мен хората от един форум та дори и ти няма как да й помогнете ако тя самата не си го постави за цел...

vuzmYtena
01-04-2007, 21:38
abe bill_schrei, da me pro6tava6, ama s kakvo da se dokazva pred edni smotanqci i bezmozu4ni su6testva, kakvo 1vo i puka za tqhnoto mnenie,4e da im se dokazva i.. te ako bqha svestni hora nikoga nqma6e da praqt tva,a tq ako 6te i da e pop-zvezda,te kato sa oligofreni,nqmat nujda ot dokazvaneto i,to4no 6toto tiq ponqtiq ne sa im ponqtni-tq si e dokazana sus samata si su6tnost,kvo ima da se dokazva..da me pro6tava6,ama hora,koito nqmat elementarna kultura i razbiraniq ne mogat da si promenqt mnenieto tuko-taka,a i na neq tva ne i e nujno nujno i e da q ostaqt na mira tova e vsi4ko!

01-05-2007, 02:42
Добре обясни как се държат и колко ти е гадно, но нищо не спомена за това защо се държат така? Според мен трябва да има причина.

И в моя клас е така но е просто без причина.Щото няма с кой др да си праят ташак...

И да викаш хора и да не викаш ако си мислиш че тея дето унижават приятелката си нямат връзки жестоко се лъжеш

bill_schrei
01-05-2007, 11:04
abe bill_schrei, da me pro6tava6, ama s kakvo da se dokazva pred edni smotanqci i bezmozu4ni su6testva, kakvo 1vo i puka za tqhnoto mnenie,4e da im se dokazva i.. te ako bqha svestni hora nikoga nqma6e da praqt tva,a tq ako 6te i da e pop-zvezda,te kato sa oligofreni,nqmat nujda ot dokazvaneto i,to4no 6toto tiq ponqtiq ne sa im ponqtni-tq si e dokazana sus samata si su6tnost,kvo ima da se dokazva..da me pro6tava6,ama hora,koito nqmat elementarna kultura i razbiraniq ne mogat da si promenqt mnenieto tuko-taka,a i na neq tva ne i e nujno nujno i e da q ostaqt na mira tova e vsi4ko!

няма за какво да те прощавам, права си...просто си мисля че от един форум няма ти помогнем...или пък с бой...както прочетох по-горе абсолютно е вярно, че не само ти имаш връзки и ще стане по зле след тоя бой (ако се състои)...не смятам да ти се бъркам повече...дано всичко се оправи рано или късно...ае УСПЕХ мацка [-o<

vivityyy{}
01-05-2007, 15:08
Nz tiq trqbva da sa mnogo zle da ti kaja 4estno,sledva6tiq put priqtelkata ti da im zabie nqkoi 6amar.

pampers
01-05-2007, 16:53
един хубав бой 6те оправи вси4ко пове4е няма да я пипнат за6тото 6те им стане ясно какви са после после или се опла4ете на директорката на класната няма смисъл тя ни6то не може да направи освен да им пи6е забележки.. :|

01-05-2007, 18:58
абе не разбирате ли че за да се държат така значи не са някой мишки.Тай че да внимава все пак с кой се забърква

Kraken
01-05-2007, 19:43
Абе приятелката ти е зле бе човек глей колко време измина от учебната година и тя още не е открила слабото им място

Kraken
01-05-2007, 19:46
абе не разбирате ли че за да се държат така значи не са някой мишки.Тай че да внимава все пак с кой се забърква
абе пич на мене не ми пука кои са дири и бащите им да спят с президента ти си некъв мноу страхлив щеше да имаш същите проблеми ако беха почнали с тебе ти няа да успяваш в живота ако не се бориш

01-05-2007, 20:32
ha Kraken spored teb da im obqvi voina i da se durji kato tqh e dostoino li? az i vikam da ne pada na tqhnoto nivo puk ne znam! kakvo im bilo slaboto mqsto ha te celite sa iztukani ot slabosti ne e nujno i tq da postupva kato tqh za da se spravi s tqh tq ne e da izpolzva tehnite metodi tq da ne e slaboharakterna,tq e oti6la tam ne za da se zanimava s tqh.Boq spored men 6te i re6i problema. Te sa bezo4livi,ama sled stupvane 6e se opraqt malko ili mnogo

PR0
01-05-2007, 21:42
такива дето само се ебават са слаби и жалки. Имаше един такъв в предишното ми училище- за голяма работа се мислеше. Беше взел страха на цялото даскало ебаваше се със всички, с някои учители дори като влезеше примерно в някоя стая всички млъкваха и се страхуваха страшно много от него. Правил ми е проблеми и на мен, а сега е наркоман пълна oтрепка, мен ме приеха в елитна специалност след 7 клас като кандидаствах.

01-05-2007, 23:01
Kaji i hich da ne im obrushta vnimanie i shte vidish kak shte sprat vsiakakvi obidi. Neka tvoiata priatelka da hodi sus samochuvstvie, da ne i puka kakvo i govoriat i izobshto nikakvi kontakti s tiah, pulen ignor. Mislia che tova shte pomogne do niakakva stepen.

razgonena
01-06-2007, 11:12
](*,) Ne moga da razbera kakvvo vi stava be q se radvaite na jivota!

sexY_mackA90
01-06-2007, 14:16
Абе и на една приятелка и се беше случило нещо такова и аз един ден много се издразних и им казах че ако не я оставят намира ще видят с кои ще си имат работа и оттогава я оважават супер много...Де да знам боя по принцип не е начин за решаване на проблеми ноо на такива лайна няма да е лошо да ги предупредиш поне

krisi_l@loka
01-07-2007, 17:16
Ами според мене боя не е решение - ако викнеш някой да ги пребие те още повече ше прогължат да се закачат с нея и т.н.

zaKURavql ubiec
01-08-2007, 13:31
6i vi eba v putkite zaspali ne razbrahte li 4e nie sme gakmeni i ne mojete ot nas hubavo da o4akvate :smt019

ATAKABG
01-09-2007, 18:21
За съжаление такива проблеми се решават само С БОЙ! Нито училищното ръководство,нито родителите могат да ви помогнат... Тъпо е,но е така :?

ATAKABG
01-09-2007, 18:22
Събирате се тайфата,отивате и ги смачквате и повече няма да закачат приятелката ти..

DjBaloon
01-10-2007, 07:14
4udq se kakvo stava prosto ne znam kakvo tolkova im stava na vsi4ki hora nai-dobrata mi priqtelka mi razkaza ne6to ,koeto me potrese(dai boje nikomu,no za6to to4no na neq!?) zna4i tq u4i v edna 'elitna' gimnaziq i e osmi klas i klasa i e nov ,no tova koeto mi kaza e potresava6to i ne moga da go razbera -nqkakvi ot neiniq klas postoqnno se ebavali s neq celili q s hrana,v4era i s4upili 4ina, postoqnno i podhvurlqt razni tupi repliki ot sorta na-'oo pak nqkoi se obadi mai liza ima ne6to da kaje ama xaaax tq kvato e tupaa' i tn,obidni ne6ta,daje se stignalo do kulminaciqta da i stovarqt nqkvi mrusotii po 4ina vklu4itelno se izhra4ili.. mene trupki me pobivat i ne moga da priema tova nqma da ostava edna ot nai-dobrite si priqtelki v podobna situaciq tiq maloumnici napravo i srivat samo4uvstvieto i vsi4ko ne e normalno ,trqbva da se vzemat merki! kakvo mislite po vuprosa i kak to4no bihte postupili v slu4aq? az smqtam da naviq edni moi aver4eta da gi nabiqt tiq liohmani 4e da im vleze malko mozuka v glavata TE NE MOGAT DA SE DURJAT TAKA S MOQTA PRIQTELKA !!!!!! 6te se razkaivat ,i ne samo ,4e 6te sprat,no i 6te q uvajavat adski mnogo!! osven tova-da se opla4e li na u4ili6tnoto rukovodstvo? Az imam mnogo idei,no iskam da vidq pripokrivat li se te i s va6eto,i da vzema nai-pravilnoto re6enie kak da q za6titq!!!Blagodarq vi.
Moito momiche tva go ima navsqkade,ne se li vpisvash bivash otritnat ot vsichki :-k

vuzmYtena
01-10-2007, 10:03
vuzmYtena написа:
4udq se kakvo stava prosto ne znam kakvo tolkova im stava na vsi4ki hora nai-dobrata mi priqtelka mi razkaza ne6to ,koeto me potrese(dai boje nikomu,no za6to to4no na neq!?) zna4i tq u4i v edna 'elitna' gimnaziq i e osmi klas i klasa i e nov ,no tova koeto mi kaza e potresava6to i ne moga da go razbera -nqkakvi ot neiniq klas postoqnno se ebavali s neq celili q s hrana,v4era i s4upili 4ina, postoqnno i podhvurlqt razni tupi repliki ot sorta na-'oo pak nqkoi se obadi mai liza ima ne6to da kaje ama xaaax tq kvato e tupaa' i tn,obidni ne6ta,daje se stignalo do kulminaciqta da i stovarqt nqkvi mrusotii po 4ina vklu4itelno se izhra4ili.. mene trupki me pobivat i ne moga da priema tova nqma da ostava edna ot nai-dobrite si priqtelki v podobna situaciq tiq maloumnici napravo i srivat samo4uvstvieto i vsi4ko ne e normalno ,trqbva da se vzemat merki! kakvo mislite po vuprosa i kak to4no bihte postupili v slu4aq? az smqtam da naviq edni moi aver4eta da gi nabiqt tiq liohmani 4e da im vleze malko mozuka v glavata TE NE MOGAT DA SE DURJAT TAKA S MOQTA PRIQTELKA !!!!!! 6te se razkaivat ,i ne samo ,4e 6te sprat,no i 6te q uvajavat adski mnogo!! osven tova-da se opla4e li na u4ili6tnoto rukovodstvo? Az imam mnogo idei,no iskam da vidq pripokrivat li se te i s va6eto,i da vzema nai-pravilnoto re6enie kak da q za6titq!!!Blagodarq vi.

Moito momiche tva go ima navsqkade,ne se li vpisvash bivash otritnat ot vsichki :-k
'Navsqkade' v Bulgariq,ama ne i v normalnite strani.Kakto i da e,tiq laina sa si vse sa6tite i prodaljavat s ebavkite.DAli ne e red za deistviq se 4udq az?

forgive^me
01-15-2007, 15:08
Awe da go duhat vsi4ki maloumnici tolkova mnogo izrodi gi ima naistina priqtelkata ti trqbva da e luda da im se vrazva

opaopa
01-15-2007, 17:40
oleleleleeee :shock: :shock:
liza li vikash se kazva priqtelkata ti :shock:

vuzmYtena
01-15-2007, 17:54
liza se kazva da kakvo ima!?

opaopa
01-15-2007, 19:05
liza v smusal luiza?
1 aeg?->?

vuzmYtena
01-15-2007, 19:10
opaopa nqmam ideq ot koi grad si a i tq e LIZA ne luiza no vse pak ti kaji otkade si i ima6 li ne6to predvid

opaopa
01-15-2007, 19:24
v klasa imam edna luiza a istoriqta i e absolutno sushtata!!!
q kaji koq elitna gimnaziq?

vuzmYtena
01-15-2007, 20:19
opaopa ti mai propusna da kaje6 ot de si ?

opaopa
01-15-2007, 20:44
sofia...
sa ti kaji koq elitna gimnaziq :P

vuzmYtena
01-15-2007, 20:56
hah slu4aq se otnasq za grad RUSE sledovatelno ni6to ob6to nqma i priqtelkata mi e LIZA a ne Луйза

opaopa
01-15-2007, 21:04
of slava bogu izplashix se 4e she prashtate nqkoi da ni bie :smt033

vuzmYtena
01-15-2007, 21:22
opaopa i ti li si nqkakvo podobno izrod4ed deto se gavri s momi4e ?

opaopa
01-15-2007, 21:53
ne be sheguvam se :) ee na4i

01-16-2007, 05:20
hah slu4aq se otnasq za grad RUSE sledovatelno ni6to ob6to nqma i priqtelkata mi e LIZA a ne Луйза

Е от кога у Русе станаха такива ? аз мислех че са олигофрени у русе а те на гамени ми се правили леле..... само бой ги опрая тея паляци :wink:

vuzmYtena
01-18-2007, 10:44
Kak bihte se darjali vie ako nqkoi se ebava s vas i minuta prez minuta vi pravi mizerii:govori vi prostotii naru6ava vi li4noto prostranstvo ma4ka vi dostoinstvoto,izhvarlq si boklucite v 4antata vi,zamerva vi s hrana??? Moqta priqtelka e probvala vsqkak da gi nakara da sprar no bezrezultatno. Dali e vreme za po strogi merki tq e parva godina v taq gimnaziq a ve4e si ima tolkova problemi :osmi klas e ami kakvo da o4akva za natatak trqbva da gi nakara nqkoi da se razkaivat za postapkite si i vednaj zavinagi da im se nameri maistora !!! O6te predlojeniq ?

бижу
01-18-2007, 11:20
За ко се ебват тъй точно с нея? Явно е по-различна. Естествено само за простите акъли това е причина да се държиш гадно с някого. Хм,твоята приятелка може би е по-стеснителна? Или по-примерно момиче? Ако не греша,значи сигурно те са някакви прости,загорели тийнчета,цаката е да не им се връзваш,ама ако си малко по-чувствителен..трудно. Ако са хора ,с които може да се говори,приятелката ти да го направи-щото няма нищо по-изнервящо от това тя да говори спокойно и самоуверено срещу врага си и да го убеди да застане на нейната позция,ще или не ще. Ако пък са пълните малоумници и от нищо не разбират,явно ще им потрябва външна помощ-някой да ги подбутне,че да се усетят. Момчетата,държащи се така с момиче,са чисти комплексари. Нека приятелката ти им го докаже и мисля,че ще се откажат да се гаврят с нея. Защото врагът ще е победен. Не победен,ами направо сразен!

PaChanGa_GiRl
01-18-2007, 12:52
Божеее паляци.... само бой ше ги опраи тия, уважение от такива не ти трябва, нито на твоята приятелка! :shock: :evil:

burbeous
01-18-2007, 13:30
Такива гадове като онея не заслужават да живеят :twisted: ЛАЙНАРИ !!! Лекета! Да мрат! Да им се влачат червата дано! Пфффф! Писна ми от говеда в тая държава! Вие като не сте хора кво тормозите нормалните създания ве!? :evil: Да изгният дано ония..позьори и загубеняци! Те заслужават някой да им натика главите в кенефа! И нека някой го направи това !

xixi
01-18-2007, 13:42
И нека бог бъде с вас

zoya_90
01-18-2007, 15:05
И нека бог бъде с вас - IDIOT
[inache: v moq klas sa SYSHTITE goveda-durjat se gadno s edno momiche i ne shtat da q ostavqt na mira..ama na nikogo ne mu puka za neq i ne znam kak tq ocelqva; spored men tova e gruba greshka tq da tarpi da q terorqt: neka se zamisli kakav e problema i zashto se darjat taka i da nameri SAMA izhod ot situaciqta...tova e moeto mnenie]

01-18-2007, 16:01
mi mislq 4e za da se durjat taka bi trqbvalo tqw da gi e predizvikala s ne6to a koq e tazi "elitna" gimnaziq?

FuCKiN NiGGaА
01-18-2007, 16:56
Такива гадове като онея не заслужават да живеят :twisted: ЛАЙНАРИ !!! Лекета! Да мрат! Да им се влачат червата дано! Пфффф! Писна ми от говеда в тая държава! Вие като не сте хора кво тормозите нормалните създания ве!? :evil: Да изгният дано ония..позьори и загубеняци! Те заслужават някой да им натика главите в кенефа! И нека някой го направи това !
Малко си брутален,но си прав...като ти се изпречат такива типове ВИНАГИ ТРЕЕ САМО ТУПАНИЦИ И ШУТОВЕ....докато престанат!Дано се опрай всичко :) :twisted:

EvilBeast
01-19-2007, 17:55
може да се изкажа просташки ама си мисля че щом я терорят , значи тая твоя приятелка или е толкова противна че не моат я понасят или с нещо ги дразни което има повече от тях. лично аз бих ги смазал от бой ако закачат приятелката ми например. Но сигорно е че няма да си скръстят рацете. Имай си на предвид че едно момче със сигорност ще има повече хора (момчета) зад гърба си и после най-мноо и ти да го отнесеш. И аз съм се ебаал преди с хората от моя клас и са правили опит да ме бият но доста безуспешно. Но вече ми е дошъл акъла в главата и не се занимаам с глупости. М/у другото съм 12 клас сега.
аре касмет с пряителката ти (един ден те само ще сажеляват сигорно)

01-30-2007, 20:06
мацо не че нещо ама боя няма да ти помогне. Ся ще ти разкажа моята случка дано ти помогне с нещо...такам в 8 клас аз бях в "ново" даскало некви емоции там такиа работи кефках се нещо и така... първият месец всичко ок... още се опознаваме...вторият месец обаче се получи нещо непредвидено...в моя нов "любим" клас се появиха именно тези "гъзарчета", но в моя слу4ей бяха от женски пол и така опитваха се да се ебават със всеки един от моя клас и докато другите им мълчаха аз понеже не съм такава малко лошичка съм и немога да търпя много много и така аз жиках по тях и един ден набих едната защото ме ядоса ... и кво стана да бях при директорката щяха да ме изключват бях с предупреждение само, че имам респект над всичките от класа и не само от моя ами от цялото даскало,защото я бих в коридора... е верно че ми викаха после че съм лоша луда кучка и тн обиди имаше ама като се развиках и всичко се оправяше иначе и сега мн хора не ме обичат ама нали не ми казват нищо кво се ебе кво си мислят и дали ме обичат ..
та... мисълта ми беше, че просто въпросното момиче тряя да бъде малко по смело и няма кво да ги търпи щот на тях им е през х** за нея а така само нея си тормози ..
айде толко от мен надявам се да съм ти help:)

brokenhearted_
01-31-2007, 21:27
аве тея същества само от бой разбират ... "това не било решение...",а кое е?ако се опиташ по цивилизования начин или с говорене,просто не става.Същото е да говориш на животно,което може би повече ще те разбере и няма да се изсмее дебилно ...
Изроди :evil: