PDA

View Full Version : Vypros za trevata



n/a
12-13-2006, 13:27
Imam edin vupros - vuzmojno li e edno pushene na treva da povliqe traino po kakuvto i da e nachin na chovek - setiva, chuvstva t.n.

Pitam ne kato chovek, koito nikoga ne e pushil i e lubopiten, a kato chovek koito e probval. Pushih zaposledno predi 3 sedmici, no imam chuvstvoto che ponqkoga vlizam v syshtiq film.

n/a
12-13-2006, 13:28
Zabravih da dopulnq - pusha ADSKI rqdko. Prez jivota sym si pushil 5-6 puti, a purviq beshe predi godina.

fuSka
12-13-2006, 13:30
Mislq,4e moje i to mn da navredi na 4oveka,dori i da pu6i samo 1n put,zavisi kak go prieme organizma.Ne na vsi4ki organizma e ednakuv.Ne samo s jointa e taka!!!

sex`y_f
12-13-2006, 15:29
na4i....az pu6a treva...nemoje da se kaje 4esto,no ne e i rqdko.Sedmicata moje da pu6a 1-2.T`va nemoje da ti navredi....nqma i slu4ai na pristrastqvane kym treva...samo edin edinstven e registriran kym trevata.Prosto ti e hubavo i sled t`va si si pak normal 8)

d3s0
12-13-2006, 15:33
аве тревата ти убива мозъка, ставап супер изпилен ама ти пак 5-6 пъти за една година малко е ама пак има ефект.

d3s0
12-13-2006, 15:36
na4i....az pu6a treva...nemoje da se kaje 4esto,no ne e i rqdko.Sedmicata moje da pu6a 1-2.T`va nemoje da ti navredi....nqma i slu4ai na pristrastqvane kym treva...samo edin edinstven e registriran kym trevata.Prosto ti e hubavo i sled t`va si si pak normal 8)
аве ей 1-2 пъти на седмица да не е малко ве. Ти на колко години си че мислеш че няма ефект. Кой знае колко си изплюштяна в момента.
"Не Било вредно" - мога да ти кажа само ИзЧиЗнИ мАаааааа

sex`y_f
12-13-2006, 15:38
na4i....az pu6a treva...nemoje da se kaje 4esto,no ne e i rqdko.Sedmicata moje da pu6a 1-2.T`va nemoje da ti navredi....nqma i slu4ai na pristrastqvane kym treva...samo edin edinstven e registriran kym trevata.Prosto ti e hubavo i sled t`va si si pak normal 8)
аве ей 1-2 пъти на седмица да не е малко ве. Ти на колко години си че мислеш че няма ефект. Кой знае колко си изплюштяна в момента.
"Не Било вредно" - мога да ти кажа само ИзЧиЗнИ мАаааааа

abeee.....ako iska6 da ti kaja,ne me interesuva kvo mi prikazva6.Napylno normalna sym si...i t`va ne mi pre4i na ni6to,6toto se pu6i navynka ve4er,po kupon4etata ... taka 4e ne mi vikai.Ubiva ti kletki,no ne tolkova kolkoto alkohola...alkohola ti ubiva 1000 mozy4ni nervni kletki,koito posle ne se vytanovqvat...are pyrvo predi da govori6 za ne6to - da go znae6,a ?!

one_more_minute
12-13-2006, 15:40
www.abovetheinfluence.com -> тук има информация за вредите, които носи Марихуаната, а и пораженията от алкохол, цигари и тн.. Надявам се, че разбираш английски... :-D

one_more_minute
12-13-2006, 15:44
....
И какво, това, че алкохола убива повече мозъчни клетки от Марихуаната (от тебе чувам, иначе не знам..) не я прави безвредна. Плюс това има доста други вредни страни - притъпява ти сетивността - почваш да се кефиш на много по-малко неща, нещата които са ти харесвали преди ти се струват тъпи и... абе просто вижте сайта който дадох в предишния си пост... Леки или не - наркотиците на боклука.

sex`y_f
12-13-2006, 15:59
....
И какво, това, че алкохола убива повече мозъчни клетки от Марихуаната (от тебе чувам, иначе не знам..) не я прави безвредна. Плюс това има доста други вредни страни - притъпява ти сетивността - почваш да се кефиш на много по-малко неща, нещата които са ти харесвали преди ти се струват тъпи и... абе просто вижте сайта който дадох в предишния си пост... Леки или не - наркотиците на боклука.
huavo,6te go vidq tozi site....no vse pak-trevata ne e narkotik kato heroin i t.n. i t.n. .... probval li si ?! sigurno da,no vse pak...ponqkoga kato ste se sybrali ne ste li pu6ili...ne ti li e bilo nqkakvo cool i ponqkoga kato e po-dobra da si se vkara6 v nekyv film i sled t`va kato se seti6 o6te da ti e cool...smisyl,ne e 4ak tolkova zle,kolkoto qvno ti go izkara.SMisyl-da,vredi,no vse pak .... jivota e 1 ! za6to trqbva da se spazvat vsi4ki zakoni,kato moje6 da se pokefi6 pone malko.A i t`va 6ibano pokolenie deto zapo4va i deto sme nie...e gadno,nali ?! k`vo ti puka,no nqma zn.Prav si ,no az dyrja na moeto :) ae

one_more_minute
12-13-2006, 16:11
....
И какво, това, че алкохола убива повече мозъчни клетки от Марихуаната (от тебе чувам, иначе не знам..) не я прави безвредна. Плюс това има доста други вредни страни - притъпява ти сетивността - почваш да се кефиш на много по-малко неща, нещата които са ти харесвали преди ти се струват тъпи и... абе просто вижте сайта който дадох в предишния си пост... Леки или не - наркотиците на боклука.
huavo,6te go vidq tozi site....no vse pak-trevata ne e narkotik kato heroin i t.n. i t.n. .... probval li si ?! sigurno da,no vse pak...ponqkoga kato ste se sybrali ne ste li pu6ili...ne ti li e bilo nqkakvo cool i ponqkoga kato e po-dobra da si se vkara6 v nekyv film i sled t`va kato se seti6 o6te da ti e cool...smisyl,ne e 4ak tolkova zle,kolkoto qvno ti go izkara.SMisyl-da,vredi,no vse pak .... jivota e 1 ! za6to trqbva da se spazvat vsi4ki zakoni,kato moje6 da se pokefi6 pone malko.A i t`va 6ibano pokolenie deto zapo4va i deto sme nie...e gadno,nali ?! k`vo ti puka,no nqma zn.Prav si ,no az dyrja na moeto :) ae
Не ти казвам да спазваш законите. Обаче бъди егоистка грижи се за себе си и да не ти пука от тва кво мислят другите.. Ако си решила да пушиш - пуши, обаче тва да си е твое решение, а не щото "в компанията пушат"...

n/a
12-13-2006, 17:35
Izobshto ne stava duma za pristrastqvane. Tochno obratnoto - beshe mi dosta kofti togava i sym si kaal che tova mi e posledniq pyt. Prosto imam chuvstvoto che chast ot teq raoti se povtarqt

IlLuSi0nS`
12-13-2006, 17:38
нищо ти няма споко :-D

extazygirl
12-13-2006, 17:54
abe eiii...vie 4uvate li se kvo govorite.Kak vaob6te moje da sranqvate alkohola s trevata,alkohola e 100pati po-vreden ot trevata,4e to daje po bezvredno e da pu6i6 treva otkolkoto cigari,verno si e 4e qko zatapqva6,no do sega ne sum 4ula nqkoi da e polu4il rak primerno 6toto pu6i treva,za razlika ot cigarite

n/a
12-13-2006, 17:55
I t'va go razbiram, neshto sum si go nabil v glavata i ne shte da izliza ama she go izkaram :)

one_more_minute
12-13-2006, 18:10
4e to daje po bezvredno e da pu6i6 treva otkolkoto cigari,
Една цигара марихуана произвежда 4 пъти повече катран (от който идва рака) от една обикновена цигара.

12-13-2006, 18:23
Nemoje ot trevata da ti se stryva 4ak sled nqkolko sedmici 4e pak si vyv filma,filma si go nabivash ti ne trevata ,i tova 4e kum trevata ima prestrastqvane e pulna glupost,minalata godina cqlo lqto pafkah mase vseki den daje nqkolko puti na den,a v momenta ne pusha zatova sami si pravete izvodi

rowzz
12-15-2006, 09:28
na4i....az pu6a treva...nemoje da se kaje 4esto,no ne e i rqdko.Sedmicata moje da pu6a 1-2.T`va nemoje da ti navredi....nqma i slu4ai na pristrastqvane kym treva...samo edin edinstven e registriran kym trevata.Prosto ti e hubavo i sled t`va si si pak normal 8)
аве ей 1-2 пъти на седмица да не е малко ве. Ти на колко години си че мислеш че няма ефект. Кой знае колко си изплюштяна в момента.
"Не Било вредно" - мога да ти кажа само ИзЧиЗнИ мАаааааа
аз пуша горе долу 5 дни в седмицата и ако се пуши се пушат повече от 3-4 джонки на ден.. и все още съм здрав..
нищо ми няма така че..
NEEEEEEEEXT..

Pingvina
12-15-2006, 18:18
Vseki narkoman zapo4va 1vo ot marihuana

Znaete li kolko e jalka kartinata kogato vidi6 1 mladej na 20-25 god koito e drogiran ?

teenkopele
12-16-2006, 01:31
...no imam chuvstvoto che ponqkoga vlizam v syshtiq film.

Според мен, това е внушение. Няма ти нищо, не се притеснявай :) .
Намерих някакъв форум, който може и да ти помогне: http://promena.org/forum/. :wink:

12-22-2006, 23:30
Imam edin vupros - vuzmojno li e edno pushene na treva da povliqe traino po kakuvto i da e nachin na chovek - setiva, chuvstva t.n.

Pitam ne kato chovek, koito nikoga ne e pushil i e lubopiten, a kato chovek koito e probval. Pushih zaposledno predi 3 sedmici, no imam chuvstvoto che ponqkoga vlizam v syshtiq film.

Otgоварям те къто дългогодишен пушач (и то доста редовен)

Това че влизаш във същия филм се нарича ФЛЕШБЕК и го има при почти всики психеделици а и не само, и тъй като тревата е лек психеделик да има го и при нея, но хей, това даже е приятно, не пречи за нормалния начин на живот даже го прави по осъзнат. А това дали ще се промениш във позитивна насока ( и то може да бъде изключително позитивна, за съзнанието ти и за коеф., на интелегентност) или ще е в негативна (ще станеш зациклил изпофен глупак, един парцал) си зависи изцяло от твойта психика и от твоя дилър. Гледай да пушиш само вдигащи смешни треви които не те уморяват толкова физически и те карата да мислиш по добре, избягвай такива които удрят мн силно физически а психически забавят процесите. и най накрая незабравяй психиката е от най голямо значение всичко е до теб самия не до тревата, тя е само инструмент, ключ , как ще я използваш си зависи от теб, не от нея. Мисли позитивно, и не изоставяй целите в живота си, постигай по нещо ново всеки ден, и тогава тревата само може да ти бъде полезна и да те кара да се чувстваш страхотно. : )

12-22-2006, 23:33
Само да допълня събирай се с интелигентни пафкатори, които видимо не са заебали живота си. Изобщо докато си напушен избягвай да общуваш с глупави хора или да се събираш в компания на зациклили пафкатори които само пушат и мълчат и гледат в една точка. Това е основно правило.

GanJa7a
12-28-2006, 16:07
Ami az da vi kaja pu6a treva ot 2 godini,ot skoro ve4e i ne piq nikakuv alkohol.Moje lqtoto po edna biri4ka sus joint-a,no ina4e ne piq !!! treva pu6a po 5-6 puti na denq,bez po4ivki .Nai-dobriqt u4enik v klasut sym i nqmam nikakvi otsustviq.Hodq si na daskalo napu6en i ne mi pre4i za6toto az sum si umen trevata ne vqrvam 4e zatypqva.probval sum i drugi raboti:hap4eta kakvi li ne ,daje i neska vzemah Akineton ama nae6to izqdoh malko hapove i samo me cepe6e glavata qko,Di6al sum bronz,amfetamini smurkah po edno vreme.Ecs ne sum vzimal ama 6te mu doide vremeto i na nego.Gubi4ki sum si hapval i ne mislq 4e tezi ne6ta sa mi povredili kakvoto i da bilo,za6toto sega si pu6a samo joint-a i vuobte ne me ebe dnite mi minavat kato minuti za6toto postoqnno sum napu6en :D:D:D aide Gadni Narkomeni takiva (svihme li ? - dobre )

12-28-2006, 16:57
Само да допълня събирай се с интелигентни пафкатори, които видимо не са заебали живота си. Изобщо докато си напушен избягвай да общуваш с глупави хора или да се събираш в компания на зациклили пафкатори които само пушат и мълчат и гледат в една точка. Това е основно правило.

хасъл
Подбирай си добре какво то4но правиш, къде го правиш и с какви хора го правиш.
защото с какъвто се събереш-такъв ставаш.
Невъзможни неща НЯМА,
трева (хашиш)са пушили не само гении като Виктор Юго, Уилям Шекспир и Александър Дюма, трева са пушили и абсолютни отрепки.
гаранция- франция. Живота е като катеренето или карането на сноуборд- никога не е късно да се сгромолясаш, и тогава ако те заболи- зна4и все още си жив :mrgreen: :smt005 :idea:

BraInLesS_f
12-28-2006, 16:58
Imam edin vupros - vuzmojno li e edno pushene na treva da povliqe traino po kakuvto i da e nachin na chovek - setiva, chuvstva t.n.

Pitam ne kato chovek, koito nikoga ne e pushil i e lubopiten, a kato chovek koito e probval. Pushih zaposledno predi 3 sedmici, no imam chuvstvoto che ponqkoga vlizam v syshtiq film.

Да бе,и на мен ми се е случвало!Бати странното! :mrgreen:

n/a
01-01-2007, 21:00
Mina izvesno vreme, gledam prodyljili ste s komentarite. Men mi nema nishto :>

teenkopele
01-02-2007, 00:36
4e to daje po bezvredno e da pu6i6 treva otkolkoto cigari,
Една цигара марихуана произвежда 4 пъти повече катран (от който идва рака) от една обикновена цигара.

Наскоро четох за някакво изследване, което доказало, че няма пряка връзка между тревата и рака, пък незнам... :roll: :wink:

n0 CoNnEc7i0n =)
01-02-2007, 00:40
Imam edin vupros - vuzmojno li e edno pushene na treva da povliqe traino po kakuvto i da e nachin na chovek - setiva, chuvstva t.n.

Pitam ne kato chovek, koito nikoga ne e pushil i e lubopiten, a kato chovek koito e probval. Pushih zaposledno predi 3 sedmici, no imam chuvstvoto che ponqkoga vlizam v syshtiq film.

aa tfA e super kofti az vednuj ot gubi ne mojah da se izkaram ot filma 3 dni...

Sounder
01-02-2007, 01:44
radvai se 4e sa bili samo tolkova !

01-05-2007, 20:34
Да, може, след като пуших трева за пръв път, тогава за пръв път и завинаги Повярвах В Святия Дух...

[Lucifer]
01-05-2007, 22:38
nz dali e vnu6enie ama i na men m ise e slu4valo tva :) i si kazah nqma pove4e da pu6a :D i za sega ne pu6a ama sa minali edva 2 sedmici ..... to4n oedin den kato se subudih bqh zadrqmal i kat se subudih i ni6to ne yse6tah i vsi4k osuper na slowmode abe nali se se6tate! i takam ama se opravih :)

Sounder
01-08-2007, 11:41
xaxaxa,kak nqma da e na slow we,nali ti pada kruvnoto ot koza vse pak... ako vi kefi pu6ete ,ako ne - ne govorete.. otiam da si sviq edna 120-ka :-D

sWeEt_SeEd
01-08-2007, 14:43
И аз да се изкажа... :wink: Аз пуша трева от около 2 години и не мисля че се затъпява от това...напротив-кара те да осъзнаеш някои неща от живота и те прави по добър.Напълно съм съгласна ,че е важно с какви user-i се събереш...щото има някои големи циклежи,дебили и пропаднали...тн. И е научно доказано ,че цигарите са по-вредни от марихуаната-потърсете! Не мисля че е нужно тези които пафкат коз да се окачествяват като глупави и без цел в живота---всичко зависи от вас.Не исках да се отклонявам ама...се издразних честно казано....ахеахехахеха култувата реплика беше ,че от джоинта се минава и на по твърдо...аехахеха братлеее..който и да беше там-образовай се и не говори глупости.Тия твърдения биха били смешни ж очите на един средно интелигентен човек.ма няа значка.Многобройните изследвания на редовни пушачи не са забелязали статистически значими нарушения на интелектуалните им възможности. Нещо повече, в целия свят има блестящи студенти, учени, преуспяващи бизнесмени и хора на изкуството, които потребяват трева. Естествено има определени дроги - транквилизатори, барбитурати и т.н. - които наистина подтискат способностите на ума, но марихуаната определено не е сред тях.
Освен това, затъпяването може да бъде резултат единствено от недостатъчната употреба на учебници, книги и интернет, а не на употребата на дроги. Естествено, ако някой посвещава цялото си време на пушене на трева, пиене на алкохол или в крайна сметка на каквато и да е неинтелектуална дейност, не може да очаква да развие умствените си способности, а по-скоро напротив.
А за автора на темата... :-D успокой се.Просто си внушаваш.нищо ти нямал.При толкова рядка употреба е изключено да са възникнали странични ефекти.

Sounder
01-08-2007, 22:23
mili4ka nikoi ne 4ete za tezi raoti... za vsi4ki tqh marihuanata e edin 6iban narkotic..mn hubavo 4e se opitva6 da vlee6 malko um v glavite im,no misli6 li 4e nqkoi 6te se vslu6a v tvoite dumi... ina4e respect!

sWeEt_SeEd
01-09-2007, 13:57
ами...просто се надявам да се научат да са по отворени към нещата от живота и да нямат мнение,което е било разпространено преди 10 години.Нещата се менят,хората също.Именно заради промените се развива цивилизацията...иначе щяхме още да ядеме картофите с обелките.И преди се е гледало с лошо на аналния секс например,ма сега почти всеки го праи,нали? :mrgreen:

Sounder
01-09-2007, 21:51
e i primeryt ti e N:1 ....xaxaxa ..dosta pravilno :-D

01-10-2007, 09:51
trevata e nai hubavoto ne6to ~!!!! tva si4ki baluci deto vikat-vliqe zle ; vodi do smurt xaxa dura bura samo joint i vs e tip top

JONi_666
01-14-2007, 21:43
awe na 1va stranica na tazi teMa vij kv0 e pisaLa tazi sex`y_f.
tq e pRava.az pu6a tReva ot 4 godini i o6te ne sum se zaRiBiL taka kakto ti Mi go obqsnqva6 we BRatLe.
tva e verno-pu6i6 edin kozz,stava ti veselo,gotov si da prai6 divotiiii,maximum taka 3 4asa(zavisi ot siLata na kozz-a) i posLe te otpuska tva VURHOVNO 4UVSTVO.PosLe pak si si naReD.
tva e.NeMa se PLa6i6 kopeueeeeee!!!!!!!!!!!!
PEACE BRAtLe



:smt109

01-17-2007, 15:49
Начи до ся е нямало нито един човек който да е умрял от трева!АМА НИТО ЕДИН! Тревата 6те повлиае на мозака ако 4овек пу6и от 2-3 години и то редовно.Оврежда само кратко траината памет ама тряаа да пу6и6 редовно да си супер джанка.Ето го и моя савет кат ви се пу6и, пу6ете 6ото е яко и тва е тревата е наи якото не6то 6ото мойе да спре6 когато си поиска6.