PDA

View Full Version : V men li e problema



Destroyfashion
12-13-2006, 13:00
Mnogo iskam da si imam priqtelka,no mislq 4e kato me vidqt te se otvra6tavat ot men,dali tova e ot stila mi na obli4ane ili ot stila muzika koito slu6am vse pak ne vseki haresva metala :) .PLS daite malko saveti kvo da praq

BeBencEto
12-13-2006, 13:04
dalech ne e ot stila ti na muzika,zashoto vseki si ima svoi sobstven stil i nachin na mislene...spored men problema po-skoro e v nachina ti na durjanie..povedenieto ti kato cqlo...ogledai se i vij greshkite si..edva li nie sme horata,koito mojem da ti pomognem..prosto,zashtoto ne te poznavame

koalka
12-13-2006, 13:06
Възможно и да е така,прекалено много хора са прудубедени към този стил на обличане,музиката и самите хора,което обаче далеч не е правилното.

Destroyfashion
12-13-2006, 13:06
da vqrno e tova,no pak i kato iskam da zagovorq nqkoe momi4e ni6to ne moga da se setq kvo da i kaja i se spekvam super mnooo :(

BeBencEto
12-13-2006, 13:11
eto sam vijdash,che problema e v teb..a ne v stila...budi malko po samouveren i vqrvai v sebe si..samo taka mojesh da zavurjesh nqkoi razgovor ili nqkoe novo zapoznanstvo..
a za stila..da ima hora,koito sa predubedeni,no te dalech ne sa mnogo!..puk i az dori i da ne slusham metul istinski uvajavam tezi hora,zashtoto te se opitvat da pokajat,che ne sa po-razlichni ot nas...muzikata im ne e tolkova komersialna..i tezi,koito q pavqt dalech ne mislqt za parite..naprotiv daje sa bedni...mislqt samo kak da napravqt nqkoe po-dobro parche,za da sa shastlivi fenovete im..

Destroyfashion
12-13-2006, 13:19
da pravilno misli6,no i da se prestra6a kato otida do momi4eto koeto 6te e 100% fe6anka samo kat me vidi i sigruno 6te izbqga :lol: za tova se spi4am tolkova, no vse pak 6te sam 6tastliv i ako nqkoq e momi4e kaje ne6to po vaprosa :)

iiirish
12-13-2006, 13:43
за мен лично няма нищо лошо в това да слушаш метъл или каквато и да било музика, но... ;) не копирай специфичния стил на обличане на певците и идолите си, защото в един момент това става пречка, както в твоя случей!
никой не може да ти забрани да слушаш това, което на теб ти харесва, но опитай се да си наложиш друг стил на обличане, който да е по-близък до нормалния ;)
иначе за повечето хора метълските дрехи действително правят лошо първо впечатление [-(

sherry
12-13-2006, 16:53
Ми може и да има момичета, които да не харесват стила ти, но със сигурност има мацки, които го харесват ;-) С тях трябва да пробваш. Нали знаеш, никой не е перфектен, няма човек, който да печели сто процентово одобрение. Ако някои не те харесват, други може да ти се кефят супер много. Запознавайте се с момичета, излизай по заведения, ще си намериш някоя :D

allera_hell
12-13-2006, 17:34
vseki ima individualen vkus 6te nameri6 niakoi sus shoden na tvoia samo imai tarpenie

Sazi
12-14-2006, 08:40
Ami slu6ai si pak muzikata prosto promeni vida si.Eksperimentirai :)
Ili ti iska6 da si ima6 fr to4no metalka???

Albinos.com
12-14-2006, 09:41
Destroy`Fashion, братле в едно и също положение сме :( и аз харесвам такава музика, съответно и стила ми на обличане е такъв, а с момичетата никъв успех нямам. Тва главно се дължи на срамежливостта ми, пък съм умно момче :) тъпо ми става, че много голяма част от момичетата търсят тарикатите с дебелите ланци и кинтите или си падат по най-големите лиглъовци.
Аее яд ме, че точно тези, дето се лигавят тотално, държат се гадно с момичетата, обиждат ги, ругаят ги и т.н, ае нямат никви задръжки хората и може би тва им харесва на момичетата, де да знам.

Destroyfashion
12-14-2006, 10:16
da vqrno e vsi4ko tova koeto kazahte no priqtelkata mi ne6ta da e metalka iskam da e nqkoq hubava fe6anka :-D

exelero
12-14-2006, 10:24
da vqrno e vsi4ko tova koeto kazahte no priqtelkata mi ne6ta da e metalka iskam da e nqkoq hubava fe6anka :-D

Бате за хубава фешънка трябва и ти да си фешън демек да спреш за извесно време да се обличаш така и да промениш стила а колкото до това какво слушаш няма смисъл да го променяш :wink:

Помисли все пак като излизате как ще изглежда и ти трябва да си павсваш със нея :) а не черните дрехи кубинки раници :wink:

Destroyfashion
12-14-2006, 11:06
e ne se obli4am to4no tai :-D

vvs_go
12-14-2006, 11:56
pic?

Destroyfashion
12-14-2006, 13:12
nqmam

Tender Poison
12-14-2006, 18:36
Търси си момичета от твойта среда тогава :!:

Destroyfashion
12-14-2006, 18:59
da ama ne sa hubavi kakto fe6ankite :(

exelero
12-14-2006, 19:43
da ama ne sa hubavi kakto fe6ankite :(


Е нали ти казахме ако искаш да имаш успех със такива какво да правиш :wink:

12-14-2006, 21:02
ахахах при металките има страхотни моми4ете.Има 1 от моя квартал,божествено красива.Висока с сини о4и и гарваново коса(бояисана),но мом4етата не я доближават защото е умна и проницателна фешанките в пове4ето слу4аи а тапи4ки.

Destroyfashion
12-15-2006, 04:18
e moje i da ima ama az dosq ne sam sre6tal mnogo hubava :(

He3HauKa
12-15-2006, 07:20
За да си с хубава фешанка стани и ти хубав фешан :lol:

crazy_sexy_cool`f
12-15-2006, 07:28
Mnogo iskam da si imam priqtelka,no mislq 4e kato me vidqt te se otvra6tavat ot men,dali tova e ot stila mi na obli4ane ili ot stila muzika koito slu6am vse pak ne vseki haresva metala :) .PLS daite malko saveti kvo da praq ами нормално е да отблъскваш "кукличките" барби !!! Ти си метъл, ами харесай си някоя метълка !!!

bacterium
12-15-2006, 07:41
Мда така си е. Всяка жаба да си знае гьола. Сама стигнах до този извод драги. Миналата година се влюбих в едно рапърче. Много много го исках. Ама той ми каза че съм изрод. В очите. Цитирам - "Виж какво хубаво момиче беше - с розови тенисчици дънки с бродериики...а тая година стана голям изрод! Някви тука карирани поли шипове баси тъпнята...сори ама няма да стане нищо...". И тогава осъзнах че решил ли си да бъдеш различен трябва да си готов за по-гадноо отношение. И още нещо ще ти кажа. Щом си търсиш "хубавичка" май още не си готов въобще да си имаш гадже. Ти кой набор си ениуей?! Не се гледа само външния вид... За това "фешънките" не обръщат внимание на метъли и пънкове. Те си търсят спретнати фешъни на "турски" гребенчата или "рапери" :lol: .А теб като те гледам май си от скоро и метъл и даже не си в такава среда.... метълите които познавам аз имат малко акъл в главата а не са отнесени от вихъра - търсят си момичета от "наща кочина" :wink:

Destroyfashion
12-15-2006, 10:16
~bacterium~ slu6am metal ot 2 godini 4e i pove4e,no tova nqma zna4enie sega apak otnosno vaprosa za gadjeto samo tova 6te kaja :smt097 nqma da stavam nekav gaden fashion (pedal) zaradi nekvo momi4e

PEOPLE=SHIT

Crafter
12-15-2006, 10:17
С това отношение на хейтър ще ти кажа, че още дълго ще си ходиш сам. Нищо де... ще го надрастнеш.

Lady_of_Darkness
12-15-2006, 10:47
Ами и аз съм метълка.Преди скоро ходих с едно момче наистина страшен сладур..облича се мноу яко..абе сичко му е на 6 на човека.Но като почнахме да се поопознаваме се разбра, че нямаше кво да си кажеш.само мляс мляяяс..писва..Интересите ни са коренно различни и вообще всякаш говорим с него на различни езици..И така и двамата стигнахме до извода, че няма смисъл да бъдем заедно.Сигорна съм, че дори да си намериш такава приятелка..ще разбереш, че няма да ти е интересно с нея...само ще се лигави..превзема, но все пак всеки се учи на собствените си грешки..Тей, че ти си знаеш..