PDA

View Full Version : Искам да отслабна



Анонимния
12-13-2006, 14:30
Здравейте .. Начи аз съм на 15 години и съм 88 кг..Супер много ме е срам от това нещоо..И си имам много комплекси относно този въпрос..Кажете ми какво да направя..Мерси предварително.. 8-[

Анонимния
12-13-2006, 14:39
Здравейте .. Начи аз съм на 15 години и съм 88 кг..Супер много ме е срам от това нещоо..И си имам много комплекси относно този въпрос..Кажете ми какво да направя..Мерси предварително.. 8-[

уппс...Забравих да ви кажа че съм висок 168-9

12-13-2006, 14:41
Pove4ko razhodki ti4ate koloezdene.Tezi neshta sus sigurnost shte sa ti ot polza.:)

Master_88
12-13-2006, 15:25
Яж по-често и в малки количества. Гледай да се движиш максимално и храната,която поемаш да я изразходваш чрез движение,защото иначе се трупа. Може да тичаш,което също ще ти помогне.

totev
12-13-2006, 16:19
обличаш се по дебело и тръгваш да тичаш колкото ти позволяват възможностите... по-дебело, защото идеяте е да гориш мазнините.. а с времето ще моежш да тичаш все повече и повече.... мисля си че при тебе храненето не е толкова голям проблем, просто обмяната на веществата ти е по-бавна...
аз примерно с бягане си изчистих мазнините и при 182см височина станах 69 кг , след което започнах с фитнеса и качих на 80 кг при положение, че сега почти нямам мазнина...
та мисля че по моя начин се получава перфектно :)

Анонимния
12-13-2006, 16:57
обличаш се по дебело и тръгваш да тичаш колкото ти позволяват възможностите... по-дебело, защото идеяте е да гориш мазнините.. а с времето ще моежш да тичаш все повече и повече.... мисля си че при тебе храненето не е толкова голям проблем, просто обмяната на веществата ти е по-бавна...
аз примерно с бягане си изчистих мазнините и при 182см височина станах 69 кг , след което започнах с фитнеса и качих на 80 кг при положение, че сега почти нямам мазнина...
та мисля че по моя начин се получава перфектно :)


Да съгласен съм с тебе братле..Ама си зех велоаргометър..И тфа незнам дали ще има някъкъв ефект но ще пробвам..Ще те послушам..Обаче пак ли трябва да се облека с по-дебели дрехи..И какъв режим на хранене да спазвам..Или вуобще да не спазвам нещо.. :-) Мерси пак на всички =)

12-13-2006, 17:18
Значи аз отскоро се записах на плуване.И наистина сам супер доволна и се чувствам много добре,а и по този начин се тренират всички мускулни групи въобще цялото тяло се тонизира :).Препорачвам и ти да се запишеш на плуване някаде и с малко постоянство направо ще си изваеш тялото.АА и забравих да се похваля за 2 седмици свалих 2 килограма :mrgreen:

totev
12-13-2006, 17:22
ами при физическа работа, ако си по-дебело облечен, сам знаеш, ще гориш мазнините по лесно :) а относно храненето.... там вече трябва да ти каже някой по-компетентен от мен :)
аз лично предлагам просто да ограничиш малко тестените изделия, сладкото и т.н. но не мисля че ще е нужен кой знае колко строг режим :)
но все пак сега растеш, трябва да ядеш всчко ;)

Titan
12-13-2006, 18:36
Абе пич и да се гъчиш тренировки. :)
Аз преди мога да си кажа, че си бях закръглен 8-[ е не че сега съм мр. Мускул де. Но една година фитнес, в момента съм висок 177-8 и тежа 70 кг. :)

12-15-2006, 11:46
обличаш се по дебело и тръгваш да тичаш колкото ти позволяват възможностите... по-дебело, защото идеяте е да гориш мазнините.. а с времето ще моежш да тичаш все повече и повече.... мисля си че при тебе храненето не е толкова голям проблем, просто обмяната на веществата ти е по-бавна...
аз примерно с бягане си изчистих мазнините и при 182см височина станах 69 кг , след което започнах с фитнеса и качих на 80 кг при положение, че сега почти нямам мазнина...
та мисля че по моя начин се получава перфектно :)


Да съгласен съм с тебе братле..Ама си зех велоаргометър..И тфа незнам дали ще има някъкъв ефект но ще пробвам..Ще те послушам..Обаче пак ли трябва да се облека с по-дебели дрехи..И какъв режим на хранене да спазвам..Или вуобще да не спазвам нещо.. :-) Мерси пак на всички =)

Праиш си НВД-ниско въглехидратна диета..демек избягваш въглехидратните храни.Правиш кардио тренировки както казаха и горе с тичане и велоаргометър...за повече инфо може да попиташ тук:www.bb-team.org сега не ми се пише но може там да питаш ще ти обяснят как и колко дни в седмицата да тренираш и така ;) ай успех