PDA

View Full Version : Време!



bulgarche
12-13-2006, 17:33
Пускам темата в този раздел, понеже смятам че има повече чувство (любов), отколкото секс. Също така е и повтаряща се, но е и обобаваща няколко други.

1. Колко продължителна е била най-дългата ви връзка?
2. Колко време, след началото й, Ви отне да направите крачката към плътските удоволствия (секс)?
3. Имате ли си срок, който изчакате да изтече, преди да пристъпите към секса? (време след запознаване, начало на връзка и т.н.)
4. Съжалявате ли за някоя връзка и секс с някой/я и защо? (ако има такава)
5. Какво мислите за секс без чувства?
6. Какво Ви е мнението за секса?


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

HopeLesss
12-13-2006, 17:57
1. Най-дългата ми връзка беше 2 години.
2. 1 година ... все пак още бях малка :D
3. Не! Ако чувствам, че наистина го искам и че мога да имам доверие на човека до мен, времето е без значение.
4. Не
5. Просто секс, задоволяване на нужди
6. Нещо без което може, но ако го има - една връзка става много по-силна.

gerinceto
12-13-2006, 18:07
1.nai dalgata mi vrazka e 2 godini i o6te prodaljava
2.6 meseca
3.ne
4.ne sajalqvam za ni6ty
5.nikoga!
6.4e opredeleno triqbva da e s lubimiq 4ovek

pussycat
12-13-2006, 19:26
1. Най - дългата ми връзка е била 5 месеца :lol: просто защото мразя дългите връзки :mrgreen:
2. Ами мисля че 1 седмица
3. Би трябвало да има срок и то някъде кам 1 или 2 седмици според мен =P~
4. Никога не съм съжалявала за нещо такова, щом съм го направила значи съм го искала.
5. Да какво пък секс без чуства е супер яко. Много съм съгласна с това. :mrgreen:
6. Че без него не може. :lol:

vvs_go
12-13-2006, 20:34
nai dylga vryzka 3 dni :lol:
sex ne praihme
mne o6te
mi sexa e hubavo ne6to

miloto_girl_4e
12-13-2006, 20:42
1. Колко продължителна е била най-дългата ви връзка? :arrow: 8 месеца и 12 дена :wink:
2. Колко време, след началото й, Ви отне да направите крачката към плътските удоволствия (секс)? :arrow: 3 месеца :)
3. Имате ли си срок, който изчакате да изтече, преди да пристъпите към секса? (време след запознаване, начало на връзка и т.н.) :arrow: зависи.. най-малко месец ..., но .. зависи с кого съм.. когато дойде момента просто ще го почувствам 8)
4. Съжалявате ли за някоя връзка и секс с някой/я и защо? (ако има такава) :arrow: ооо нее, определено не :!: [-X
5. Какво мислите за секс без чувства? :arrow: просто животинско чукане...
6. Какво Ви е мнението за секса? :arrow: едно наистина хубаво нещо, което заздравява връзката и сближава хората...

Infatuated Inside
12-13-2006, 20:53
1. Колко продължителна е била най-дългата ви връзка? Сегашната, близо една година.
2. Колко време, след началото й, Ви отне да направите крачката към плътските удоволствия (секс)? 4 месеца и нещо.
3. Имате ли си срок, който изчакате да изтече, преди да пристъпите към секса? (време след запознаване, начало на връзка и т.н.) Не мисля, че човек трябва да си поставя срокове за каквото и да е било. Каквото и да се прави, трябва да се прави импулсивно, а не защото си си наложил някакви глупави правила, опитвайки се да направиш живота си по-морален и по-подреден.
4. Съжалявате ли за някоя връзка и секс с някой/я и защо? (ако има такава) Не съжалявам. Каквото е трябвало да става е станало. Благодарение на това съм това, което съм сега.
5. Какво мислите за секс без чувства? Безсмислено и прекалено лесно занимание.
6. Какво Ви е мнението за секса? Едно от най-естествените и хубави неща, което не бива да е някакво табу за хората и не бива да се превръща в извращение, нещо забранено или мръсно. За съжаление, не живеем във време, в което се разглежда повече духовната страна на секса, отколкото физическата, но, какво да се прави, гаврим се и със своите, и с чуждите тела. Грозна картинка.

IlLuSi0nS`
12-13-2006, 20:59
1. Колко продължителна е била най-дългата ви връзка? - 4-5 месеца някаде
2. Колко време, след началото й, Ви отне да направите крачката към плътските удоволствия (секс)? - 3 дни
3. Имате ли си срок, който изчакате да изтече, преди да пристъпите към секса? (време след запознаване, начало на връзка и т.н.) - не
4. Съжалявате ли за някоя връзка и секс с някой/я и защо? (ако има такава) - не
5. Какво мислите за секс без чувства? - според мен не съществува секс без чувства, защото дори привличането е чувство и доста силно при това..
6. Какво Ви е мнението за секса? - израз на интимност, удоволствие, страст, привличане..

theworldleader
12-13-2006, 21:12
1. Колко продължителна е била най-дългата ви връзка? -
2. Колко време, след началото й, Ви отне да направите крачката към плътските удоволствия (секс)?
3. Имате ли си срок, който изчакате да изтече, преди да пристъпите към секса? (време след запознаване, начало на връзка и т.н.)
4. Съжалявате ли за някоя връзка и секс с някой/я и защо? (ако има такава)
5. Какво мислите за секс без чувства?
6. Какво Ви е мнението за секса?


1. 9 месеца......................................
2. 1 месец
3. Като цяло не ;)
4. Може би само за един секс с една.. доста елитна мога да кажа..39ти номер ми викат вече..
5. бе хубав е до като свършиш, после куцо..
6.unique ;)