PDA

View Full Version : извинявам се предварително ако...



bodil4e_f
12-13-2006, 17:48
здравейте от мен :)
извинявам се-знам,4е има такива теми,но исках да ви попитам отделно.
зна4и и аз от много отдавна искам да си пробия езика,оба4е!!
нашите са доста консервативни4ки,против тпробиването на сякакви пиерсингове са(за мен!) и затова ме е страх.
преди време въпреки забраната им си пробих пъпа и после мънкаха мънкаха докато не я махнах.
от 2г. искам да си го пробия (езика)...но си мисля-как ще го крия?? нали се подува и ще фъфля..!?!? а и храненето...
обяснете плс и дайте съвет...
защото адски мн искам да се пробия,ама се притеснявам да не разберат....
мерси

12-13-2006, 18:05
nqma kak da ne razberat. pr nqma

radito
12-13-2006, 18:14
Аз не фъфлех!.....след известно време и една приятелка се проби и вече я има почтио година май и техните още не знаят!всътност имам 2 такива приятелки!никой нищо не е разбрал!това другото момиче я има даже отпреди мене и е станало повече от 2 години!даже майка и веднъж я питала кво е тва в устата ти дето си играеш с него и тя казала "а магнитче"!хаха!никой нищо не е разбрал още! :D

bodil4e_f
12-14-2006, 05:43
и....? :oops: :oops: :oops:

kati_0513
12-14-2006, 16:41
Според мен няма начин да не разберат, все пак е на езика ти и се вижда, винаги можеш да разбереш дали някой има обица на езика от растояние. Променя се начина на говорене и самата форма на устните при говорене...
А и каква е причината да криеш от родителите си, щом те не са съгласни си имат основателна причина за това...
Но все пак ти си решаваш.

radito
12-14-2006, 17:38
Променя се начина на говорене и самата форма на устните при говорене...
моля?!? :shock: :shock: :shock:

kati_0513
12-14-2006, 18:00
Имаш пиерсинг нали? :wink:
Както и да е, ти може и да ни го забелязваш, но тези около теб го виждат, долната челюст се променя, може и малко да е но се променя.

IdiOtKa
12-15-2006, 08:13
Имаш пиерсинг нали? :wink:
Както и да е, ти може и да ни го забелязваш, но тези около теб го виждат, долната челюст се променя, може и малко да е но се променя.тва всичко е според зависи ! ако ме разбираш !