PDA

View Full Version : Край ... бе то преди години сега ...



NicknameANdPasswORd
12-13-2006, 18:56
мър мър тази тема да се изтрие !!!

pussycat
12-13-2006, 19:18
Малее доста дълга история :) Но аз те съветвам да я забравиш поне аз така бих направила. Но това със самоубиването не мисля че е добро решение. Наистина ви е било много яко заедно оба1е рано или късно нещата се променят тя е с друг ти си с друга макар и да не я обичаш. Единствено може да си я върнеш ако тя има чуства към теб ако не... просто я забрави и започни нов живот без нея. Успех! :roll:

nasty_f
12-13-2006, 19:23
Доста дълга и трогваща история,но мисля,че няма да намериш лек за тази болест,съвсем откровенно.

TraPPed
12-13-2006, 19:31
Po povod alternativite-ako moje6 si q vyrni,koeto mai na tozi etap e nevyzmojno,a po povod samoybiistvoto,pi4 jeni kolkoto iska6,znaem istinskata lubov ne 4esto se sre6ta,ama pu Bog zatvarq nova vrata i otvarq dryga,vseki gi my4i ne6to.....USPEH!

12-13-2006, 19:33
Сега ще ви разкажа всичко как започна как мина времето .... до каде се стигна и как е положението сега ... От вас просто искам да четете ...... да кажете какво мислите по въпроса или просто да игнорирате темичката .....


Всичко започна Миналата година на един Празник на нашата красива гимназия ! :) там видях едно Прекрасно създание .... по красиво от изгрева залеза и сутришната роса взети заедно ..... Влюбих се на мига ....... Беше Най-красивото момиче ..... което някога съм виждал ...
Мина време 1 седмица сигорно..... престраших се и реших да опитам да я заговоря .... Но Надали Някой обикновен разговор от сорта ... Здрасти ..... как си >??? искаш ли да се запознаем би ... направил някакво впечатление ... затова прибегнах към тежката артилерия ....
Взех назаем един дигитален фотоапарат .... И така под предлог че си снимам наляво на дясно .... влезнах в тяхната стая в даскало .... и поснимах малко после я видях нея ... и директно си я помолих да се снимаме заедно ..... тя ме погледна едно такова умно .... все едно 1-во класник гледа квадратно уравнение с параметър ... и Попита .... Е Има толкова много други момичета .... защо не се снимаш с тях ..... ( Тук Контрирах просто с това че с един мой приятел се надпреварваме кой ще се снима с по-красиво момиче ... И че мисля че този път ще му натрия носа за винаги и няма какво повече да ми прати той ...) и тя се усмихна ......
Тук предполагам ви е ясно че снимката беше божествена .....
Последва още малко време в Прелестни смс-и .... Който тя получаваше отначало от нейния номер .... а след това И от моя ;) ....
Срещнахме се ..... беше 18 ноември ... обиколихме града ... но така и не седнахме някаде на кафе ..... а по скоро :) малко романтика под звездите .... 2часа обикалях за да и намеря най-красивата роза из нашите магазини ......... и накрая успях :) ...... *Храста* много и хареса ......... след дългите Обиколки на пустите улици ... накрая седнахме в едно малко паркче .... на люлките и загледахме звездите .... следващите 2-3 часа си говорихме за хиляди дори милиони неща ....... някак си нещата се получаваха ....... Виждаше се светлина в тунела .... И в края на вечерта Си извоювах 1-та целуфКа ..... От тогава на татък просто живота не беше същия за мен ... всичко започна да придобива смисъл ..... Листата ..... Тревата ...дЪрветата ... Небето Станаха цветни .... всякаш целият свят се беше променил .... започнах да гледам на света с други очи .... И така измина 1-2-3-4 седмици .....
Но нали във всички видове взаимоотношения си има проблеми .... и караници та и ние .... и ето на Нещата станаха Леко кофти >..>> тя беше 1-ва смяна а аз 2-ра и Доста спек защото не се получаваше варианта да се видим ... или ми се налагаше да бягам ... от дАскало или други неща .... и накрая се скарахме доста. .... и се поразделихме за 1-2 дни ..... Тези 2 дни бяха най-големия ми кошмар който някога ми се е случвал ... напих се доста сериозно ... не ми се искаше да говоря с никои нито да виждам никои ...... докато 1 ден тя не дойде и просто каза ...."Друга ли има ? какво има ? " и така говорихме доста ..... оправиха се нещата .... Тук следват 5-6-7 приказни месеца ... на разбирателство и любов ..... Малки жестове .... Просто сърцето ми биеше заедно с нейното .... на всеки кръгъл месец .:) си разменяхме подаръци ... Плюшки и т.н. :) хахаха ... По нейн адрес сигорно има цяла цветна градинка омъкната ..... и подарена ..... ДОтолкова мн че споделяхме дори общи мечти ..... за 6 мец ... просто исках да бъде спец подарък ..... (тя ми сподели че иска да отиде до ТАдЖ МахАл ....) а нали се сещате че обикновения българин няма 5000$ за подобно пътуване ... та :) малко Или Много Изобретателност Та пОмолиХ един художник да ни нарисува 2-та на фона на двореца :) и така ..... оковаха картината .... И бих казал че адски мн се трогна .... разчувства и т.н. тя на мен бе взела часовник на гърба на който имаше гравирано "ПРосто Те Обичам" Име и дата .... Много Красив подарък .... след това Лято ...... е :) нали се сещате ... ваканция луди летни дни . Така се случи че техните я наказаха за 1 мец да не излиза от тях беше адд ... *незнайно защо* .... след това завърши със 15 дни на балкан ....... и се побърках без нея
1-я мец сам я виждал само за по 10-тина минути на 2-3- дни ако тя успее да избяга до нейни роднини .... След това пАк отново Разминаха се нещата всичко отмина .... тя се върна .... Нещата се пооправиха ...
и така ... тя замина на море след това АвГустМесец .... в края а аз си останах в Родното градче да РАБОТЯ >>>>> (за което нямах особен избор) .... и тай ..... Явно нещо беше станало на морето но какво ли .... макар че ми се обади един фр и каза че я бил видял с др момче в дискотеката не ми се вярваше да е било истина ...... и тя си дойде .... първите няколко дни се виждахме за по има няма .... 1 час и то в движение ... сякаш тя искаше да прекарва повече време с приятелките си отколкото с мен ...... и така След доста такива дни просто ДОйде КРАЯ >>>>>> И началото на Новата ни връзка ... :) В общи линии пак се скарахме и се разделихме и се събрахме ... в рамките на 1 ден тоз път ... Мина доста време ..... На мен ми се наложи да замина за софия :( .... Сега си уча Тук В Сф ...... и всяка седмица изминавах по 600 км само заради това ПРОКЛЕТО ЧУВСТВО ЛЮБОВ >.... ..... незнам как се получиха нещатата ... но в крайна сметка се усъмних в думите "ОБИЧААМ ТЕЕЕЕ" ... и реших да проверя нещата ....
От тук от там подразбрах мн неща ...... че явно не всичко е било наред .... че тя май излиза с др момче .... и т.н. И така .... след време докопах Логове от МиРк Скайп и т.н. Телефонни номера смс-и и др глупости и накрая разбрах цяяаааалата история ;)
Моята Прекрасна Любима ...... :) била се зарибила с 1 пич от ПловдиВ на моренцето...... Освен него още 1 пич от нашия роден град ... и т.н. и хилядите думи и писаци и неща ....
Моментите в който тя Ме е ревнувала мене дори от погледите на др момичета .... Моментите в който ... Тя ми Държеше сметка че ... на Телефона ми имаше номер записан под Слънцето ...... И че ми била пращала смс че мн ме обича( а това бе моя приятелка дето я познавам от 10 години поне) ............ а тя Пише на други Слънце казва обичам те на друг ..... Прегръща и целува друг ..... и всички всички тези Прекрасни Отговори когато съм я питал има ли нещо а-у И ми е казвала че обича само мен ..... Та дойде момента в който просто реших да си отмъстя по свой си начин ....... беше точно 3-4 дни преди да направим 1 година откакто сме заедно .... и вместо да се старая да и направя подарък ....... Просто събрах 1 куп снимки (*ДооОста голям куп ) и и го подарих .... с хилядите огорчени думи и сус всичката жупел която ми беше на душата ............ разделихме се .......
1-та седмица всичко беше наред ... но ПОДЯВОЛИТЕ НЕМОГА БЕЗ НЕЯ >>>>>>>>>>> и направих опит да се сдобрим .... При което тя излезна с варианта че трябва да помисли че и трябва време за всичко ..... :) разбрахме се .... НО въпреки времето въпреки проблемите Тя Е продължила да излиза със онова Момченценце ... КОето пРосто като го видя ми бърка с Нож в сърцето ... и ми се иска да го убия на място... И .... така Толкова се напих 1- вечер ... че просто си казах ще забравя всичко и всички .....
10 човека вече ми бяха казали какво прави тя с него ... не сте ли заедно ... имам чувството че целия свят го човърка това на мен да ми е гадно ...... и така .... бяхме се разбрали като се прибера в града ... да и се обадя ..... да се видим да поговорим .... и въпреки всичко звъннах ..... (тя беше казала че техните я взимат от даскало и цял следобед си е в тях) ... звъня аз в 18:00 а нея никаква я няма ... не се била прибрала от даскало ..... Много се ядосах ..... И от там ... просто обадих се на 1000000 човека ... 1-я ден В Хасково на бар ... 2-рия в стара загора ..... боулинг билярди ..... 3-тия в пловдив по дискотеките ....
И така докато накрая студентския празник в Хклузив .... На САймън и ШейКЪр на едно ХАуЗЗЗ парти ... не се разбихме тотално ... на следващия ден 9 предполагам ...... тя ми звани да ми честити студентския празник ........... и да ми каже че еди какво си било ... станало..... (междувремемнно вече с мен имаше друго момиче) ....
ТА и аз и честитих това че е с онова Малко Гейче ...... .и тя ми върна Поздрава .... И ми каза Все едно че ме упреква за това че Аз Не съм бил оставил тя да вземе решение ..... да реши >>>> ДАЛИ ДА БЪДЕ С МЕН ИЛИ НЕ !!!!!!!!!! ПРИ УСЛОВИЕ ЧЕ Е С ОНОВА ГОВЕДО >.>>>>>
И така Много здраво се ядосах че просто нямаше да има жив човек който да ме спре да не го убия ако го видя ...(Така и не успях да го засека дори за миг) ..... и сега съм си отново във софия ...... а немога да престана да мисля за нея макар че си имам друга приятелка ... макар че мога да бъда още 1 куп момичета ..... мисля за нея ...... Обичам я въпреки всичко .... искам да бъда с нея ... А някак си това е невъзможно .... Защотото мисля че пак ще се повтори историята отначало и тогава наистина ще се побъркам тотално .....

Та това е моята малка история ... вярно посъкратих я доста но просто Ума ми не побира как ще живея сега без нея .... имам поне 10000 наши снимки клипчета .....
Мога да намеря куп жени с които да бъда .. и по красиви и по умни и във всичко по по --- .... НО ИСКАМ НЕЯ .... И немога да спра да мисля за нея .... МНОГО ВИ МОЛЯ ДАЙТЕ МИ РЕЦЕПТА КАК ДА Я ЗАБРАВЯ Или какво да направя защото ще се побъркам ..... Пред мен са 3 алтернативи
Да бъда с нея
Да я забравя
Да се самоубия ........
Просто не виждам смисъл на живота ми без нея ........... Някак си света ми е крив за всичко .... .Мога да бъда най-добрия най-милия .... най-лудия дори брутален .... мога да бъда мъж мечта ... мога да бъда и последната утрепка .... но някак си Няма да се чувствам цял без нея .....
Тя беше нещото което ме правеше завършен ..... тя беше парченцето от пъзела което ми липсваше ........ а сега всичко стана на пух и прах .....
Подяволите .... В момента съм с момиче което не обичам ....
Има 1 куп още девойки който ме искат ..........
А нито 1 целувка не е толкова топла колкото нейните ....
Нито 1 прегръдка не е като нейните ....... Всяко едно докосване .... Не е толкова нежно ....
няма Просто жена с която да бъда и да се чувствам по добре от момента в който бях с нея .......... сега се чувствам Празен ... Безмислен ..... И въпреки всичко Адски мн бих искал да се съберем да сме заедно и нещатата да са си както преди .... макар че знам че никога няма да стане така ....
Простете ми че изписах 1 милиард реда ... Но няма на кой друг да си излея душата .... тай или иначе на кой му пука ?!?!?

АКО ПОДЯВОЛИТЕ ДЯДО КОЛЕДА СЪЩЕСТВУВА .... Искам да го помоля за мъничко щастие ..... Любов и разбирателство .... И ако може ... >
Да си ми върне моята Снежанка ..... като коледен подарък ......

moje da si sigurna 4e vsi4ki s golqm interes 6te go pro4etat tva dulgoto... ili ne

bacterium
12-13-2006, 19:52
Аз...аз аз се просълзих не знам приятел...не мисля че трябва да обичаш това момиче след като ти е причинила такова нещо....съжалявам но не те заслужава....няма дядо коледа няма щастие всеки път. Не всичко е перфектно...казват че любовта е сляпа и май наистина е така. Съвземи се. Наплискай се с вода or something. Ама разбери че след като това момиче изневерява не заслужава любовта ти.

vvs_go
12-13-2006, 20:33
domyrzq me da go pro4eta nau4i se da pi6e6 lakoni4no 6tot me bolqt o4ite

HopeLesss
12-13-2006, 20:55
Не знам какво да те посъветвам. Ти сам осъзнаваш, че всичко вече е минало и свършено! Единствено мога да ти кажа да запазиш красивите спомени от вашата връзка. Бях чула някъде фразата: "Не плачи, че нещо свършва! Усмихни се, че нещо ти се е случило" и още една: "Когато Бог отнеме нещо от твоята хватка, той не те наказва, а просто изпразва ръката ти, за да получиш нещо по-добро."

Желая ти за Коледа да събереш всичката сила, която е в теб и да превъзмогнеш болката! Продължавай само напред и нагоре и не се връщай в миналото! Радвай се, че си имал щастието да обичаш и да бъдеш обичан, защото това е привилегия, които малцина получават!!!

Весели празници! :wink:

MoHuTo
12-13-2006, 21:07
УаУ мн трогваща история наистина!Какво да ти кажа, това момиче не те заслужава!Знам че я обичаш, но най-добрия вариант е да не се занимаваш повече с нея и да се опиташ да я забравиш!Знам че е трудно, но не е невъзможно!Успех

He3HauKa
12-13-2006, 21:13
Доста дълга история,но много трогателна.Чесно да ти кажа,завиждам на това момиче,че някой така я обича и дава всичко за нея.Всяка би искала да бъде на нейно място.Но когато човек има всичко,той търси разнообразие,нещо ново,тръпка...може би за това тя се е обърнала към друго момче.Чувството на безпомощност е много гадно,обичаш я но виждаш,че тя малко по малко претръпва и нищо неможеш да направиш.Дай и малко време,на себе си също.Месец-Два... не я търси ,остави я да разбере какво иска,а между временнно ти се отдай на някакво занимание,опитай се да я забравиш поне за малко.Знам,че е много лесно да се говори,но когато човек попадне в такава ситуация е болезнено и трудно,но все пак трябва да се отърсиш и да разбереш ,че винаги идва момента на раздялата.Искренно се надявам да се разберете ,защото знам колко боли да обичаш някого,а той бавно да се отдръпва от теб. Желая ти всичко най-хубаво O:)
П.С.Когато човек желае нещо силно,наистина силно то става реалност.Надявам се Дядо Коледа ,да не те прорусне тази година \:D/

GeGeTo
12-13-2006, 22:24
:smt010 :smt010 :smt010 razbiram te pi4,ama,ne znae6 kolko dobre!moiata istoria se suvpada s tvoiata pone az taka mislia.iavno ne ste edin za drug. sled vreme bolkata otixva ama spomena za neia vinagi 6te ostane v suznanieto ti tolkova 4ist i iasen,kakto e sega.6e ia zabravi6 budi siguren,produljavai po putia si napred v nikakav slu4ei,ne se vru6tai na zad,taka se vurti6 v omagiosan krug.ako se suberete vsi4ko 6te e perfekno,no samo v na4aloto ne znam sam 6e re6i6 kak da postupi6,no misli za vsiaka sledva6a stupka,koiato pravi6.i az ne vijdah kak 6te produlja jivota si napred bez nego,no kakto vijda6 produljavam da jiveia dori i s bolkata.ne prevru6tai jivota si v igra za da ne go izgybi6,a izgybi6li go niama vru6tane na zad!receptata za lek ot liubovta e vremeto vajen faktor e i raztoianieto:dale4 ot o4ite,dale4 ot surceto.USPEX i dano vzeme6 pravilnoto re6enie za sebe si :wink:ne gybi nadejda,za6oto nadejdata,ne umira posledna,a meraka !!!!!!!!!!!!!!!!

12-14-2006, 07:30
Как бих искала да те посъветвам да се съберете....просто знам какво изпитваш,това чувство е убийствено.Но явно твоята мацка не мисли така.Естествено най-добрия вариянт е да я забравиш,но това,както всички знаем от горчив опит е много трудно,а понякога дори невъзможно.Единственото,ко ето можеш да направиш е да оставиш нещата по течението,както се казва,и да видиш какво ти е приготвил живота занапред.Да...болката ще я има,но след време може би ще отмине.
Пожелавам ти да срещнеш момиче,което ще обичаш още по-силно и този път чувствата ти да са наистина споделени.
Успех.

NicknameANdPasswORd
12-14-2006, 07:34
благодаря за милите думи ... незнам просто имах нужда да си излея душата пред света ..... и някой да ме потупа по рамото ....
Може да имам и аз вина за цялата работа не отричам ..... Но също така ... знам че я обичам .... и немога да мисля за друго ..... Знам че ще дойде и момента в който ще отихнат нещатата ... но времето до тогава ще е адски много и болката нетърпима .... Както е приказката .... Времената са такива ситуацията го изисква .... а подяволите каде отиват всички приказки за Щастливата любов ... .за споделените чувства ... за тия моменти който и 2-та се борят в името на любовта ..... Както по ФИлмите И сапунките ...... защо когато аз се опитвам да направя нещо Подобно нищо не става ..... а На тъпите сериалз .... винаги Добрия Печели ..... :smt010

12-14-2006, 08:09
точно защото са сериали!! защото там всичко е измислуно и там истинска любов няма! Защото са филми и приказки, защотото светът не е розов както на нас ни се иска. Но помисли! Дали искаш всичко идеално? И какво интересно има в идеалното? Няма малка грешка, на която да се радваш, няма толкожва много неща. И много хубаво не е на хубаво. Нали знаеш..? А всъщност дали тя те заслужава според теб? Не си бий главата в стената, чудейки се защо стана така и измисляйки планове как да си я върнеш. Изправи гордо глава и се усмихни. Погледни на света с очите, с които си гледал преди нея. Може да ти се стори всичко сиво, но по-добре сиво, от колкото черно, нали? По-добре сиво, от колкото смесени и размазани цветове, изпълнени с болка по старото момиче. Помисли добре, тя заслужава ли всичката тази обич? Но не отговаряй веднага с "Да, защото е тя" а помисли добре.. И кажи ми, кое я прави по-добра от тази до теб?

vlubchivo
12-14-2006, 08:10
точно защото са сериали!! защото там всичко е измислуно и там истинска любов няма! Защото са филми и приказки, защотото светът не е розов както на нас ни се иска. Но помисли! Дали искаш всичко идеално? И какво интересно има в идеалното? Няма малка грешка, на която да се радваш, няма толкожва много неща. И много хубаво не е на хубаво. Нали знаеш..? А всъщност дали тя те заслужава според теб? Не си бий главата в стената, чудейки се защо стана така и измисляйки планове как да си я върнеш. Изправи гордо глава и се усмихни. Погледни на света с очите, с които си гледал преди нея. Може да ти се стори всичко сиво, но по-добре сиво, от колкото черно, нали? По-добре сиво, от колкото смесени и размазани цветове, изпълнени с болка по старото момиче. Помисли добре, тя заслужава ли всичката тази обич? Но не отговаряй веднага с "Да, защото е тя" а помисли добре.. И кажи ми, кое я прави по-добра от тази до теб?опаа... това бях аз :roll:

zoben_pitbul
12-14-2006, 08:22
Ами щом искаш да я забравиш като начало си избий от глават идеалния образ за нея,който със сигурност си си изградил.Второ щом е направила толкова много неща едва ли ще ти трябва много време за да й се вбесиш истински,а осъзнаеш ли реалността(че тя НЕ ИСКА да сте заедно)от любовта ти едва ли ще остане много,дори да я обичаш адски много :wink:
П.п.:И пич,не се обиждай,не я познавам,но товя момиче има наистина ГАДЕН характер.Отвратителен бих казал,щом толкова лесно е потъпкала любовта ти и те е лъгала в лицето.

CekC_Cbc_Tpyn
12-14-2006, 18:14
О,милото момче.Честно казано,завиждам на това момиче,че има кой да я обича и във любов да й се врича(малеее че рима!! :mrgreen: ) Аз давам мило и драго,ще си захапя оная работа,само и само някой да ме обича така!И тъй!Първо-късметлия си,че си изпитал такива дълбоки чувства и че въпреки всичко държиш на това момиче,което ЯВНО не ете заслужава!може би първите месеци си се залъгвал за характера й (може би!! ) .Рано или късно,пустата човешка магария се показва и -ах,колко боли...А,и нека цитирам иконома на Брус Уейн! 8-[ Защо падаме?За да се научим да ставаме! О,чакай,баща му го беше казал пръв.. #-o И тъй,момче,времето лекува всичко.Лошо няма,че си направил грешка,гледай да не я повториш отново..че тогава мамата си джаса...Успех ти желая и дано някоя снежанка,която те заслужава,почука в топлата коледна нощ за теб! :smt008

Tender Poison
12-14-2006, 18:25
Първо да кажа че ми направи впечатление,че много добре се изразяваш
А по темата...ми или се сдобрете или я забрви,но за 3та алтернатива да не си и помислил [-X

12-14-2006, 19:42
Сигурно ти е трудно да я забравиш и аз наистина те разбирам по простата причина че и на мен ми се случи нещо подобно преди известно време... Знам колко е трудно да си избиеш от главата някой, за който си мислил и си споделял общи мечти толкова дълго време... Знам и че всякакви съвети ще са напълно излишни, защото ще си мислиш че никой не разбира какво преживяваш. И това е напълно логично, защото твоите преживявания са си лично твои, едва ли ще се намери някой който да успее да те успокои.
Но трябва да навлезеш в реалния свят. Трябва да видиш какъв е истинския живот. Не виждаш ли, не осъзнаваш ли колко е сериозен и колко е ужаСно всичко?! Не виждаш ли че ако не се бориш за целите и мечтите си няма кой друг?!
Мисля че ще бъде хубаво ако си дадете ВРЕМЕ. Имам предвид от порядъка на няколко месеца. Ако наистина се обичате , повярвай , не дядо Коледа, Господ ще ви събере. Ако пък не стане , не се отчайвай. Има и други момичета. "Да ама не са нея" ще кажеш. Не са, вярно е, но след като тя не те обича има ли смисъл... А може и да те обича, но просто да е свикнала да те има и сега да я мързи да опитва да си те върне. Хаха ми тогава защо й вървиш по задника с извинение?! Остави я, не си струва...
А и нещо друго. Защо непременно трябва да ходиш с някоя?! Според мен няма смисъл да излизаш и да се тормозиш с един човек, когато не изпитваш нищо към него. По-добре е в тоя момент да си останеш сам и да си наредиш мислите. Макар че въпреки всичко, осъзнавам, че каквото и да ти каже КОЙТО И ДА Е , за теб просто няма да има значение, защото единственото нещо за което можеш да мислиш в момента е любимата ти и колко много ти се налага да страдаш защото не си с нея... Знам че в такива ситуации който, каквото и да ти каже няма да успее да ти помогне защото това което преживяваш, а именно разочарованието, е лична драма и никой няма да те разбере освен може би ти сам самия или твоята ex-girlfriend ако се опиташ да й обесниш страданията си, ама едва ли ше те разбере... Както виждам е момиче, което си пада по развлеченията и известно време ако я оставиш няма да й дойде в повече...

MartiSSima
12-14-2006, 20:02
Леле, моята история направо си бледнее пред твоята...Много кофти ситуация.Въпреки, че съм момиче смятам, че точно това момиче не те заслужава.По принцип проявявам женска солидарност но тук няма място!Знам в каква ситуация си попаднал, светът ти се струва пуст, сив.Смяташ че е безсмислено да живееш.Има два варянта според мен - единия е да я потърсиш и да видиш дали има начин всичко да си е по мястото а другия е просто да гледаш напред - живота и голямата любов са пред теб.Сам решаваш.Ние тук просто даваме съвети но не можем да кажем на сърцето ти направи това или онова, все пак не е готварска печка да включиш и да проработи нали така?Помисли и прецени каде перспективата за щастие и любов е по - голяма.Помисли дали заслужаваш да минаваш през това което си преминал - и в добрия и в лошия смисъл!Пожелавам ти успех и каквото и да решиш ще е правилно!Успех!!!