PDA

View Full Version : :((



12-13-2006, 19:58
вижте хора какво стана ся .. казах на едно момиче от моя клас че я харесвам .. тя каза че няма да каже на никой за това кадето см и 6те и кажа и т.н т.е няма да раздуха на кликурките от класа.. но аз мисля 4е см влиубен в нея .. как да го обясня . завързах тема .. говорих малко малко .. и накрая в скайп и казах какво 4увствам.. и от кактои казах 4е я харесвам тя не ми е обелила и дума :(( и между другото .. мисля 4е 6те каже НЕ .. 6тото см пълен нз .. ама просто се 4увствам много гадно и не зная какво да правя ](*,)

12-13-2006, 20:14
EVALA!!! Na sajalqvai takiva mom4eta kato teb da si kazvat si4ko se sre6tat mn rqdko ... br na teb :) pak mainata mu kvoto 6te da ti kazva.

Pravi kvoto trqa pak da staa kvot 6te ;)

FireSweet
12-13-2006, 21:03
Ами ти веднъж си й казал,че я хересваш.Какво друго можеш да направиш тя ако те харесва се предполага,че ако не ти каже поне ще ти подксаже някак си.Изчакай я ако няма развитие на нещата Sorry!

12-13-2006, 21:14
podqvolite .. shte se samobuiq tq kaza NE .. .. ne moga.. veche seki pyt kogato si haresam nqkoe svestno momiche.....vinagi kazvat ne .. izprevariha te .. shte se samoubiq ne moga veche da jiveq

TraPPed
12-14-2006, 06:32
aide aide,ako kaje6 golqma rabota 6te ti e zle po-malko...gore glavata,jeni kolkoto iska6 ima!

12-14-2006, 06:54
aide aide,ako kaje6 golqma rabota 6te ti e zle po-malko...gore glavata,jeni kolkoto iska6 ima!



da no .. znaesh li kolko e gadno da pravish vsichko za neq .. napisah i pesen .. tq dori ne se i trogna .. tolkova q obicham podqvolite .. kak moje vinagi kogato vidq nqkoe svestno momiche i q pitam dali si ima gadje i t.n tq nqma .. tochno 3 dni sled tova ima .. ima drug .. ne tfa nea jivot .. neznam kfo da praq tolko q obicham .. naprao sm gotof da napraq si4ko za neq ,.. tq ne iska i da pogovorim za tova .. off ..tct ne e jivot tova ...

Sazi
12-14-2006, 09:44
Ами ти веднъж си й казал,че я хересваш.Какво друго можеш да направиш тя ако те харесва се предполага,че ако не ти каже поне ще ти подксаже някак си.Изчакай я ако няма развитие на нещата Sorry!

:smt017

exelero
12-14-2006, 11:28
Продължавай на пред :wink: Все ще намериш тази която ще те оцени и ще те хареса :)

koalka
12-14-2006, 11:49
Причините,заради които може да не ти говори не е една.Просто сигурно се чувства неловко и я е срам.Според мен трябва да й предложиш,да си опиташ късмета,а вече тя какво ще отговори не зависи от теб.

Konfucii
12-14-2006, 11:57
Има много други момичета споко я си избухни напреи си купнче варви на диско напии се :) удави мъката баце :)

kofti_nick
12-14-2006, 13:45
Нали си й го казал .... Така ти си свършил твоята работа ... ся няма кво да ти тежи на душата ... пък тя да прави квот иска :) \:D/

Mishlence
12-14-2006, 14:03
абе пич стига си се впрягал толкова... и репликата ти "това не е живот" мисля че е много неуместна....Проумей че ти си направил всичко което е било по силите ти... така поне един ден когато се сетиш за това момиче няма да си задаваш въпроса "какво ли щеше да е ако бях направил така... ? " ... колкото и да я обичаш ...не трябва да си затваряш очите и да не проумяваш истината умишлено.Според мен на въпроса какво ще ти каже тя можеш да си отговориш сам..Знам колко е болезнено ,тъй като много пъти съм била на мястото ти... И все пак ако искаш питаи я и се опитай да поговорите... може пък и да стане нещо.. УСПЕХ :smt016

Tender Poison
12-14-2006, 19:38
Смелост!!!

shemetaa
12-15-2006, 13:42
вижте хора какво стана ся .. казах на едно момиче от моя клас че я харесвам .. тя каза че няма да каже на никой за това кадето см и 6те и кажа и т.н т.е няма да раздуха на кликурките от класа.. но аз мисля 4е см влиубен в нея .. как да го обясня . завързах тема .. говорих малко малко .. и накрая в скайп и казах какво 4увствам.. и от кактои казах 4е я харесвам тя не ми е обелила и дума :(( и между другото .. мисля 4е 6те каже НЕ .. 6тото см пълен нз .. ама просто се 4увствам много гадно и не зная какво да правя ](*,)



awe 4ovek po tova koeto pi6e6 mi se struva 4e si vluben vav van6nostta i za6toto poprincip edin hubav otvatre 4ovek nikoga nqma da postapi taka[da spre da ti govori i edin vid da te otbqgva]6tom go pravi zna4i nqma6 6ans[sry 4e ti go kazvam taka malko gadno,ama po drug na4in nemoga]az prodaljavam da si darja na moeto i ti kazvam 4e 6tom i se kefi6[spored mene samo na van6nost]otiva6 i q pita6 kfo moje da ima m.y vas,ako ti kaje-ni6ty ne se ot4aivai hubavi macki kolkoto 6te6,a i tfa 4e si palni4ak nqkoe hubavo otvatre i otvan momi4e slabo 6te go valnuva...are uspeh i sry ako s ne6y sum te obidila.... :smt006 :smt016

Hiro_24
12-15-2006, 13:45
бате, забрави скайпа .... такива неща се казват на четери очи ... ясно е че е по трудно на живо ... ама е така .... кажи й го пак ама не по скайп