PDA

View Full Version : Част от живота ми която никога няма да забравя



TheFreakBoy92
12-13-2006, 21:23
здр.с 1 момиче си писахме от на4алото на август и до сега ,но сега доста по-малко.има6е големи надежди-смс-и от сорта на тези които влкючват "слънце,мило,бейби" и т.н. даже ми призна че ме харесва(и аз съм и писал подобни),но след коло 2 седмици тя тръгнала с 1 мом4е от даскалото й (в което у4их аз преди 1 година) и ходехе изжвстно време докато 1 тя успя да влезе в скайп (тя мн рядко влиза6е защото адски мн у4е6е) и ми каза че са на път да късат.и веднъж докато пътувах към даскало почувстах че я оби4ам
:? (а попринзип не вярвах в любовта) и й го признах и тя показа някакъв интерес към мен и така и до сега.но цялата работа е че не сме се вийждали никога (е освен на снимки и тя е разпитвала бив6ите ми съученици) а сме си казвали мн лични дълбоки неща и преди малко ми писа да се видим и аз мн се накефих и това е,но след това ме обзе 1 тъпа мисъл "ами ако нещо объркам на срещата"(това бе6е днес и мъсилта ми вече отмина както и да е).според вас нормално ли е да има любов когато 2ма не са се виждали,знам 4е зву4и супер тъпо,странно,лъжливо, но честно ви казвам така е и наистина я обичам.

(става дума за мноогоооооо чат и сме сигурни 4е не сме се лъгали)


Тези които мислят че лъжа,че съм хлапе ( на 14),или нещо друго искам да кажат

плс искам честни мнения по въпроса :D

MoHuTo
12-13-2006, 21:42
Защо да няма любов?!Има естествено...е, това е лично мое мнение, но вярвам че не съм единствената която мисли така :) И относно темата - ЗА ЛЮБОВТА НЯМА ГРАНИЦИ!!!

Cherkeza
12-14-2006, 03:41
Пич скачай ! Късмет заслужаваш го ! :lol:

I_ve7o
12-14-2006, 05:58
ami syglasna..sym 4e ima lubov bez da stese vijdali..6toto vmomenta izpitvam takiva 4yvstva kym edno mom4e :P

dream_dragon
12-14-2006, 07:16
Пич, действай, вярвам във всякакъв вид любов. Само недей да се притесняваш, бъди си такъв какъвто си, а щом и тя има интерес...

He3HauKa
12-14-2006, 07:37
Излез с нея,виж как ще се развият нещата :roll:

quench
12-14-2006, 07:50
Отиваш на срещата - ако объркаш нещо,казваш,че си много притеснен. Кво толкова?

TheFreakBoy92
12-14-2006, 07:55
благодаря на всички :) ...ми тая неделя ще се види кво ще стане....има още 1 нещо..нали не е задължително на 1ва среща да я целуна..или е ? :oops:

dream_dragon
12-14-2006, 08:00
Абе май не е.

12-14-2006, 08:21
здр.с 1 момиче си писахме от на4алото на август и до сега ,но сега доста по-малко.има6е големи надежди-смс-и от сорта на тези които влкючват "слънце,мило,бейби" и т.н. даже ми призна че ме харесва(и аз съм и писал подобни),но след коло 2 седмици тя тръгнала с 1 мом4е от даскалото й (в което у4их аз преди 1 година) и ходехе изжвстно време докато 1 тя успя да влезе в скайп (тя мн рядко влиза6е защото адски мн у4е6е) и ми каза че са на път да късат.и веднъж докато пътувах към даскало почувстах че я оби4ам
:? (а попринзип не вярвах в любовта) и й го признах и тя показа някакъв интерес към мен и така и до сега.но цялата работа е че не сме се вийждали никога (е освен на снимки и тя е разпитвала бив6ите ми съученици) а сме си казвали мн лични дълбоки неща и преди малко ми писа да се видим и аз мн се накефих и това е,но след това ме обзе 1 тъпа мисъл "ами ако нещо объркам на срещата"(това бе6е днес и мъсилта ми вече отмина както и да е).според вас нормално ли е да има любов когато 2ма не са се виждали,знам 4е зву4и супер тъпо,странно,лъжливо, но честно ви казвам така е и наистина я обичам.

(става дума за мноогоооооо чат и сме сигурни 4е не сме се лъгали)


Тези които мислят че лъжа,че съм хлапе ( на 14),или нещо друго искам да кажат

плс искам честни мнения по въпроса :D


Като се влюбиш наистина някой ден ще осъзнаеш къв тъпак си за да си помислиш че обичаш момиче с което си нямал нищо общо освен приказки и чат ... обич се гради с време,сега просто си хлътнал доста и ти е завъртяла главата,а тръгни с нея ходи известно време тогава ще напишеш тема за любов става ли ?

vvs_go
12-14-2006, 12:03
ne si mi interesen

koalka
12-14-2006, 13:40
Честното ми мнение е,че не може да съществува любов без да познаваш човека,който обичаш!Ти познаваш ли характера й-виждал си я само на снимки,замисли се....Тя може да не е добър човек,всичко е възможно.Но не е зле да се видите и да видиш как ще се развият нещата.

BunnYY_f
12-14-2006, 13:52
Честното ми мнение е,че не може да съществува любов без да познаваш човека,който обичаш!Ти познаваш ли характера й-виждал си я само на снимки,замисли се....Тя може да не е добър човек,всичко е възможно.Но не е зле да се видите и да видиш как ще се развият нещата.
Много е права, колкото и чат да сте имали това не означава че я познаваш добре! НЕ знаеш как би реагирала в даден момент или нещо подобно, но наистина от опит глава не боли така че опитай и дано наистина я обичаш и след като я опознаеш! :wink:

Tender Poison
12-14-2006, 18:35
Няма какво да се обърка...просто бъди спокоен и УСПЕХ!!! \:D/

MartiSSima
12-14-2006, 20:26
Абсолютно е възможно!!!Аз така се влюбих в моя приятел...Спокси нема от кво да се плашиш.Нормално е притеснен си и т.н но видиш ли я въобще няма да мислиш какво да направиш, всичко ще си дойде от самосебе си и ако найстина има искра то тогава тя ще се разпали.Стискам ти палци и като мине срещата пиши какво е станало!Успех! :smt008 \:D/ [-o<

12-14-2006, 20:34
благодаря на всички :) ...ми тая неделя ще се види кво ще стане....има още 1 нещо..нали не е задължително на 1ва среща да я целуна..или е ? :oops:
afe principny ne e zad1ljitelny ama as 0t glednata t04ka na m0mi4e 6ti kajq samy en0:nakraq katy q ispra6ta6 isprati q d0 tqx ,p0gledni q f 04ite xfani q za r1cete i q celyni!napravi gy bes da se pritesnqva6!sqka6 si gy prail mn0o0oy p1ti samy 4e t0q p1t 6i e razli4ny 6i vii6!!!!!ae davai t sii! K1sMeeT!!! :wink: :)